Chytrý nájem

Existuje mnoho lidí, kteří z různých důvodů nechtějí či nemohou k financování svého bydlení použít hypoteční úvěr. Tyto rodiny jsou obvykle uzamčeny v nutnosti platit vysoké nájmy. V ES považujeme za nešťastné platit celý život nájem, vytvářet hodnotu majetku někomu jinému a sami odcházet do důchodu jako nemajetní. Program CHYTRÝ NÁJEM přináší řešení i těm, kteří do banky nemohou.
I tyto rodiny již dnes mohou postupně zaplatit svůj dům.

garant

Václav Úbl

garant programu Chytrý nájem

v.ubl@ekonomicke-stavby.cz

"Ano, připravili jsme si program financování pro klienty, které banky nechtějí. V programu Chytrý nájem lze financovat dům bez jakékoliv lustrace a bez prokazování příjmů."

Levnější než běžný nájem a hlavně mnohem chytřejší

V programu CHYTRÝ NÁJEM platíte nájem o 30 % nižší než je nájem v místě obvyklý. Hlavně však placením nájmu umořujete cenu svého domu. Rozdíl v porovnání s běžným nájmem je obrovský. U běžného nájmu 30 let platíte nájem a za své peníze po 30 letech nevlastníte nic. Zaplatili jste majetek svému domácímu. A do důchodu odcházíte bez majetku a s pokračující povinností platit nájem. U CHYTRÉHO NÁJMU po 30 letech je dům zcela zaplacený a Váš. Do důchodu tak odcházíte se značným majetkem v podobě své nemovitosti a bez nákladů na bydlení kromě energií.

Jak program funguje?

V programu CHYTRÝ NÁJEM zaplatíte 15 % z ceny domu a pozemku. Zbytek nákladů investují ES. Koupíme Vám pozemek podle Vašeho výběru a na tomto pozemku pro Vás postavíme Váš vysněný dům. Po dokončení stavby domu začnete platit nájem. Nájem je obvykle o 30 % nižší než běžné nájmy v místě. Zároveň pak 2/3 zaplaceného nájmu umořují cenu Vašeho domu. Za zbylou 1/3 nájmu zaplatíme pojištění domu, daň z nemovitosti a záruční servis po dobu 30 let.

Chytrý nájem
Chytrý nájem

30 let, nebo dříve

Po třiceti letech splácení je v programu CHYTRÝ NÁJEM dům vždy zcela zaplacený. Program je však naprosto otevřený. Klient tedy nemusí s převodem domu čekat celých 30 let. V reálném životě naopak k převodu domu dochází mnohem dříve. Velmi často v prvních pěti letech dojde k úpravě podmínek klienta, které umožňují přejít na běžný způsob financování hypotékou. Zrušení nájmu a převodu domu na klienta je možné kdykoliv.

Hypotéka na prvém místě

Pro klienty, u kterých lze vyřídit hypotéku, vždy splácení hypotečním úvěrem preferujeme na prvním místě - program MLADÁ RODINA, program NULOVÁ HOTOVOST a program POHODOVÁ STAVBA. Program CHYTRÝ NÁJEM používáme u klientů, kteří hypotéku použít nechtějí či nemohou.

Škála klientů, kteří tento náš program využívají, je pestrá. Program našel zalíbení u podnikatelů, kterým často vyhovuje, že vlastnictví domu není dohledatelné v katastru nemovitostí a že nemusejí procházet lustrací v bance. Program CHYTRÝ NÁJEM je východiskem také pro klienty, kteří mají vážné záznamy v bankovních registrech a možnost bankovních úvěrů je jim zapovězena. Řešením byl program také pro klienta pracujícího v zahraničí, který hledal pro svoji rodinu kompletní servis domu.

Chytrý nájem

Záruční doba 30 let

Jednou z výhod programu CHYTRÝ NÁJEM je poskytnutí záruky na dům po celou dobu trvání nájmu. Tato prodloužená záruka a servis jsou již zahrnuty v měsíčním nájmu. Během užívání domu se tedy nájemce nemusí starat o údržbu domu, s výjimkou údržby obvyklé. Veškerý servis domu provedou v tomto případě Ekonomické stavby. Nemovitost je pak také pojištěna.

Chytrý nájem

Záznamy v registrech nejsou překážkou

K využití tohoto programu nejsou překážkou ani ty nejvážnější negativní záznamy v registrech. Program CHYTRÝ NÁJEM je jedinou možností financování v ČR v době aktivní insolvence.

Omezené kapacitní možnosti programu

V programu CHYTRÝ NÁJEM financujeme domy z vlastních volných prostředků. Kapacitní možnosti tohoto programu jsou omezené. O aktuální možnosti využít program se informujte u svého manažera projektu.

Příklad použití

Dům v  hodnotě 2.500.000 Kč s  pozemkem v  hodnotě 500.000 Kč bude znamenat měsíční nájem 17.550 Kč.

Vítejte v nové době, v době chytrých nájmů.