Pozemkový servis

Nemáte pro stavbu svého domu ten správný pozemek? Potřebujete s pozemkem pomoci? Pozemek najít, důkladně prověřit a pak pro Vás koupit? Pokud Vás pozemek trápil, pak už nemusí.

garant

Lukáš Pašek

garant programu Pozemkový servis

pozemkovy-servis@ekonomicke-stavby.cz

"Nevěšte hlavu. V našem programu Pozemkový servis Vám pomůžeme najít opravdu dobrý pozemek. Důkladně ho prověříme a pro Vás koupíme."

Z tohoto našeho programu budete nadšeni. A my jsme nadšeni, že Vám můžeme pomoci Vaši cestu za Vaším domem zjednodušit.

Najít ten správný

Výborných pozemků je dnes málo. Skvělé pozemky se opět staly "podpultovým" zbožím. Ty nejlepší pozemky se vůbec nedostanou do veřejné nabídky realitek. Mnozí prodejci obchodují pozemky přímo, aby ušetřili za provize realitkám. I mezi realitními agenty existuje systém první nabídky, kdy se k zasvěceným dostávají nabídky o několik dní dříve, než jsou zveřejněné. Proto se ty nejlepší pozemky na portály realitních kanceláří nikdy nedostanou.

V ES nakupujeme přes 800 pozemků každý rok. Jsme velkým partnerem pro každého, kdo s pozemky obchoduje. Využíváme svého postavení, abychom pro Vás měli ty nejlepší nabídky. Jsme partnery přímých prodejců. Dostáváme nabídky dříve, než jsou zveřejněné. A také pro Vás kupujeme celé lokality nejlepších pozemků.

Pozemkový servis

Děláme mnohé proto, abychom Vám pomohli najít ten nejlepší pozemek.

Pozemkový servis

Bezpečný nákup

U 60% nákupů pozemků je realita později jiná než podmínky slibované na začátku. Nákup pozemku může být rizikovým krokem. Mnohé informace pozemek provázející nejsou často pravdivé. Realitky mnohdy neznají dobře, co prodávají, a prodávající ještě častěji záměrně klamou.

Jednoduše, než pro Vás pozemek koupíme, důkladně ho prověříme. Důkladným ověřením učiníme pro Vás nákup pozemku bezpečným krokem.

Realitku dohodneme

Jakmile začnete jednat s realitní kanceláří, hned po Vás chce rezervační poplatek. Jenže platit hned rezervaci není Váš opravdový zájem. Nejprve je nutné vědět, co kupujeme, ověřit všechny informace a až následně je čas platit rezervace.

Převezmeme za Vás všechna jednání s realitní kanceláří. Ověříme pozemek, zkontrolujeme smlouvy a nakonec jim i zaplatíme ten rezervační poplatek. Vy si užívejte a soustřeďte se, jaký nejlepší náš dům pro Vás bude opravdovým domovem.

Právní servis

Právní konzultace jsou dnes drahé. Najít právníka fundovaného v konkrétní věci je zase celkem obtížné. Pokud během nákupu pozemku bude nutná konzultace právníka, máme pro Vás v rámci programu Pozemkový servis opravdu výborné právníky. Zdarma a jednoduše.

Chytré financování Vašeho pozemku

Financování pozemku je nutné připravit velmi chytře. Banky se Vás budou snažit chytit na výhodnou hypotéku na pozemek, aby Vám později dali o poznání méně výhodnou hypotéku na dům. V ES tento trik dobře známe a budeme postupovat chytře. Společně vybereme banku, kde bude výhodné celé financování, tedy pozemku i domu.

Co když na hypotéku nebude čas? U těch nejlepších nákupů je nutné jednat rychle. Ty nejlepší pozemky obvykle nepočkají na vyřízení hypotéky. Prodávající upřednostňují kupující, kteří mají peníze připravené. Pro Vás žádný problém. Máme pro Vás peníze na nákup pozemku hned.

Váš skvělý pozemek Vám tedy neuteče. Půjčíme Vám peníze na nákup a následně v klidu připravíme hypotéku.

Pozemkový servis

Jaké jsou možnosti stavby na alternativních pozemcích se dočtete v blogu našeho ředitele.

Co vše pro vás zajistíme?

  • Najdeme pro Vás krásný pozemek
  • Zajistíme bezpečný nákup
  • Převezmeme jednání s realitkou
  • Poskytneme právní servis
  • Propočteme chytré financování pozemku

Cena služby

Nebereme si žádné provize od prodejců pozemků, abychom Vám nezvyšovali cenu. Stejně tak nechceme žádnou odměnu od Vás. Tuto službu Vám ke stavbě domu s radostí přineseme zcela zdarma. Těší nás možnost pomoci Vám, když pomoci můžeme.