Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Vlasta Pěchoučková

garant programu Nulová hotovost

v.pechouckova@ekonomicke-stavby.cz

"Váš domácí nebude mít radost. Zato Vy ano. Díky programu Nulová hotovost však dnes již nepotřebujete ani vlastní pozemek ani vlastní úspory. Pojďte splácet vlastní dům místo plnění kapes jiným."

V Ekonomických stavbách jsme se vždy snažili najít řešení, které umožní stavět také mladým lidem a rodinám. Naše mnohaletá snaha dospěla k úspěchu dokončením programu NULOVÁ HOTOVOST. Vytvořili jsme program, kde ke stavbě domu nepotřebujete žádné vlastní peníze a nemusíte vlastnit pozemek.

Klíč pro mladé rodiny

Mladé rodiny nemohou zároveň splácet vysoké nájmy, platit náklady na život, a ještě našetřit statisíce potřebné pro běžnou hypotéku. Odemknout i mladým rodinám možnost kvalitního bydlení ve vlastním domě bylo vždy naším posláním. A program NULOVÁ HOTOVOST je naším klíčem k tomuto cíli.

Nulová hotovost

Bez úspor a bez pozemku

Banky rády půjčují těm, kteří mají alespoň 30 % vlastního kapitálu. Pro mladé rodiny pak dobré řešení české banky nemají. V programu NULOVÁ HOTOVOST najdete cestu, kde celou cenu domu i celou cenu pozemku budete splácet v měsíční splátce své hypotéky. Nebudete potřebovat žádné úspory ani zakoupený pozemek.

Také v Česku se tak konečně dostáváme na úroveň vyspělých států, kde je obvyklé pořídit dům jen na splátky.

Nulová hotovost

Splácet hypotéku je bezpečné

Splácet vlastní hypotéku je ekonomicky mnohem výhodnější než platit nájem a zhodnocovat tak majetek Vašemu domácímu. Platit hypotéku je však také mnohem bezpečnější.

Klienti, kteří celý život platí nájem, nevytváří těmito penězi žádnou hodnotu. V případě těžkých dní se nemají o co opřít. Pokud splácíte svou hypotéku, vytváříte si postupně majetek, který je Vaší rezervou pro případné horší dny.

Proč je hypotéka bezpečná, se dočtete v blogu "Proč je hypotéka bezpečná půjčka".

Nulová hotovost

Bezúročná před-hypotéka

Nulová hotovost

Abychom umožnili čerpat hypoteční úvěr i klientům bez úspor, vytvořili jsme vlastní produkt. Neseme za své klienty počáteční riziko, které banky nést nechtějí. Vytvořili jsme před-hypotéční úvěr, který každý náš klient čerpá s nulovým úrokem a bez poplatků. (RPSN 0 %).

Před-hypotékou ES jsme v bance setřeli rozdíly mezi klienty. A tak i mladé rodiny bez naspořených peněz mají otevřenou cestu ke své hypotéce a k možnosti bydlet ve vlastním domě.

Jak výhodně využít překlenovací úvěr se dozvíte v blogu "Proč překlenovací úvěr?"

Kdo může splácet, může i dobře bydlet

Každý, kdo má možnost svůj dům pravidelně platit, má s programem NULOVÁ HOTOVOST možnost dobře bydlet ve svém domě.

Splácet svůj majetek místo placení nájmu je tím nejlepším možným spořením. V ES proto věříme, že program NULOVÁ HOTOVOST činí mladé rodiny šťastnějšími v lepším bydlení.

Bydlete dobře, žijte šťastně a zároveň spořte. To je program NULOVÁ HOTOVOST.

Nulová hotovost

Příklady použití

Martin a Veronika byli typickým příkladem mladých klientů. Když k nám přišli, platili nehorázný nájem 12.000 Kč měsíčně za špatný byt ve třetím patře bez výtahu. Veronika chtěla založit rodinu a třetí patro se stalo strašákem.

Martina netěšilo neustále obouchané auto na parkovišti před domem a již dvě ukradená cyklistická kola ze sklepa.

Klientům jsme našli pozemek, který bude jejich budoucím dětem dobře dostupný autobusem. Pozemek v  hodnotě 700.000 Kč a dům Kristýna 27 za 2 750.000 Kč dnes klienti splácejí souhrnnou splátkou 9.585 Kč měsíčně. Měsíční splátka hypotéky je tak nižší než původní nájem. Kvalita bydlení neporovnatelná.

Pokud by Martin s Veronikou dále celý život setrvávali v nájmu, zaplatili by do důchodu na nájmu 5 760.000 Kč. Za tyto peníze by však nevlastnili vůbec nic. Do důchodu by odcházeli bez majetku, avšak s povinností dále platit nájem. Tím, že místo nájmu splácejí svůj majetek, ho za 40 let budou mít zcela zaplacený. Budou tak majiteli vlastního domu, který v obvyklém tržním prostředí bude znamenat majetek kolem dvanácti milionů. Při velmi podobné měsíční splátce jedna cesta vede k tomu odcházet do důchodu bez majetku a druhá k tomu, být velmi dobře finančně zajištěný.

Právě z tohoto důvodu jsme vytvoření programu NULOVÁ HOTOVOST považovali v ES za mimořádně důležité.

Videoblog, vysvětlující detailně možnosti využití programu Nulová hotovost.

Nulová hotovost
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store