Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Daniela Kantnerová

garant programu Plus

d.kantnerova@ekonomicke-stavby.cz

"Vzájemné kombinování programů urychluje cestu k vlastnímu bydlení."

Skvělá cena

Ekonomické stavby vznikly proto, aby stavěly své domy za skvělé ceny. Také toto poslání neseme ve svém názvu. Velkým množstvím odebraného materiálu a přísnou platební kázní tlačíme ceny výrobců materiálů na nejnižší možné ceny. Nakupujeme materiál za nižší ceny než je nákupní cena stavebnin. Úspory o proti obvyklým cenám jsou u nás často až o 40% nižší. Ekonomické stavby na své domy uplatňují výrazně nižší marži než ostatní velcí stavitelé. Naše přidaná hodnota na domech je často čtyřikrát nižší než jsou sazby obvyklé. Celá struktura ES tak funguje velmi efektivně. Z důvodů velkých úspor v nákupech materiálu a nízké vlastní marže Vám pak Váš dům stavíme za skvělé ceny. Naše ceny jsou často nižší či stejné jako ceny malých firem. Dostáváte tak servis a jistotu velké společnosti za skvělou cenu domu.

Plus

Hodnocení pracovníků

Plus

Ekonomické stavby mají velmi propracovaný systém odměňování všech svých pracovníků. Velikost odměn je závislá nejen na množství vykonané práce, ale také na hodnocení, které dostáváme od našich klientů. Každé tři měsíce žádáme své klienty o jednoduché zhodnocení přiděleného manažera a na základě průměrné známky pak příslušný manažer získá odpovídající čtvrtletní odměnu. Hodnocení je stejné jako ve škole. Více než 90% našich klientů hodnotí práci ES známkou 1. Odměňování pracovníků v závislosti na Vaší spokojenosti vede k úžasné motivaci pracovat co nejlépe. Jde o spravedlivý a čestný model, který těší naše klienty i pracovníky ES.

Klientské prostředí

Skvělým pomocníkem pro Vás bude naše unikátní klientské prostředí na internetu. Vytvořili jsme výborné klientské prostředí, které Vám velmi zjednoduší veškerou komunikaci potřebnou ke stavbě domu. V tomto klientském prostředí uvidíte harmonogram své stavby. Můžete sledovat, na kterém úkolu se aktivně pracuje, jak se dodržují termíny v předepsanému harmonogramu přípravy stavby i stavby samotné. Pomocí klientského prostředí můžete velmi spolehlivě komunikovat s jednotlivými pracovníky Vašeho týmu. Systém zaznamenává kompletní historii. V případě potřeby podpory můžete ve svém klientském prostředí urgentně kontaktovat ředitele společnosti. V neposlední řadě pak v klientském prostředí naleznete veškeré potřebné doklady Vaší stavby.

Plus

Ředitel na vaší straně

Vždy jsme se snažili být „o krok dál“ a naslouchat přáním našich klientů. Naše služby vždy důsledně upravujeme podle poznatků od Vás, klientů Ekonomických staveb. Proto každý klient má možnost kontaktovat ředitele Ekonomických staveb, pana Davida Mencla se svými podněty či připomínkami. Každý klient má možnost kontaktovat pana Mencla emailem, telefonicky nebo je možnost domluvit osobní schůzku. Tato přímá linka umožňuje pomoci ve chvíli, kdy je třeba. V Ekonomických stavbách bude ředitel společnosti vždy na Vaší straně. Je připraven poskytnout Vám svoji podporu e-mailem a napomoci řešit případné problémy.

Plus
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store