Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Václav Úbl

garant programu Chytrý nájem

v.ubl@ekonomicke-stavby.cz

"Ano, připravili jsme si program financování pro klienty, které banky nechtějí. V programu Chytrý nájem lze financovat dům bez jakékoliv lustrace a bez prokazování příjmů."

Levnější než běžný nájem a hlavně mnohem chytřejší

V programu CHYTRÝ NÁJEM platíte nájem o 30 % nižší než je nájem v místě obvyklý. Hlavně však placením nájmu umořujete cenu svého domu. Rozdíl v porovnání s běžným nájmem je obrovský. U běžného nájmu 30 let platíte nájem a za své peníze po 30 letech nevlastníte nic. Zaplatili jste majetek svému domácímu. A do důchodu odcházíte bez majetku a s pokračující povinností platit nájem. U CHYTRÉHO NÁJMU po 30 letech je dům zcela zaplacený a Váš. Do důchodu tak odcházíte se značným majetkem v podobě své nemovitosti a bez nákladů na bydlení kromě energií.

Jak program funguje?

V programu CHYTRÝ NÁJEM zaplatíte 15 % z ceny domu a pozemku. Zbytek nákladů investují ES. Koupíme Vám pozemek podle Vašeho výběru a na tomto pozemku pro Vás postavíme Váš vysněný dům. Po dokončení stavby domu začnete platit nájem. Nájem je obvykle o 30 % nižší než běžné nájmy v místě. Zároveň pak 2/3 zaplaceného nájmu umořují cenu Vašeho domu. Za zbylou 1/3 nájmu zaplatíme pojištění domu, daň z nemovitosti a záruční servis po dobu 30 let.

Chytrý nájem

30 let, nebo dříve

Chytrý nájem

Po třiceti letech splácení je v programu CHYTRÝ NÁJEM dům vždy zcela zaplacený. Program je však naprosto otevřený. Klient tedy nemusí s převodem domu čekat celých 30 let. V reálném životě naopak k převodu domu dochází mnohem dříve. Velmi často v prvních pěti letech dojde k úpravě podmínek klienta, které umožňují přejít na běžný způsob financování hypotékou. Zrušení nájmu a převodu domu na klienta je možné kdykoliv.

Hypotéka na prvém místě

Pro klienty, u kterých lze vyřídit hypotéku, vždy splácení hypotečním úvěrem preferujeme na prvním místě - program MLADÁ RODINA, program NULOVÁ HOTOVOST a program POHODOVÁ STAVBA. Program CHYTRÝ NÁJEM používáme u klientů, kteří hypotéku použít nechtějí či nemohou.

Škála klientů, kteří tento náš program využívají, je pestrá. Program našel zalíbení u podnikatelů, kterým často vyhovuje, že vlastnictví domu není dohledatelné v katastru nemovitostí a že nemusejí procházet lustrací v bance. Program CHYTRÝ NÁJEM je východiskem také pro klienty, kteří mají vážné záznamy v bankovních registrech a možnost bankovních úvěrů je jim zapovězena. Řešením byl program také pro klienta pracujícího v zahraničí, který hledal pro svoji rodinu kompletní servis domu.

Chytrý nájem

Záruční doba 30 let

Jednou z výhod programu CHYTRÝ NÁJEM je poskytnutí záruky na dům po celou dobu trvání nájmu. Tato prodloužená záruka a servis jsou již zahrnuty v měsíčním nájmu. Během užívání domu se tedy nájemce nemusí starat o údržbu domu, s výjimkou údržby obvyklé. Veškerý servis domu provedou v tomto případě Ekonomické stavby. Nemovitost je pak také pojištěna.

Záznamy v registrech nejsou překážkou

Chytrý nájem

K využití tohoto programu nejsou překážkou ani ty nejvážnější negativní záznamy v registrech. Program CHYTRÝ NÁJEM je jedinou možností financování v ČR v době aktivní insolvence.

Omezené kapacitní možnosti programu

V programu CHYTRÝ NÁJEM financujeme domy z vlastních volných prostředků. Kapacitní možnosti tohoto programu jsou omezené. O aktuální možnosti využít program se informujte u svého manažera projektu.

Příklad použití

Dům v  hodnotě 2.500.000 Kč s  pozemkem v  hodnotě 500.000 Kč bude znamenat měsíční nájem 17.550 Kč.

Vítejte v nové době, v době chytrých nájmů.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store