Děkujeme

Naše Děkujeme patří všem, kteří pracují s naprostou oddaností, bez řádného docenění významu jejich práce. Stejně jako my v ES svou práci vnímají jako poslání. Děkujeme za to, co děláte.

garant

Martina Zahradníková

garant programu Děkujeme

m.zahradnikova@ekonomicke-stavby.cz

"Děkujeme!"

Ekonomické stavby jsou mimořádně úspěšným projektem. Za dvacet let naší práce se nám podařilo učinit kvalitní bydlení v Česku dostupnější. Přinesli jsme programy, které klienti milují. Vytvořili nádherné domy a nejlepší celkovou službu, kterou ke stavbě domu můžete v Evropě dostat. Vážíme si svého úspěchu. A chtěli bychom úspěchu využít k poděkování.

Žijí kolem nás

Žijí kolem nás. Pomáhají. Ochraňují. Někteří nasazují své životy, aby ochránili ty naše. Jiní pracují s naprostou oddaností, bez řádného docenění významu jejich práce. Stejně jako my v ES svou práci vnímají jako poslání. Činit svět lepším má pro ně smysl. Přes mimořádnou nesobeckost jsou jejich profese společností nedoceněné.

Profesionální hasiči, policisté, zdravotní sestry, vojáci, zdravotníci záchranné služby, učitelé, to vše jsou profese, kterým v Česku dlužíme velké Děkujeme. V ES jsme se rozhodli využít svého úspěchu a jménem svým a jménem všech našich klientů těmto lidem, pracujícím v profesích vysoce nesobeckých, poděkovat.

Připravili jsme tak pro všechny své klienty pracující v těchto profesích program drobných výhod. Malé výhody, které snad zpříjemní a zjednoduší cestu k vlastnímu domu. Naše Děkujeme všem hasičům, policistům, zdravotním sestrám, vojákům, zdravotníkům záchranné služby, učitelům. Děkujeme za to, co děláte.
Snad bude náš program prvním z mnoha, který docení Vaší práci. Snad přineseme inspiraci a Vy děkujeme uslyšíte stále častěji.

Děkujeme

Výhody určené pro rok 2019

2% bonus na zařízení domu

Připravili jsme pro Vás bonus 2 % z ceny Vašeho domu. Tento bonus můžete vyčerpat na zařízení Vašeho domu. Vyberte kuchyňskou linku, ložnici, či třeba plot kolem domu. Do výše 2 % z ceny domu účet za toto Vaše přání uhradíme. To je naše Děkujeme.
(U domu v hodnotě 4.000.000 Kč tak bonus činí 80.000 Kč)

4 měsíce bezúročné půjčky zdarma

Pro snazší a rychlejší stavbu domu jsme pro všechny klienty ES vytvořili bezúročný překlenovací úvěr. Ten je pro mnohé klíčem k jejich stavbě domu. Překlenovací úvěr poskytujeme klientům ES na 2 měsíce bezúročně.
Jako naše druhé poděkování pro Vás rozšíříme bezúročné období na 4 měsíce. Vaše stavba tak bude ještě snazší a naprosto plynulá.

Děkujeme

Program je určený pro

Profesionální hasiče, policisty, vojáky z povolání včetně veteránů, zdravotníky záchranné služby včetně pomocného personálu, zdravotní sestry a učitele všech stupňů škol.Děkujeme za Vaši práci a obětavost.