Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Zuzana Pauerová

garant programu Výměna domu

z.pauerova@ekonomicke-stavby.cz

"Vyměnit klientovi dům za jiný, když změnu potřebuje, mně přijde jako skvělá služba. Jsem hrdá, když přinášíme naprosto mimořádné služby klientům."

Změnily se potřeby vaší rodiny? Je stávající dům malý? Stěhujete se na druhý konec republiky? S programem Výměna domu to není žádný problém. V ES můžete vyměnit svůj dům za úplně jiný, podle Vaší aktuální potřeby.

Každý z programů vznikal pro řešení potřeby konkrétního klienta. Často nás potřeby našich milých klientů navedou na fantastické myšlenky. Od skvělé myšlenky pak již nebývá k dobrému programu daleko.

Životy klientů někdy potkávají změny. Vytvořili jsme naprosto ojedinělý a úžasný program, který pomáhá zvládat změny s radostí. Vytvořili jsme program, ve kterém svým klientům, podle jejich potřeb, vyměníme starý dům za nový.

Když je změna nutná

Možností, kdy klienti náš program potřebují, je celá řada. Mnoho klientů potřebuje dům na zcela jiném místě, když odcházejí za prací. Někteří z našich klientů mění místo života, když odrostou děti, a plní si tak své dávné sny. Často řešíme změněné potřeby rodiny, když se rodina rozrůstá či naopak děti odcházejí. A pamatujeme také klientku, která k nám s radostí přišla, že po deseti letech chce jednoduše jiný dům, jiný vzhled, a hlavně zase nový.

Pro všechny tyto změny jsme vytvořili program, který výměnu domu za nový učiní mimořádně snadnou a výhodnou.

Výměna domu

Jednoduchost

Výměna domu

V ES dobře víme, že za svůj úspěch vděčíme svým klientům. Klienti, kteří nám dali svoji důvěru, umožnili nám rozvíjet myšlenku dobré služby a stát se významným českým stavitelem. Nosíme i své bývalé klienty v mysli a stále se snažíme i pro ně přinášet nové, a často výjimečné služby. Služby, kterými zpříjemníme užívání našich domů, snížíme provozní náklady či zlepšíme úroveň bydlení.

Služba stavitele pro nás nekončí předáním domu. Naopak, chceme Vám být výborným partnerem i mnoho dalších let, co dům užíváte.

Vytvořili jsme proto program, který umožní velmi pohodlně vyřešit měnící se potřeby na bydlení. Náš nový program umožní snadnou výměnu stávajícího domu za nový, který bude přesně odpovídat aktuálním potřebám.

Službu mohou využít klienti, kteří s námi v minulosti realizovali stavbu kompletního domu. Podle Vašeho přání koupíme pozemek ke stavbě nového domu. Postavíme nový dům ve všech detailech provedení, jak si budete přát. Předáme Vám klíče od Vašeho nového domu a případně převedeme či upravíme stávající hypotéku ze starého domu na nový. Starý dům připravíme k prodeji a prodáme.

Nový dům, stejná splátka

V Česku existuje neobvyklé pokřivení trhu. Staré stojící domy se v porovnání s domy novými prodávají za nereálně vysoké ceny. Domy nové se v současné době staví za nízké marže. Pro většinu klientů tak naše služba znamená nový nejmodernější dům s nižšími provozními náklady za původní splátku, kterou klient splácel u starého domu.

Omezená kapacita programu

Tento náš nový program VÝMĚNA DOMU provozujeme doposud v omezeném zkušebním provozu. Počet takto realizovaných směn domů tak může být během roku omezen v případě příliš vysoké poptávky našich již bydlících klientů.

Unikátnost služby

V ES jsme vytvořili mnoho unikátních programů a služeb. Z informací, které máme, není v Evropě žádný druhý stavitel, který by umožnil svým klientům v případě potřeby takto snadno vyměnit jeden dům za druhý. Jsme hrdí, že právě svým klientům, klientům Ekonomických staveb, můžeme exkluzivně tuto službu poskytnout.

Možnost výměny domu není omezena jen na Českou republiku. Klientům umožníme výměnu realizovat ve všech částech Evropy, kde domy stavíme. Aktuálně v Česku, Polsku a na Slovensku. V omezené míře pak v Německu a Rakousku. V budoucnu Vám však můžeme Váš dům pro výměnu postavit také ve Francii, Anglii či Portugalsku.

Výměna domu

Příklady použití

Václav a Anežka s námi před dvanácti lety postavili nádherný velký dům pro sebe a své dva syny. Když nám klienti po dvanácti letech zavolali, udělali nám velkou radost. Klienty potěšilo, že všichni lidé ES, kteří se stavby domu tenkrát zúčastnili, stále na svých pozicích pracují. Nás potěšil jejich zájem a také to, jak si pamatovali všechny kolegy svého týmu.

Životní situace Václava a Anežky se za dvanáct let změnila. Jejich kluci vyrostli a rozlétli se do světa. Naši klienti nastoupili do částečných důchodů a dům pro ně začal být zbytečně velký. Vybrali si nový, menší pozemek a chtěli na něm postavit malý bungalov.

Práce s těmito klienty byla velmi radostná. Václav s Anežkou znali postup práce, vše tak bylo velmi snadné a rychlé. Sestavili jsme pro ně stejný tým, který pracoval na jejich prvním domě. Koupili jsme pozemek podle výběru klienta. Na něm postavili dům. Klienti již předem věděli, co chtějí, a co naopak ne. Projektování bylo velmi snadné. Za sedm měsíců od prvního zavolání jsme jim předávali dokončený nový dům. Po přestěhování jsme původní dům důkladně rekonstruovali. Drobné opravy, zateplení, výměna podlah a nové výmalby učinily původní dům znovu krásným. Po celou dobu naši klienti nepotřebovali žádné peníze. Vše jsme financovali z vlastních zdrojů, a tedy z budoucího prodeje původního domu.

Nový dům klienti pořídili za  2 400 000 Kč (Katka 12) + 600 000 Kč za pozemek. Původní velký dům jsme po rekonstrukci prodali za 4 800 000 Kč. Po odečtení nákladů na rekonstrukci klientům pro spokojený život v důchodu zůstalo 1 556 000 Kč. Nový dům je nízkoenergetický, tedy také provozní náklady jsou mnohem nižší než u původního velkého domu.

Máme radost z přátelského vztahu se svými klienty. Přejeme jim, ať svůj druhý dům užívají ve zdraví co možná nejdéle.

Výměna domu
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store