S téměř nulovou spotřebou tepla

Bydlíte šťastně a zároveň šetříte peníze za energie i životní prostředí kolem sebe.

Řetězec vlastností dobrého domu

Je mnoho vlastností, které nás zajímají a které činí dům opravdu dobrým. Přirozeně vždy nás zajímala co nejnižší měsíční splátka, kterou za hypotéku svého domu zaplatíte. Proto jsme se také před 18 lety pustili do spolupráce s bankovními domy a na nekonečnou cestu snižování splátek hypotéky.
Jen nízká splátka však nic neřeší. Pro Vaše bezpečí potřebujeme také co nejvyšší hodnotu Vašeho domu. Vysoká hodnota domu Vám dává bezpečí a možnosti dobrých řešení, když nastane neočekávaná situace.
Tedy věděli jsme, že chceme domy s nízkou splátkou hypotéky a vysokou tržní hodnotou zároveň. Ale ani to nám nestačilo. Aby bylo kvalitní bydlení dostupné i mladým rodinám, musí být celková finanční zátěž co nejnižší. Vedle nízké splátky hypotéky jsme tak potřebovali také velmi nízké náklady na energie. A právě pro dosažení mimořádně nízkých provozních nákladů Vám postavíme dům nejvyššího standardu.

Dům s téměř nulovou spotřebou tepla.

A tak vznikly hodnoty, na kterých stojí domy ES. Naše domy přinášejí mnoho světla a radosti z bydlení. Jsou to domy mimořádně úsporné, které Vám uspoří každý měsíc skvělé peníze. Za naše domy platíte menší splátku hypotéky a získáte dům s vysokou hodnotou po dlouhá desetiletí. Takovým domů v Ekonomkách věříme a takový postavíme také Vám.

Nízkoenergetický dům

Skvělá příležitost - rekuperace zdarma

Pro ty úplně nejúspornější domy připravil Český stát skvělou podporu dotačním titulem Nová zelená úsporám. Vysoce úsporné domy mají možnost čerpat dotaci, a tím získat rekuperaci v domě zcela zdarma.

Naše domy této úrovně dosahují zcela standardně bez nutnosti dalších investic. Je pro nás velkou radostí, že Vám tuto možnost můžeme nabídnout, a to zcela zdarma.

Obvyklé provozní náklady

dispozice domu3+1 (užitná plocha 70 m2)4+1 (užitná plocha 100 m2)5+1 (užitná plocha 130 m2)
2 lidé1.590 Kč1.700 Kč1.811 Kč
3 lidé1.673 Kč1.821 Kč1.968 Kč
4 lidé1.722 Kč1.870 Kč2.017 Kč
5 lidí1.771 Kč1.919 Kč2.066 Kč

Materiálová skladba našich domů

Nízkoenergetické standardní provedení domů ES

Postavte svůj dům pomocí těch nejlepších technologií na českém trhu. Realizací domu v nízkoenergetickém provedení získáte moderní dům, šetrný k životnímu prostředí a poskytující významnou úsporu na energiích, spotřebovaných při provozu domu. Vybavte dům moderními technologiemi a dopřejte si dům s téměř nulovými náklady na provoz domu.

zateplení fasády:kontaktní zateplovací plášť, 15 cm
zateplení soklu:12 cm polystyrenu
zateplení podlahy:13 cm polystyrenu
zateplení krovu/vazníků:28 cm minerální izolace
okna:vakuová trojskla

Pasivní provedení konstrukcí domů ES

Využijte skvělou možnost a objednejte si změnu nízkoenergetické konstrukce domu na konstrukci domu pasivního (zařazení domu je následně dle energetického štítku A - pasivní provedení skladby domu).

zateplení fasády:kontaktní zateplovací plášť 20 cm
zateplení soklu:18 cm polystyrenu
zateplení podlahy:20 cm šedého polystyrenu
zateplení krovu/vazníků:36 cm minerální izolace
okna:vakuová trojskla
komín + krbová kamna