Mladá rodina

Kde stát selhává, v ES pomáháme. Sebrali jsme to nejlepší ze všech našich programů, abychom vytvořili silný koncentrát pomoci, která umožní i mladým rodinám bydlet kvalitně.

garant

Pavel Fryček

garant programu Mladá rodina

p.frycek@ekonomicke-stavby.cz

"Dát mladým lidem možnost dobrého bydlení je tou nejchytřejší sociální politikou."

V dobrém bydlení mladých rodin jsme našli své poslání. Dobré bydlení mladých rodin je smyslem našeho bytí.
Spokojený život potřebuje dobré bydlení. Kde je dobré bydlení, rodí se do šťastných rodin šťastné děti. Kde se rodí děti, tam společnost prosperuje. Bohužel český stát pro spokojené bydlení rodin dělá jen velmi málo, téměř nic. V Ekonomkách proto nespoléháme na stát. Pracujeme a programem Mladá rodina pomáháme mladým lidem dobře bydlet.

Financování pro mladé rodiny

Situace mladých lidí je specifická a potřebuje tak jiné financování, než jsou běžné nabídky bankovních domů. Banky po klientech chtějí, aby disponovali ideálně 30 % svého kapitálu. Tedy když koupíte pozemek za 1.000.000 Kč a postavíte dům za 3.000.000 Kč, banka očekává, že přijdete s vlastní naspořenou hotovostí 1.200.000 Kč. To je však předpoklad z podstaty nesmyslný. Mladé rodiny platící vysoký nájem a běžné náklady neměly kdy našetřit milion a více. Proto prvním benefitem programu Mladá rodina je nízká záloha klienta 170.000 Kč. (Alternativně stavba zcela bez vlastních úspor - program Nulová hotovost.)

Aby mladé financování fungovalo, musí rodinný rozpočet zatížit co nejnižší měsíční splátkou. Proto v programu Mladá rodina pracujeme s nejdelší splatností 40 let a zvýhodněným hypotéčním úvěrem. Bankám pak garantujeme případný zpětný odkup, abychom pro Vás dostali na nízkém úroku ještě slevu. Optimalizovaný úvěr Vám dokáže ušetřit za dobu splácení hodně peněz. Průměrná úspora za 40 let činí více než jeden milion korun. To jsou peníze, které použijete pro svůj šťastný život.

Mladá rodina

Příklady splátek různých domů včetně pozemku.

Nízké provozní náklady

Jen nízká splátka hypotéky by nestačila. Důležitá je celková měsíční zátěž, kterou mladé rodiny musejí platit. Naprosto zásadní hodnotou programu Mladá rodina jsou mimořádně nízké provozní náklady domu. Bez příplatku od nás dostanete dům v nejvyšším standardu - nízkoenergetický. K vytápění bude dům používat tepelné čerpadlo. Průměrné měsíční náklady na energie tak v našich domech činí 1.700 Kč měsíčně. To je často polovina toho, co naši klienti platili v mnohem menších bytech.

Mladá rodina
Mladá rodina

Vysoká hodnota domu

Pokud místo nájmu splácíte hypotéku, splácíte si svůj majetek. Čím vyšší bude hodnota tohoto majetku, tím bohatší jednou budete. V ES víme, že je tedy nesmírně důležité, aby hodnota Vašeho domu byla co nejvyšší. I jen částečně zaplacený dům je Vaším značným majetkem a rezervou.

Postavíme Vám zděný dům z nejlepších materiálů, obrovské životnosti a velké hodnoty. Za 40 let může být hodnota Vašeho domu čtyřikrát větší, než jsou dnešní náklady na pořízení. To už je majetek, se kterým bude život veselý.

Zajímá Vás, jakou hodnotu bude mít Váš dům za 10 či 30 let? Odpověď najdete na stránce "Hodnota domu"

Snížení splátek po dobu mateřské dovolené

Děti jsou největší radostí života. Hypotéka Vám nesmí bránit v tom největším poslání rodiny - vychování dětí. Lámali jsme si hlavu, jak Vám pomoci v době mateřské dovolené. A dohodli jsme skvělou možnost, jak po dobu mateřské dovolené snížit splátku hypotéky o 50%. Jsou věci, na které jsme mimořádně pyšní. Toto je jedna z nich.

Mladá rodina
Mladá rodina

Kuchyň zdarma

Velkou radost Vám snad udělá kuchyň zdarma od nás. Program Mladá rodina je náš stěžejní program. Dohodli jsme se tedy s dodavatelem tepelných čerpadel, že každému klientovi tohoto programu společně přispějeme na zařízení domu. Parádní kuchyň tak od nás dostanete do svého domu jako dárek.

Chcete vidět, jaké kuchyně v programu Mladá rodina svým klientům dáváme? Více viz SPECIFIKACE KUCHYŇSKÉ LINKY

Váš dům bude chytrý

Váš dům bude chytrý. Domy, které pro Vás stavíme v programu Mladá rodina, jsou stavěné jako chytré. Bydlení tak pro Vás bude příjemné a zábavné. Váš dům bude od prvního dne na úrovni, kam ostatní dospějí za několik let.

Mladá rodina

Vlastní elektrárna za třetinu ceny

Chcete si ještě více zlevnit provoz domu? Pak je správná cesta vyrábět si vlastní elektřinu prostřednictvím fotovoltaické elektrárny na střeše domu. Obvyklá cena elektrárny s bateriemi je kolem 400.000 Kč. V Ekonomkách pro Vás máme jedinečnou nabídku. S využitím dotace Nová zelená úsporám a naší mimořádně příznivé ceny Vás vlastní elektrárna vyjde na třetinu obvyklé ceny.

Být opravdu užiteční dává naší práci smysl.
Program Mladá rodina je vrcholem naší snahy.

Mladá rodina