Děkujeme

Naše Děkujeme patří všem, kteří pracují s naprostou oddaností, bez řádného docenění významu jejich práce. Stejně jako my v ES svou práci vnímají jako poslání. Děkujeme za to, co děláte.

garant

Martina Zahradníková

garant programu Děkujeme

dekujeme@ekonomicke-stavby.cz

"Děkujeme!"

Ekonomické stavby jsou mimořádně úspěšným stavitelem. Za dvacet let naší práce se nám podařilo učinit kvalitní bydlení v Česku dostupnějším. Přinesli jsme programy, které klienti milují. Vytvořili nádherné domy a nejlepší celkovou službu, kterou ke stavbě domu můžete v Evropě dostat. Vážíme si svého úspěchu. A chtěli bychom úspěchu využít k poděkování.

Žijí kolem nás

Žijí kolem nás. Pomáhají. Ochraňují. Někteří nasazují své životy, aby ochránili ty naše. Jiní pracují s naprostou oddaností, bez řádného docenění významu jejich práce. Stejně jako my v ES svou práci vnímají jako poslání. Činit svět lepším má pro ně smysl. Přes mimořádnou nesobeckost jsou jejich profese společností nedoceněné.

Profesionální hasiči, policisté, zdravotní sestry, vojáci, zdravotníci záchranné služby, učitelé, to vše jsou profese, kterým v Česku dlužíme velké Děkujeme. V ES jsme se rozhodli využít svého úspěchu a jménem svým a jménem všech našich klientů těmto lidem, pracujícím v profesích vysoce nesobeckých, poděkovat.

Připravili jsme tak pro všechny své klienty pracující v těchto profesích program drobných výhod. Malé výhody, které snad zpříjemní a zjednoduší cestu k vlastnímu domu.

Naše Děkujeme všem hasičům, policistům, zdravotním sestrám, vojákům, zdravotníkům záchranné služby, učitelům. Děkujeme za to, co děláte.

Snad bude náš program prvním z mnoha, který docení Vaši práci. Snad přineseme inspiraci a Vy „děkujeme“ uslyšíte stále častěji.

Děkujeme

Výhody určené pro roky 2022 / 2023

2% bonus na zařízení domu

Připravili jsme pro Vás bonus 2% z ceny Vašeho domu. Tento bonus můžete vyčerpat na zařízení Vašeho domu. Vyberte kuchyňskou linku, ložnici, či třeba plot kolem domu. Do výše 2% z ceny domu účet za toto Vaše přání uhradíme. To je naše Děkujeme.

U domu v hodnotě 4.000.000 Kč tak bonus činí 69.565 Kč. (2% z ceny domu bez DPH)

6 měsíců bezúročné půjčky zdarma

Pro snazší a rychlejší stavbu domu jsme pro všechny klienty ES vytvořili bezúročný překlenovací úvěr. Ten je pro mnohé klíčem k jejich stavbě domu. Překlenovací úvěr poskytujeme klientům ES v programu Děkujeme na 6 měsíců bezúročně.

Jako naše druhé poděkování pro Vás tedy rozšíříme bezúročné období na 6 měsíců. Vaše stavba tak bude ještě snazší a naprosto plynulá.
Děkujeme.

Děkujeme

Bonusy pro vybrané profese

  • 2 % bonus na zařízení domu
  • 6 měsíců bezúročné půjčky zdarma"Děkujeme."

Program je určený pro

  • profesionální hasiče
  • policisty, vojáky z povolání včetně veteránů
  • zdravotníky záchranné služby včetně pomocného personálu
  • zdravotní sestry a učitele všech stupňů škol