Chytrá hypotéka

Hypotéka bude nejspíše nejdůležitějším finančním produktem Vašeho života. Nejdůležitější produkt musí být tím nejlepším možným. Představujeme Vám rozdílově lepší hypotéku, než je hypotéka běžná. Představujeme Vám Chytrou hypotéku.

garant

Vlasta Pěchoučková

garant programu Chytrá hypotéka

chytra-hypoteka@ekonomicke-stavby.cz

Chytrou hypotékou získáte jistotu stálých splátek. Ochrání Vás před stresem z pohybů úrokových sazeb. A pomůže Vám zajistit se na důchod. V ES Vám budeme dlouhodobým partnerem pro Vaše řešení financování.

Klíč k radosti bez stresu

Dobré bydlení je velká životní radost. Dobré bydlení Vás učiní více šťastnými. Dobré bydlení pomáhá kvalitě a trvanlivosti partnerských vztahů. Právě hypotéka je často klíčem k této radosti.

Zároveň je důležité, aby Váš život hypotéka nevystavovala stresu. Má-li být radost z bydlení dokonalá, nesmí této radosti překážet obava z budoucích splátek. Abychom Vás zbavili stresu, vymysleli jsme pro Vás program Chytrá hypotéka, který:

  • Fixuje stejnou jednu splátku na celou dobu splácení.
  • Vedle zaplacení domu vytvoří dostatečné rezervy spořením.
  • Získá pro Vás vždy nejlepší možný úrok.
  • Myslí na „zadní vrátka“ a je pro Vás v každé situaci bezpečná.
  • Poskytuje servis „první třídy“. Je pohodlná a bezstarostná.
Chytrá hypotéka

Stejná splátka po celou dobu splácení

Mít stejnou jednu splátku po celou dobu splácení je přání většiny z Vás. Nebýt ve stresu, když se příště zvýší sazby hypoték. Vědět, že Váš rozpočet takové zvýšení zvládne a ideálně ani neucítí. To přesně byl náš první cíl, když jsme začali pro Vás připravovat program Chytré hypotéky.

Velmi chytře jsme spojili hypotéku se spořením. Zajistili jsme, že jednou stále stejnou splátkou zároveň splácíte svoji hypotéku a zároveň si spoříte. Vaše měsíční splátka je tak zafixovaná po celou dobu splácení.

Více než sledování momentálních úrokových sazeb považujeme za důležitou sazbu průměrnou po celou dobu splácení hypotéky. Tato dlouhodobá průměrná sazba určuje, kolik peněz za splácení svého domu opravdu zaplatíte. A tato dlouhodobá průměrná sazba je zásadním bodem Vaší Chytré hypotéky.

K průměrné sazbě hypotéky pak přidáváme i Vaše spoření na důchod. Právě spoření pak vyrovnává výkyvy v momentálních sazbách hypoték. Je-li sazba nižší než průměrná, pak spoříte více. Je-li naopak sazba vyšší než průměrná, spoříte méně, případně u nejvyšších úrokových sazeb spoření dočasně přerušíte.

Celková splátka hypotéky a spoření je tak po celou dobu splácení stejná. Za jednu, po celou dobu splácení stejnou splátku, platíte hypotéku, a zároveň i spoříte značné rezervy na důchod.

Naspořeno na důchod

Hypotéku budete splácet po většinu své aktivní kariéry. Ve stejný čas je vhodné vytvořit si také úspory na důchod.

Propojili jsme Chytrou hypotéku se spořením na důchod. Můžete si volit od konzervativního spoření prostřednictvím stavebního spoření, až po investování do doporučeného akciového fondu. Po zaplacení hypotéky pak vedle svého domu budete mít také naspořenou částku od 1.500.000 Kč do 5.000.000 Kč, podle zvolené možnosti. Vše s podporou své manažerky financí.

Nejlepší úrok na trhu

Ekonomické stavby jako velký partner bankovních domů mají smluvně garantovaný ten nejlepší možný úrok. Nikdo Vám tedy nemůže dát lepší úrok, než pro Vás v bance získají naši certifikovaní finanční poradci.

O Váš nejlepší úrok pak budou pečovat po celou dobu hypotéky. Při každé významné změně úrokových sazeb začnou jednat s bankou o nejlepších podmínkách pro Vás. Znovu a znovu a znovu. Jak často bude k výkyvům docházet, tak často budou za Vás nejlepší podmínky dojednávat.

Chytrá hypotéka

Bezpečná hypotéka

Kdo má plán pro případnou nepřízeň, obvykle tento plán nepotřebuje. V programu Chytré hypotéky máme pro Vás bezpečné plány i pro případ nepřízně.

Každého klienta programu Chytrá hypotéka chráníme možností Vrácení domu.

A v celé Evropě jen klienti ES mohou svůj dům kdykoliv vrátit s nulovými důsledky pro svůj rozpočet. Pokud byste vraceli dům ES, doplatíme bance zbývající hypotéku. Zaplatíme sankce za předčasné splacení. A Vám vrátíme všechny splátky, které jste do té doby bance za Váš nový dům zaplatili. Při vrácení domu vrátíme Vaše výdaje do momentu, jako byste dům nikdy nestavěli. Co Vám však vrátit nemůžeme, jsou poplatky za údržbu domu a provozní energie.

Máme pro Vás plán B. Abyste mohli žít bez obav z budoucnosti.

Chytrá hypotéka

Servis první třídy bez příplatků

V ES jsme maximalisté a perfekcionisté. U každé naší služby přemýšlíme, jak tuto službu udělat nejlepší. Takovou, jakou bychom sami chtěli. Také u hypotéky Vás posadíme do první třídy. Budete mít svoji osobní manažerku financí - finanční poradkyni, která o Vás bude pečovat po celou dobu splácení hypotéky. Bude neustále sledovat vývoj úrokových sazeb a opakovaně pro Vás bude vyjednávat ty nejlepší podmínky v bance. Bude osobní stevardkou Vaší hypotéky. Nízké úroky hypotéky, nejvyšší možné zhodnocení spoření. I všechna komunikace kolem servisu, údržby,či doplňování domu pro Vás bude připravena na jednom snadno dostupném kontaktu. Vše pro Vás zajistíme bez příplatků a s maximální mírou pohodlí.

Chytrá hypotéka

Výhody bezpečné hypotéky

  • fixovaná splátka na celou dobu hypotéky
  • chytré spojení hypotéky a spoření
  • nejnižší úroková sazba na trhu
  • možnost vrácení a výměny domu
  • bezplatný servis první třídy