Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Martina Zahradníková

garant programu Děkujeme

m.zahradnikova@ekonomicke-stavby.cz

"Děkujeme!"

Ekonomické stavby jsou mimořádně úspěšným projektem. Za dvacet let naší práce se nám podařilo učinit kvalitní bydlení v Česku dostupnější. Přinesli jsme programy, které klienti milují. Vytvořili nádherné domy a nejlepší celkovou službu, kterou ke stavbě domu můžete v Evropě dostat. Vážíme si svého úspěchu. A chtěli bychom úspěchu využít k poděkování.

Žijí kolem nás

Žijí kolem nás. Pomáhají. Ochraňují. Někteří nasazují své životy, aby ochránili ty naše. Jiní pracují s naprostou oddaností, bez řádného docenění významu jejich práce. Stejně jako my v ES svou práci vnímají jako poslání. Činit svět lepším má pro ně smysl. Přes mimořádnou nesobeckost jsou jejich profese společností nedoceněné.

Profesionální hasiči, policisté, zdravotní sestry, vojáci, zdravotníci záchranné služby, učitelé, to vše jsou profese, kterým v Česku dlužíme velké Děkujeme. V ES jsme se rozhodli využít svého úspěchu a jménem svým a jménem všech našich klientů těmto lidem, pracujícím v profesích vysoce nesobeckých, poděkovat.

Připravili jsme tak pro všechny své klienty pracující v těchto profesích program drobných výhod. Malé výhody, které snad zpříjemní a zjednoduší cestu k vlastnímu domu. Naše Děkujeme všem hasičům, policistům, zdravotním sestrám, vojákům, zdravotníkům záchranné služby, učitelům. Děkujeme za to, co děláte.
Snad bude náš program prvním z mnoha, který docení Vaší práci. Snad přineseme inspiraci a Vy děkujeme uslyšíte stále častěji.

Děkujeme

Výhody určené pro rok 2019

2% bonus na zařízení domu

Připravili jsme pro Vás bonus 2 % z ceny Vašeho domu. Tento bonus můžete vyčerpat na zařízení Vašeho domu. Vyberte kuchyňskou linku, ložnici, či třeba plot kolem domu. Do výše 2 % z ceny domu účet za toto Vaše přání uhradíme. To je naše Děkujeme.
(U domu v hodnotě 4.000.000 Kč tak bonus činí 80.000 Kč)

4 měsíce bezúročné půjčky zdarma

Pro snazší a rychlejší stavbu domu jsme pro všechny klienty ES vytvořili bezúročný překlenovací úvěr. Ten je pro mnohé klíčem k jejich stavbě domu. Překlenovací úvěr poskytujeme klientům ES na 2 měsíce bezúročně.
Jako naše druhé poděkování pro Vás rozšíříme bezúročné období na 4 měsíce. Vaše stavba tak bude ještě snazší a naprosto plynulá.

Děkujeme

Program je určený pro

Profesionální hasiče, policisty, vojáky z povolání včetně veteránů, zdravotníky záchranné služby včetně pomocného personálu, zdravotní sestry a učitele všech stupňů škol.Děkujeme za Vaši práci a obětavost.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store