Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí

Doplňující informace

K financování pozemku a stavby mohou klienti využít služeb certifikovaných finančních poradců společnosti Hypotéky rodinných domů s.r.o. jako třetí osoby (v propagačních materiálech uvádění jen jako certifikovaní finanční poradci). Využití této služby finančního poradce je podmíněno žádostí klienta a poskytnutí úplných a pravdivých informací o aktuální finanční situaci klienta. Společnost ES poskytuje klientům pouze obecné informace o finančních produktech. Finanční produkty klientům ES nabízí a zprost edkovávají certifikovaní finanční poradci společnosti Hypotéky rodinných domů s.r.o. Vyřízení hypotéčního úvěru a jiných obdobných finančních produktů předpokládá splnění metodik financující instituce. Pokud se kdekoliv v propagačních materiálech hovoří o finančních produktech (např. hypotéka od ES), jde o pro klienty ES nabízené a zprostředkované finanční produkty prostřednictvím certifikovaných finančních poradců společnosti Hypotéky rodinných domů s.r.o.

Měsíční splátky uváděné u jednotlivých domů jsou kalkulovány s počáteční hotovostí klienta ve výši 0Kč (program NULOVÁ HOTOVOST) nebo 170 000Kč (program MLADÁ RODINA), 40letou splatností hypotečního úvěru, úrokovou sazbou 2,59% p.a. a standardním provedením rodinného domu, dle Všeobecných obchodních a technických podmínek dodávek rodinných domů společnosti Ekonomické stavby s.r.o.

Pro účely programu Servisní prohlídky se dokončeným domem rozumí stavba rodinného domu na klíč, realizovaná společností Ekonomické stavby s.r.o. (kompletní stavební i technologická část).

Využití programu Zelená úsporám je závislé na podmínkách výzvy vyhlášené poskytovatelem dotace.

Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz)

Obsah těchto webových stránek není nabídkou (návrhem) na uzavření smlouvy. Smluvní vztah vzniká a konkrétní podmínky jsou stanoveny písemnou smlouvou.

Všechny ceny, výpočty a kalkulace odpovídají podmínkám pro leden 2019.

Informace týkající se zpracování Vašich osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránce Zásady ochrany osobních údajů.

Ekonomické stavby s.r.o. si vyhrazují právo na změny.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store