Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Martina Zahradníková

garant programu Úvěr na pozemek

m.zahradnikova@ekonomicke-stavby.cz

"Ekonomika je věcí rozumu, podnikání je věcí cti."

Tento program velmi dobře poslouží klientům, kteří po dokončení domu chtějí prodat byt a z utržených prostředků zaplatit pozemek. S využitím tohoto programu nemusí klienti byt prodávat předčasně a stěhovat se do nájmu. Druhou skupinou využívající program ÚVĚR na POZEMEK jsou pak klienti, kteří chtějí celou stavbu i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Program ÚVĚR na POZEMEK jim dává možnost zakoupit pozemek a následně vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Takový postup je výrazně výhodnější, než vyřizovat samostatnou hypotéku na pozemek.

Rychlost

Hlavní předností tohoto programu je rychlost vyřízení. Uvědomujeme si, že při nákupu dobrého pozemku je často nutné postupovat rychle. Vytvořili jsme proto produkt, kde schvalování úvěru netrvá déle než 21 dnů, což je jistě parametr naprosto skvělý. Klient ES může při nákupu pozemku vyjednávat z pozice „rychlého zaplacení“. To je jistě v obchodě silný argument.

Úvěr na pozemek

Žádní ručitelé

Druhým důležitým parametrem bylo ručení za úvěr. Hledali jsme řešení, kde nebudete potřebovat žádné ručitele. V programu ÚVĚR NA POZEMEK nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí. Celá příprava úvěru je administrativně jednoduchá a rychlá.

Žádné poplatky

Jistě Vás potěší, že klienti ES jsou u tohoto úvěru osvobozeni od poplatku za vyřízení úvěru.

Úvěr na pozemek

Příklady využití

Úvěr na pozemek

1. Nejčastěji tento produkt využívají právě klienti, kteří vlastní byt, jehož prodejem později zaplatí pozemek. Takový klient získá dostatek času na dobrý prodej bytu.

2. Druhou skupinou klientů, kteří program využívají, jsou klienti bez prostředků na nákup pozemku, kteří cenu pozemku později splácejí společně s domem v hypotečním úvěru (nejčastěji MLADÁ RODINA). Takový klient zakoupí pozemek prostřednictvím programu ÚVĚR NA POZEMEK.

Při vyřizování úvěru na dům je pak hypoteční úvěr zvýšen o cenu pozemku.

Hypotéka tedy později nahradí v počátku využitý ÚVĚR NA POZEMEK.

Tento postup přináší výraznou úsporu oproti variantě, při které se na nákup pozemku od začátku připravuje hypoteční úvěr.

Omezený počet klientů

Zájem o tento program je obrovský. Z tohoto důvodu můžeme uspokojit jen omezené množství klientů. O aktuální možnosti využití tohoto programu se informujte u svého manažera projektu.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store