Standardní provedení domu

objem dodávky domu programy financování ES
- co je obsaženo ve splátkách domu
(standardní) luxusní provedení domu ES minimální objem dodávky - ZLATÉ RUČIČKY MLADÁ RODINA NULOVÁ HOTOVOST MODRÉ
Z NEBE
INFORMACE - Výhody řešení

INFO
Tech. řešení
Základová deska domu icon icon icon icon icon Základová deska je vždy zahrnuta v našich cenách. Jen situace, kdy jeden stavitel realizuje základovou desku i stavbu domu, umožnuje pozdější bezproblémový průběh záručních oprav.
DPH 12% icon icon icon icon icon Férové informace. Proto všechny ceny našich domů automaticky zahrnují příslušnou daň z přidané hodnoty DPH 12%.
10 let záruka na hlavní stavební konstrukce icon icon icon icon icon Kvalitu domů nejlépe podtrhuje dlouholetá záruka. Proto na hlavní konstrukce domu dáváme záruku 10 let. Nejdelší záruku na českém trhu.
5 let záruka na vedlejší konstrukce stavby icon icon icon icon icon Na vedlejší konstrukce domu je záruka prodloužena na 5 let. Truhlářské prvky, okna, dveře můžete užívat bez obav z budoucích nákladů.
3 roky záruka na vybrané interierové prvky a technologie icon icon icon icon icon Na vybrané interiérové prvky a technologie jsme prodloužili záruku na 3 roky.
Servisní prohlídky domu icon icon icon icon icon Jedinečnou službou ES jsou servisní prohlídky. Nečekáme na vaše hlášení závady. Sami domy aktivně kontrolujeme a závadám předcházíme. Servisními prohlídkami udržíme dům v perfektní kondici.
Doprava a režie stavby icon icon icon icon icon Žádné další poplatky za dopravu a režii. Vše je součástí ceny domu.
Zděné provedení domu
- varianta YTONG
icon icon icon icon icon Zděná technologie vám přinese dlouhou životnost domu a výrazně vyšší hodnotu, než například dřevostavba.
Zděné provedení domu
- varianta POROTHERM
icon icon icon icon icon Výborná zděná technologie má mnoho podob. Jednou z možností je i technologie přesného zdění POROTHERM.
Nízkoenergetické provedení domu - zateplení icon icon icon icon icon Dům v nízkoenergetickém provedení ušetří až 50% nákladů na vytápění oproti běžným rodinným domům. V ES je nízkoenergetické provedení samozřejmostí a standardem. Naše domy splňují požadavek na domy s téměř nulovou spotřebou tepla, požadovanou od roku 2020.
Stropní konstrukce - dvoupodlažní domy icon icon icon icon icon Masivní stropy s velkou pevností a výbornou zvukovou izolací vám přinesou příjemný pocit z vašeho domu.
Stropní konstrukce - přízemní domy icon icon icon icon icon Jednoduché řešení stropu snižuje náklady na konstrukce domu a zároveň slouží k uložení tepelné izolace.
Střecha domu icon icon icon icon icon Betonová střešní krytina Bramac ochrání dům po dlouhou dobu.
Okna s izolačním 3 sklem icon icon icon icon icon Okna s izolačním 3 sklem vám ušetří až 20% nákladů na vytápění.
Rozvody a osazení elektro icon icon icon icon icon Zásuvky, vypínače, rozvaděč - vše je součástí domu.
Vytápění, ohřev TUV, kotel na vytápění icon icon icon icon icon Kondenzační kotel Junkers zaručí perfektní tepelnou pohodou domu. Kondenzační kotel je moderní a úsporný zdroj tepla. Výborně se doplňuje s nízkoenergetickým provedením domu.
Tepelné čerpadlo icon icon icon icon icon Tepelné čerpadlo je moderní způsob vytápění, který snižuje náklady na vytápění až o 70%.
Podlahové vytápění icon icon icon icon icon Použitý systém podlahového vytápění šetří provozní náklady a je velmi komfortní.
