Pohodová stavba

"Potřebujeme svůj dům zaplatit až po dokončení," bylo častým přáním našich klientů. Přáním, ke kterému klienty vedly různé důvody.

garant

Michal Jalovecký

garant programu Pohodová stavba

m.jalovecky@ekonomicke-stavby.cz

"Sedm let jsme hledali řešení – dnes jej držíme v ruce!"

Ano, již nemusíte prodávat svůj byt před dokončením svého domu. Již není nutné stěhovat se během stavby do nájmu. Připravili jsme pro Vás program Pohodová stavba, kde se nejprve přestěhujete a až pak svůj nový dům zaplatíte.

Program POHODOVÁ STAVBA je skvělým programem financování, ve kterém celou cenu svého domu zaplatíte po dokončení a předání svého domu. Program v českých poměrech skutečně jedinečný. Program, kde se nejprve staví, a až následně platí.

Program mnoha využití

Existuje mnoho různých důvodů, kde Vám bude program POHODOVÁ STAVBA úžasným pomocníkem. Na prvním místě tuto službu využijí klienti, kteří po přestěhování do nového domu budou stávající bydlení prodávat. Program umožní pohodlně se stěhovat jen jednou, do nového domu. Až následně prodat stávající byt či dům. A z výnosu prodeje zaplatit dům nový.

Program POHODOVÁ STAVBA pak potěší i klienty, kteří chtějí celou cestu stavby projít v harmonii a klidu. Program odstraňuje jeden z nejvíce zatěžujících momentů dnešního stavění – průběžné financování hypotékou. Kolotoč jednání v bance a znaleckých posudků na stavbě řadu našich klientů stresoval. Stavba domu je významnou životní událostí. Chceme, abyste stavbu domu od ES prožili v harmonii. Také z tohoto důvodu jsme Vám připravili program POHODOVÁ STAVBA.

Pohodová stavba
Pohodová stavba

Cena programu a úspory

Abychom mohli financovat stavbu Vašeho domu bez Vašich prostředků, budou k tomu čerpat ES bankovní úvěr. Využití programu POHODOVÁ STAVBA pak zvýší rozpočtovanou cenu domu o 5 %.

Vedle tohoto nákladu pak program generuje také celou řadu úspor. Klient ušetří úroky placené bance z hypotečního úvěru, čerpaného během stavby. Klienti bez vlastní hotovosti také ušetří za úroky placené z bankovních úvěrů, potřebných na rozestavění domu. Během čerpání pak klient ušetří za protokoly znalce k jednotlivým čerpáním.

Rychlá stavba

Zásadní výhodou tohoto programu bude zrychlení stavby domu. Na rozdíl od běžného způsobu financování nebude plynulost stavby závislá na jednotlivých platbách banky. Stavba se tak značně zrychlí. Při využití programu POHODOVÁ STAVBA budeme každému klientovi garantovat dokončení stavby domu do šesti měsíců od zahájení.

Snadná hypotéka

Průběžné financování stavby je z pohledu banky rizikovější než financování již stojícího domu. Proto české banky na již stojící domy poskytují výhodnější podmínky hypoték. S využitím programu POHODOVÁ STAVBA budete hypotečním úvěrem financovat již existující dokončený dům. Podmínky Vaší hypotéky tak budou výrazně výhodnější než v případě postupného financování stavby.

Celkově Vám tak tento program ušetří peníze, přinese více pohodlí a radosti z Vaší stavby. A nám v ES pak šťastnější klienty. Ze všech těchto důvodů máme v Ekonomických stavbách program POHODOVÁ STAVBA rádi a vřele ho doporučujeme.

Pohodová stavba