Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Martin Křivonožka

garant programu Zlaté ručičky

m.krivonozka@ekonomicke-stavby.cz

"Šikovnost českého člověka je zárukou úspěchu tohoto programu."

Neustále hledáme způsoby, jak zpřístupnit stavbu rodinného domu co nejširšímu okruhu klientů. U programu ZLATÉ RUČIČKY jsme se rozhodli vsadit na šikovnost našich klientů. Při přípravě stavby se nám občas stává, že klient přijde s žádostí o vyjmutí části prací z dodávky stavby. Tito klienti se těší na možnost spolupodílet se na stavbě svého domu. Udělat si na něm něco sami. Chceme klientům, kteří přijdou s tímto zadáním, pomoci. Proto jsme tyto práce, které si klient může dodat sám, sjednotili do nového programu.

Výhody programu

Klient, který se rozhodne pro program ZLATÉ RUČIČKY, získává úplný servis spojený s výstavbou rodinného domu. Má tedy možnost využít programu MAXIMÁLNÍ SLUŽBA a připravit si svůj dům podle svého přání. Součástí dodávky domu je stavební povolení a financování stavby tak jako u ostatních programů. V programu ZLATÉ RUČIČKY jsou z dodávky Ekonomických staveb vyjmuty dokončovací práce v domě, schodiště, podlahové krytiny, vymalování a další drobné prvky spojené s dokončením domu. Práce, které si šikovný český člověk dokáže bez problémů dodat svépomocí. Práce, které nepodléhají revizím ani složitým instalacím a které nemusejí provádět speciálně proškolení pracovníci.

Dům v programu ZLATÉ RUČIČKY je tedy dodáván v běžném developerském standardu. V tomto objemu dodávky nabízí většina stavebních společností své domy. Za změnu dodávky neplatí naši klienti žádné další poplatky. Zařazení do tohoto programu je ZDARMA.

Zlaté ručičky

Komplexní financování

V případě, že budete chtít dokončovací práce financovat za pomoci úvěru, pomůžeme Vám se zajištěním financování i na části stavby, které nebudeme realizovat. Na společné schůzce s finančním analytikem je možné detailně určit objem prací, které si budete dodávat svépomocí. Následně pro Vás zajistíme jeden komplexní úvěr, který zahrnuje jak objem dodávky od Ekonomických staveb, tak i objem svépomocných prací. Pokud odložíte dokončení domu na pozdější dobu, připraví Vám naši finanční analytici samostatný úvěr.

Zlaté ručičky

Významné slevy

Chceme stavbu domu zvýhodnit, a proto nabízíme možnost využít významných slev, které mají Ekonomické stavby zajištěny u svých dodavatelů. Můžete nakoupit dlažbu, podlahové krytiny, truhlářské prvky a další materiály, spojené s dokončením a zařízením domu, u našich dodavatelů za stejné ceny, jako mají Ekonomické stavby.
Kombinací šikovnosti našich klientů a slev, které Ekonomické stavby mají u svých dodavatelů, umíme výrazně snížit koncovou cenu námi dodávaných domů v průměru o 18%.

Skvělé slevy

Slevy v programu ZLATÉ RUČIČKY klienti čerpají prostřednictvím slevových kupónů, které si mohou vytisknout z našich webových stránek.
V nabídce programu ZLATÉ RUČIČKY je široké spektrum dodavatelů od stavebnin až po dodavatele zahrad, nábytku, kuchyní, televizní techniky nebo automobilů. Okruh dodavatelů není vázaný na stavebnictví, je propojen i s oblastmi spojenými s bydlením a jeho kvalitou.

Můžete program vyzkoušet, využít nabídky našich partnerů a získat výhodné slevy zajištěné Ekonomickými stavbami. Využití slev není podmíněno stavbou domu s Ekonomickými stavbami. Můžete proto slevové kupóny využít v celé rodině.

Zlaté ručičky

Využití slev je jednoduché. Na našich stránkách si vyberete kupón, který chcete využít, a ten si vytisknete. Uváděnou slevu získáte jeho předložením u dodavatele. Výše slevy, kontakt na dodavatele a místo uplatnění slevy jsou uvedeny přímo na slevovém kupónu.

Počet čerpání slev je neomezený a je vázaný na platnost programu ZLATÉ RUČIČKY.

standardní vybavení domuprogram ZLATÉ RUČIČKY
základy domuxx
základová deskaxx
obvodové zdivoxx
stropní konstrukcexx
střechaxx
zateplení domuxx
izolace domuxx
okna a vstupní dveřexx
omítkyxx
základní vnitřní rozvodyxx
zařizovací předmětyx
vymalováníx
podlahové krytinyx
vnitřní dveřex
schodyx

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store