Pozemkový servis

Dlouho jsme připravovali program, který nám pomůže lépe klientům pomáhat s pozemky. Dnes máme program, díky kterému Vám pomůžeme pozemek financovat, díky kterému pozemek před nákupem důkladně prověříme a pomocí kterého Vám zároveň přineseme ty nejlepší nabídky pozemků v Česku. Přivítejte novou službu klientům, program POZEMKOVÝ SERVIS.

garant

Lukáš Pašek

garant programu Pozemkový servis

l.pasek@ekonomicke-stavby.cz

"Nevěšte hlavu. V našem programu Pozemkový servis Vám pomůžeme najít opravdu dobrý pozemek. Důkladně ho prověříme a pro Vás koupíme."

Nákup stavebního pozemku může být v dnešní době poměrně obtížný a rizikový. Mnoho pozemků vydávajících se za stavební ve skutečnosti stavebními pozemky nejsou. Realitní kanceláře nabízené pozemky neprověřují. Mnoho nabízených pozemků není zaneseno v územních plánech obcí či nemají rozumnou možnost přípojek. U mnoha pozemků jsou díky jejich podloží či svažitosti potřeba další náklady při stavbě. Banky dnes pro nákup pozemku nabízejí nevýhodnou možnost hypotéky, která stavebníka zásadně sváže při vyjednávání dalšího úvěru pro stavbu domu. Všechny tyto a další důvody nás vedly k potřebě vytvořit pro své klienty řešení, které tato úskalí ošetří. Pro pohodlí a bezpečnost svých klientů jsme sestavili program POZEMKOVÝ SERVIS.

Dobré nabídky

Nejlepší nabídky často nejsou v realitkách. Manažer projektu pro své klienty monitoruje nejlepší pozemky v daném regionu. První službou tohoto programu tak bude doporučení nejlepších pozemků podle Vašeho zadání. Na jednom místě dostanete to podstatné z nabídky pozemků ve Vašem regionu.

Pozemkový servis
Pozemkový servis

Prověření pozemku

Zásadním momentem naší práce je prověření daného pozemku. Realitní kanceláře obecně v celé ČR trpí neduhem neznalosti prodávaných nemovitostí. Mnoho stavebníků tak každý rok koupí pozemek, který měl být stavebním, ale ve skutečnosti není. Statistiky uvádějí nějaký problém až u 60 % prodávaných stavebních parcel v ČR.

Manažer projektu, se kterým naši klienti připravují stavbu domu, ještě před uzavřením kupní smlouvy pozemek důkladně prověří. Ověřujeme existenci územního plánu a správnou klasifikaci daného pozemku v územním plánu. Ověřujeme fyzický stav pozemku a podloží, ověřujeme existenci možnosti přípojných míst.

Ověřením pozemku výrazně zvyšujeme bezpečí pro své klienty.

Právní servis

V rámci programu POZEMKOVÝ SERVIS také můžete využít servisní služby našeho právního oddělení. Naši právníci zkontrolují správnost kupní smlouvy k pozemku i dalších případných právních aktů. Nemusíte se smlouvou hledat právníka, využijete právníky oboru znalé a zkušené. Uzavřené smlouvy tak budou řádné a bez komplikací.

Chytré financování

Klienty vyhledávanou službou je také zajištění úvěru na nákup pozemku. Obvykle se pozemek financuje hypotečním úvěrem. Ten je však již připraven pro budoucí financování domu. Hypotéka s ES tak bude výrazně levnější než běžné bankovní produkty.

V případě, že prodávající hodně spěchá na prodej, umíme klientům zajistit také rychlou překlenovací půjčku, která hypotečnímu úvěru ve financování předchází.

Dobře připraveným financováním pozemku ušetříte čas a hodně peněz. Rozdíly mezi výbornou hypotékou a průměrnou jsou obrovské.

Pozemkový servis

Cena programu Pozemkový servis

Stejně jako v jiných programech je služba poskytovaná programem POZEMKOVÝ SERVIS klientům, kterým stavíme dům, ZDARMA.