Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Lukáš Pašek

garant programu Pozemkový servis

l.pasek@ekonomicke-stavby.cz

"Nevěšte hlavu. V našem programu Pozemkový servis Vám pomůžeme najít opravdu dobrý pozemek. Důkladně ho prověříme a pro Vás koupíme."

Nákup stavebního pozemku může být v dnešní době poměrně obtížný a rizikový. Mnoho pozemků vydávajících se za stavební ve skutečnosti stavebními pozemky nejsou. Realitní kanceláře nabízené pozemky neprověřují. Mnoho nabízených pozemků není zaneseno v územních plánech obcí či nemají rozumnou možnost přípojek. U mnoha pozemků jsou díky jejich podloží či svažitosti potřeba další náklady při stavbě. Banky dnes pro nákup pozemku nabízejí nevýhodnou možnost hypotéky, která stavebníka zásadně sváže při vyjednávání dalšího úvěru pro stavbu domu. Všechny tyto a další důvody nás vedly k potřebě vytvořit pro své klienty řešení, které tato úskalí ošetří. Pro pohodlí a bezpečnost svých klientů jsme sestavili program POZEMKOVÝ SERVIS.

Dobré nabídky

Nejlepší nabídky často nejsou v realitkách. Manažer projektu pro své klienty monitoruje nejlepší pozemky v daném regionu. První službou tohoto programu tak bude doporučení nejlepších pozemků podle Vašeho zadání. Na jednom místě dostanete to podstatné z nabídky pozemků ve Vašem regionu.

Pozemkový servis

Prověření pozemku

Pozemkový servis

Zásadním momentem naší práce je prověření daného pozemku. Realitní kanceláře obecně v celé ČR trpí neduhem neznalosti prodávaných nemovitostí. Mnoho stavebníků tak každý rok koupí pozemek, který měl být stavebním, ale ve skutečnosti není. Statistiky uvádějí nějaký problém až u 60 % prodávaných stavebních parcel v ČR.

Manažer projektu, se kterým naši klienti připravují stavbu domu, ještě před uzavřením kupní smlouvy pozemek důkladně prověří. Ověřujeme existenci územního plánu a správnou klasifikaci daného pozemku v územním plánu. Ověřujeme fyzický stav pozemku a podloží, ověřujeme existenci možnosti přípojných míst.

Ověřením pozemku výrazně zvyšujeme bezpečí pro své klienty.

Právní servis

V rámci programu POZEMKOVÝ SERVIS také můžete využít servisní služby našeho právního oddělení. Naši právníci zkontrolují správnost kupní smlouvy k pozemku i dalších případných právních aktů. Nemusíte se smlouvou hledat právníka, využijete právníky oboru znalé a zkušené. Uzavřené smlouvy tak budou řádné a bez komplikací.

Chytré financování

Klienty vyhledávanou službou je také zajištění úvěru na nákup pozemku. Obvykle se pozemek financuje hypotečním úvěrem. Ten je však již připraven pro budoucí financování domu. Hypotéka s ES tak bude výrazně levnější než běžné bankovní produkty.

V případě, že prodávající hodně spěchá na prodej, umíme klientům zajistit také rychlou překlenovací půjčku, která hypotečnímu úvěru ve financování předchází.

Dobře připraveným financováním pozemku ušetříte čas a hodně peněz. Rozdíly mezi výbornou hypotékou a průměrnou jsou obrovské.

Pozemkový servis

Cena programu Pozemkový servis

Stejně jako v jiných programech je služba poskytovaná programem POZEMKOVÝ SERVIS klientům, kterým stavíme dům, ZDARMA.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store