Výměna domu

Na své práci milujeme možnost vytvářet pro Vás naprosto mimořádné programy a služby. Jednou takovou je program výměny domu. Služba, kterou Vám žádný jiný stavitel nedá.

garant

Jitka Hajná

garant programu Výměna domu

vymena-domu@ekonomicke-stavby.cz

"Vyměnit klientovi dům za jiný, když změnu potřebuje, mně přijde jako skvělá služba. Jsem hrdá, když přinášíme naprosto mimořádné služby klientům."

Změnila se Vaše životní situace? Potřebujete jinak velký dům? Nebo dům na úplně jiném místě? Nebo chcete dům s nějakou moderní technologií? Vy jste nám dali svoji důvěru pro stavbu prvního domu. A my Vám ji oplatíme senzačním programem. Vyměníme Váš původní dům za úplně nový. Přesně takový, jaký potřebujete.

Překvapivě časté přání

Tento program, stejně jako jiné, vznikal pro potřebu konkrétních klientů. Později nás překvapilo, kolik z Vás, klientů ES, jste možnost výměny domu uvítali.

Nejčastějším důvodem měnit dům je stěhování se za prací. Také měnící se velikost rodiny je dobrým důvodem. Dospělé děti odcházejí anebo naopak můžete zjistit, že potřebuje dům o trochu větší. Třeba pro své podnikání. A úplně nejvíce si pamatujeme klientku, která k nám přišla se zadáním, že po 10 letech se jí jednoduše líbí domy jiné a chce prostě nový dům.

Výměna domu
Výměna domu

Naprosto snadno. Nejsnadněji, jak si umíte představit

Kouzlem tohoto programu je jednoduchost. Potřebujete nový dům. Vyberete konkrétní pozemek, který pro Vás koupíme. Koupíme za peníze ES. Vy žádné peníze potřebovat nebude. Na pozemek vyberete konkrétní dům, který na pozemku postavíme. Pochopitelně Vás necháme vybrat veškeré zařízení domu podle Vašich představ.

Vy stále pohodlně bydlíte ve svém původním domě. Když je nový dům dokončený, tak se jednoduše přestěhujete. Původní svůj dům prodáte anebo vrátíte programem Vrácení domu.

Připravili jsme tento program tak snadný, že snadnější již být nemůže.

Naše forma poděkování

Možnost vyměnit svůj dům za nový je velkým poděkováním všem Vám, klientům ES, kteří jste nám dali svoji důvěru a nechali nás vyrůst v největšího českého stavitele rodinných domů. Naše síla a velikost je Vám tímto programem k užitku a radosti.

Příklad použití

Martině a Kamilovi jsme před 16 roky postavili velký bungalov pro ně a děti. Jak šel čas, děti žijí své životy mimo dům rodičů. Původní dům začal být velký a také místo pro život již úplně nevyhovovalo nárokům klientů. Před šestnácti roky se také domy stavěly jinak než dnes. Dům měl ještě radiátory místo dnešního podlahového vytápění. Dvojskla v oknech. A kotel se zásobníkem na dřevo. Krásné bydlení ve své době. Dnešní technologie však nabízejí bydlení pohodlnější.

A tak jsme dohodli, že pro klienty koupíme pozemek mnohem blíže městu a lékařské péči. Postavíme menší dům. Tedy dům nejnovějších technologií.

Kouzlo všeho je snadnost. Vše děláme v režii ES. Koupíme pozemek, postavíme dům. Klienti vyberou, jaké si v domě přejí podlahy, koupelny, kuchyň. Vše v novém domě realizujeme podle jejich přání. A oni stále bydlí ve starém domě pohodlně a bez zbytečného dvojího stěhování.

Když byl nový dům hotový a zkolaudovaný, Martina s Kamilem se přestěhovali. Původní dům jsme společně prodali. A protože je po nemovitostech v Česku hlad, prodali jsme dům za výborné peníze. Klienti je použili k umoření většiny zbývající hypotéky.

Ve výsledku mají Martina a Kamil místo domu starého dům úplně nový - nízkoenergetický. Podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, krásné současné koupelny a nádherný moderní interiér. Měsíční splátka hypotéky je třetinová oproti té původní. Vše na místě, které mnohem více vyhovuje jejich potřebám.

To je program výměny domu ES

Výměna domu

Možnost využití a cena programu

Program Výměny domu může využít každý klient ES, kterému jsme postavili dům. A využití tohoto programu je pro naše klienty zcela zdarma.

Co program přináší?

  • Umožníme Vám výměnu nevyhovujícího domu za dům nový
  • Zařídíme výměnu tak, abyste neměli žádné starostí s výměnou
Výměna domu