Zlaté ručičky

Vytvořili jsme úžasný program, který zjednoduší cestu Vám, kteří si chcete na svém domě realizovat práce i svépomocí.

garant

Martin Křivonožka

garant programu Zlaté ručičky

zlate-rucicky@ekonomicke-stavby.cz

"Šikovnost českého člověka je zárukou úspěchu tohoto programu."

V Česku je mnoho šikovných lidí, kteří by si uměli postavit dům sami. Jen kdyby jim systém neházel klacky pod nohy. Seženeme materiál, když ani pro velké firmy není? Kde vezmeme projekt, aby nebyl drahý? A bude projekt opravdu dobrý? Neumoří nás papírování se stavebním povolením? A jak získat opravdu dobré financování?

Financování je klíč

U svépomocných staveb je zásadním bodem zlomu financování. Většina lidí staví dům svépomocně, ve snaze ušetřit. Postavit dům za méně peněz. To však vůbec nefunguje, pokud potřebujete využít financování z banky.

Rodinný dům stavěný svépomocně je pro banku mnohem vyšším rizikem. Podmínky hypotéky či úvěru ze stavebního spoření jsou tak mnohem méně výhodné, než používáme v ES. Splácet 30 let horší hypotéku se opravdu hodně prodraží.

Proto z důvodu financování je svépomocné stavění velmi často dražší, než stavět dům na klíč. Věnujete mnoho úsilí, času a práce, abyste nakonec měli vyšší měsíční splátku. Opravdu strašidelný paradox bankovních služeb.

Abychom dali svépomocným dodávkám smysl, museli jsme v bankách vytvořit nový speciální produkt. Přesvědčili jsme banky, že v ES postavíme to podstatné, co tvoří hodnotu domu. Přesvědčili jsme banky, že pomůžeme klientům, aby jejich domy byly dobře dokončeny vlastní prací. A konečně jsme přesvědčili banky, aby také v programu Zlaté ručičky poskytly ty nejlepší podmínky hypoték.

Tím i v programu Zlaté ručičky dostanete od nás špičkové financování s nízkou měsíční splátkou. Financování Vám připravíme i na práce, které si budete realizovat sami.

Zlaté ručičky

Na dobré hypotéce za dobu splácení ušetříte milion. A milion mít a nemít, je milionový rozdíl.

Chytře rozdělená práce

Jsou práce, které naši klienti zvládnou snadněji, a jsou práce, které bez perfektní znalosti a zkušenosti provedou lépe naši specializovaní pracovníci. Hledali jsme tedy chytrou dělbu práce, kterou klientům umožníme ušetřit hodně peněz, a zároveň je postavíme před zvládnutelný úkol.

V programu Zlaté ručičky od nás dostanete dům postavený do úrovně developerského standardu. Pohledem zvenku půjde o zcela dokončený dům. Tedy včetně fasády, soklu a střechy. Uvnitř domu najdete hotové zděné příčky a hydroizolace. Na Vás bude dokončit instalace, omítky, podlahy, tepelné izolace, sádrokartony, koupelny a vnitřní dveře.

Zlaté ručičky

Všechny výhody za půl ceny

V Ekonomkách máme pro své klienty řadu úžasných výhod. Individuální projekt zcela zdarma, vyřízení stavebního povolení zdarma, naše úžasné financování. V programu Zlaté ručičky zaplatíte za svůj dům jen o trochu více než polovinu ceny. Naše výhody Vám však zůstanou.

Zlaté ručičky

V programu Zlaté ručičky se můžete také těšit na:

  • Senzační cena domu
  • Projekt a vyřízení stavebního povolení zcela zdarma
  • Využití senzačních programů financování včetně programů Mladá rodina i Nulová hotovost
  • Financování na celou hodnotu domu včetně prací, které si budete realizovat sami
  • Posudek soudního znalce na kvalitu stavby domu

Možnost nákupu materiálu s naší slevou

Mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou je ve stavebnictví obrovský rozdíl. V ES nakupujeme mnoho materiálů se slevou 50 %. Kdo při svépomocném stavění nakupuje za běžné ceny, ten rozhodně neušetří.

Aby pro Vás Vaše snažení bylo také výhodné, umožníme Vám i pro Vaši dodávku nakupovat materiál za naše mimořádné ceny.

Na naše senzační koupelny jsme v Ekonomkách opravdu hrdí. Naprosto luxusní materiály dovážené přímo, bez překupníků, tedy za naprosto úžasné ceny. Také tento materiál Vám v programu Zlaté ručičky dodáme k Vaší velké radosti.

Naše podpora

Aby banky poskytly dobré financování, slíbili jsme podporu, pokud budete potřebovat. A svůj slib jistě dodržíme. Tedy i v případě svépomocného stavění jsme Vám k dipozici radou a pomocí, pokud byste si někde nebyli zcela jistí. Jednoduše pomůžeme Vám, abychom společně postavili Váš krásný dům za nejlepší možnou cenu.

Co všechno bude obsahovat dům v programu Zlaté ručičky zjistíte v našich Všeobecných podmínkách "Standardní provedení domu".