Standardní služby klientům

objem dodávky domu programy financování ES
- co je obsaženo ve splátkách domu
(standardní) luxusní provedení domu ES minimální objem dodávky - ZLATÉ RUČIČKY MLADÁ RODINA NULOVÁ HOTOVOST MODRÉ
Z NEBE
Popis jednotlivých SLUŽEB pro klienty

Podpora při hledání a koupi pozemku icon icon icon icon icon V rámci představební přípravy pomáháme klientům s hledáním pozemku ke stavbě rodinného domu a případně vedeme jednání o koupi takového pozemku. V ceně rodinného domu v případě, že klient uzavře smlouvu o dílo a stavba bude společností Ekonomické stavby s.r.o. dokončena ve sjednaném rozsahu.
Individuální projekt domu icon icon icon icon icon Individuální projektovou dokumentaci tvoříme postupným zapracováním požadavků klienta na vzhled, dispoziční uspořádání a materiálovou skladbu v jednotlivých fázích představební přípravy (návrh, studie RD). V ceně rodinného domu v případě, že klient uzavře smlovu o dílo a stavba bude společností Ekonomické stavby s.r.o. dokončena ve sjednaném rozsahu.
Služby architekta icon icon icon icon icon Vytvořte si vlastní, originální řešení domu, které bude obsahovat vše, co od svého domu očekáváte. V Ekonomických stavbách máte jedinečnou možnost navrhnout dům podle svých přání.
Stavební povolení icon icon icon icon icon Zajištění povolení realizace stavby je v ceně rodinného domu v případě, že klient uzavře smlouvu o dílo a stavba bude společností Ekonomické stavby s.r.o. dokončena ve sjednaném rozsahu.
Rezervace výrobních kapacit icon icon icon icon icon Rezervujeme vám výrobní kapacity. Stavba domu tak může začít v co nejkratším termínu po ukončení stavební přípravy.
Klubové výhody ES icon icon icon icon icon Klienti, kteří využívají klubové výhody ES mají možnost čerpat slevy od dodavatelů Ekonomických staveb. Chceme stavbu domu zvýhodnit a proto nabízíme možnost využít významných slev, které mají Ekonomické stavby zajištěny u svých dodavatelů. Můžete nakoupit dlažbu, podlahové krytiny, truhlářské prvky a další materiály, spojené s dokončením a zařízením domu, u našich dodavatelů za výhodné ceny.
Potvrzení kvality prováděné stavby icon icon icon icon icon Kvalita dokončeného domu je pro nás nejvyšší hodnotou. Proto jsme také sáhli k nejvyššímu stupni posouzení kvality domů. Na naše domy necháváme provést posudek soudního znalce. Kvalita domu je tak potvrzena nezávislým auditem.
Osobní přístup icon icon icon icon icon Osobní manažer projektu vás provede představební přípravou. Manažer stavby s vámi bude komunikovat výstavbu domu a řešit záruční a pozáruční servis domu. Vždy budete mít svoji kontaktní osobu, která pomůže řešit stavbu vašeho domu.