Rozvody vody a kanalizace icon icon icon icon icon Moderní materiály zaručí bezproblémový provoz po celou dobu životnosti domu.
Luxusní koupelna - základní kategorie, řada Ordes, Moneos icon icon icon icon icon Máme pro vás připraveny ve standardu luxusní koupelny. Pokud si nevyberete z naší nabídky, nevadí. Koupelny zařizujeme podle vašeho vkusu, v koupelnovém studiu je pro vás připraveno mnoho dalších krásných koupelen.
Podívejte se na všechny námi nabízené luxusní koupelny.
Luxusní koupelna - výběrová kategorie, řada Tavilo icon icon icon icon icon V programu Modré z nebe máme ve standardu výběrovou koupelnu. Pokud si nevyberete z naší nabídky, nevadí. Koupelny zařizujeme podle vašeho vkusu, v koupelnovém studiu je pro vás připraveno mnoho dalších krásných koupelen.
Podívejte se na luxusní koupelnu řady Tavilo.
Vybavení podlahami icon icon icon icon icon Součástí domu je i výborná plovoucí podlaha, v koupelnách a v kuchyni keramická dlažba. Barvy a materiály si volíte podle svého vkusu.
Schodiště u vícepodlažních domů icon icon icon icon icon Schodiště je prvním kusem nábytku ve vašem domě. Je krásné a funkční.
Povrchové úpravy stěn, obklady icon icon icon icon icon Zvolte si interiéry a exteriéry domu podle svého vkusu.
Vchodové dveře, garážová vrata icon icon icon icon icon Součástí exterieru domu jsou i vstupní dveře a garážová vrata. Vyberte si design dveří a garážových vrat podle svého vkusu.
Vnitřní dveře icon icon icon icon icon Důležitou součástí moderního interiéru jsou i dveře, včetně obložkových zárubní. Vyberte si design dveří a obložek podle svého přání.
Kuchyňská linka icon icon icon icon icon Moderní kuchyňská linka, možnost úpravy podle typu domu.
Podívejte se na bližší specifikaci kuchyňské linky, která je součástí programu Mladá rodina.
Kuchyňská linka icon icon icon icon icon Výběrová, moderní kuchyňská linka, možnost úpravy podle typu domu.
Podívejte se na bližší specifikaci kuchyňské linky, která je součástí programu Modré z nebe.
Chytrý dům - Inteligentní elektroinstalace icon icon icon icon icon Ovládejte svůj dům přes chytrý mobilní telefon. Automatizujte svůj dům a užívejte si skvělé moderní prvky bydlení. Šetřete náklady chytrým řízením spotřeby energií.
Fotovoltaická elektrárna s bateriemi icon icon icon icon icon Vlastní výrobou elektrické energie se osvobodíte od závislosti na monopolních dodavatelích elektrické energie. Pořiďte si vlastní elektrárnu za výhodnou cenu.
Možnost čerpat výhodné dotace.
Betonová dlažba - přístup do domu icon icon icon icon icon Od branky do domu se dostanete po krásném přístupovém chodníku. Dlažba vhodně doplní vzhled vašeho domu.
Okapový chodník icon icon icon icon icon Okapový chodník ochrání fasádu domu a dotváří upravený vzhled domu a zahrady.
Oplocení pozemku icon icon icon icon icon Pozemek oplotíme. Váš dům tak bude zabezpečen.
Rekuperace icon icon icon icon icon Instalace rekuperace ušetří náklady na vytápění domu. Nucená výměna vzduchu rekuperací je vhodná pro alergiky.
Hromosvod icon icon icon icon icon Pro ochranu proti blesku instalujeme hromosvod.
Úprava zahrady icon icon icon icon icon Zahrada dotváří celkový vjem z domu a je důležitou součástí bydlení v rodinném domu.
Vytvořte si vlastní relaxační zónu. Pro děti je zahrada skvělým místem pro hry.
Terasa icon icon icon icon icon Na terase můžete zažít úžasné snídaně, obědy, ale i příjemné posezení s přáteli u grilování.