Služby

Postavit dům je náročné, říkají mnozí, kteří již dům postavili. Věříme, že ano. A zároveň v ES víme, že Vaše cesta k domu náročná být nemusí. Pracujeme 30 let na hledání způsobů, jak Vám k Vašemu domu pomoci.

Vytvořili jsme programy, které cestu k Vašemu domu učiní mnohem snazší a radostnější.

Kvalitní dům

Postavíme Vám dům z těch nejlepších materiálů, nejlepšími řemeslníky. Dům zděný, nejvyšší technologické vyspělosti. Postavíme Vám ten nejlepší dům v okolí. Jehož hodnota v čase poroste. To Vám slibujeme.

dozvědět se více

Dobré financování

Přineseme Vám financování o vesmír lepší, nežli je běžné české financování. Za své programy jsme získali mnoho ocení doma i v zahraničí. Teď otevřou cestu k domu také Vám.

dozvědět se více

Bezpečná cesta

Máme pro Vás tu nejvíce bezpečnou cestu k vlastnímu domu v Česku. Svůj dům budete moci zaplatit na samém konci stavby. Otevřeme Vám možnost dům vrátit, budete li potřebovat. Zafixujeme Vaši splátku po celou dobu splácení.

dozvědět se více

Dobrá služba

Ke skvělému domu Vám dáme také dobrou službu. Přinášíme silnou podporu mladých rodin. Velkou úsporu individuálním projektem zcela zdarma. Silný pozemkový servis. I neobvyklou možnost vyměnit si dům, když se Vaše potřeby změní.

dozvědět se více

Technologicky vyspělý dům

Postavíme dům nejvyšší technologické úrovně. Dům, který bude zlepšovat Vaše zdraví a prodlouží život. Dům s desetkrát nižšími provozními náklady. Dům, který si sám vyrobí elektřinu. Dům, který ušetří vzácnou vodu.

dozvědět se více