Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Michal Jalovecký

garant programu Pohodová stavba

m.jalovecky@ekonomicke-stavby.cz

"Sedm let jsme hledali řešení – dnes jej držíme v ruce!"

Ano, již nemusíte prodávat svůj byt před dokončením svého domu. Již není nutné stěhovat se během stavby do nájmu. Připravili jsme pro Vás program Pohodová stavba, kde se nejprve přestěhujete a až pak svůj nový dům zaplatíte.

Program POHODOVÁ STAVBA je skvělým programem financování, ve kterém celou cenu svého domu zaplatíte po dokončení a předání svého domu. Program v českých poměrech skutečně jedinečný. Program, kde se nejprve staví, a až následně platí.

Program mnoha využití

Existuje mnoho různých důvodů, kde Vám bude program POHODOVÁ STAVBA úžasným pomocníkem. Na prvním místě tuto službu využijí klienti, kteří po přestěhování do nového domu budou stávající bydlení prodávat. Program umožní pohodlně se stěhovat jen jednou, do nového domu. Až následně prodat stávající byt či dům. A z výnosu prodeje zaplatit dům nový.

Program POHODOVÁ STAVBA pak potěší i klienty, kteří chtějí celou cestu stavby projít v harmonii a klidu. Program odstraňuje jeden z nejvíce zatěžujících momentů dnešního stavění – průběžné financování hypotékou. Kolotoč jednání v bance a znaleckých posudků na stavbě řadu našich klientů stresoval. Stavba domu je významnou životní událostí. Chceme, abyste stavbu domu od ES prožili v harmonii. Také z tohoto důvodu jsme Vám připravili program POHODOVÁ STAVBA.

Pohodová stavba

Cena programu a úspory

Pohodová stavba

Abychom mohli financovat stavbu Vašeho domu bez Vašich prostředků, budou k tomu čerpat ES bankovní úvěr. Využití programu POHODOVÁ STAVBA pak zvýší rozpočtovanou cenu domu o 5 %.

Vedle tohoto nákladu pak program generuje také celou řadu úspor. Klient ušetří úroky placené bance z hypotečního úvěru, čerpaného během stavby. Klienti bez vlastní hotovosti také ušetří za úroky placené z bankovních úvěrů, potřebných na rozestavění domu. Během čerpání pak klient ušetří za protokoly znalce k jednotlivým čerpáním.

Rychlá stavba

Zásadní výhodou tohoto programu bude zrychlení stavby domu. Na rozdíl od běžného způsobu financování nebude plynulost stavby závislá na jednotlivých platbách banky. Stavba se tak značně zrychlí. Při využití programu POHODOVÁ STAVBA budeme každému klientovi garantovat dokončení stavby domu do šesti měsíců od zahájení.

Snadná hypotéka

Průběžné financování stavby je z pohledu banky rizikovější než financování již stojícího domu. Proto české banky na již stojící domy poskytují výhodnější podmínky hypoték. S využitím programu POHODOVÁ STAVBA budete hypotečním úvěrem financovat již existující dokončený dům. Podmínky Vaší hypotéky tak budou výrazně výhodnější než v případě postupného financování stavby.

Celkově Vám tak tento program ušetří peníze, přinese více pohodlí a radosti z Vaší stavby. A nám v ES pak šťastnější klienty. Ze všech těchto důvodů máme v Ekonomických stavbách program POHODOVÁ STAVBA rádi a vřele ho doporučujeme.

Pohodová stavba
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store