Plus

Ke všem našim programům pak přidáme ještě jedno plus. Program PLUS. Plus pro Vaši maximální spokojenost. Vaše spokojenost je naší radostí.

garant

Daniela Kantnerová

garant programu Plus

d.kantnerova@ekonomicke-stavby.cz

"Vzájemné kombinování programů urychluje cestu k vlastnímu bydlení."

Skvělá cena

Ekonomické stavby vznikly proto, aby stavěly své domy za skvělé ceny. Také toto poslání neseme ve svém názvu. Velkým množstvím odebraného materiálu a přísnou platební kázní tlačíme ceny výrobců materiálů na nejnižší možné ceny. Nakupujeme materiál za nižší ceny než je nákupní cena stavebnin. Úspory o proti obvyklým cenám jsou u nás často až o 40% nižší. Ekonomické stavby na své domy uplatňují výrazně nižší marži než ostatní velcí stavitelé. Naše přidaná hodnota na domech je často čtyřikrát nižší než jsou sazby obvyklé. Celá struktura ES tak funguje velmi efektivně. Z důvodů velkých úspor v nákupech materiálu a nízké vlastní marže Vám pak Váš dům stavíme za skvělé ceny. Naše ceny jsou často nižší či stejné jako ceny malých firem. Dostáváte tak servis a jistotu velké společnosti za skvělou cenu domu.

Plus
Plus

Hodnocení pracovníků

Ekonomické stavby mají velmi propracovaný systém odměňování všech svých pracovníků. Velikost odměn je závislá nejen na množství vykonané práce, ale také na hodnocení, které dostáváme od našich klientů. Každé tři měsíce žádáme své klienty o jednoduché zhodnocení přiděleného manažera a na základě průměrné známky pak příslušný manažer získá odpovídající čtvrtletní odměnu. Hodnocení je stejné jako ve škole. Více než 90% našich klientů hodnotí práci ES známkou 1. Odměňování pracovníků v závislosti na Vaší spokojenosti vede k úžasné motivaci pracovat co nejlépe. Jde o spravedlivý a čestný model, který těší naše klienty i pracovníky ES.

Klientské prostředí

Skvělým pomocníkem pro Vás bude naše unikátní klientské prostředí na internetu. Vytvořili jsme výborné klientské prostředí, které Vám velmi zjednoduší veškerou komunikaci potřebnou ke stavbě domu. V tomto klientském prostředí uvidíte harmonogram své stavby. Můžete sledovat, na kterém úkolu se aktivně pracuje, jak se dodržují termíny v předepsanému harmonogramu přípravy stavby i stavby samotné. Pomocí klientského prostředí můžete velmi spolehlivě komunikovat s jednotlivými pracovníky Vašeho týmu. Systém zaznamenává kompletní historii. V případě potřeby podpory můžete ve svém klientském prostředí urgentně kontaktovat ředitele společnosti. V neposlední řadě pak v klientském prostředí naleznete veškeré potřebné doklady Vaší stavby.

Plus

Ředitel na vaší straně

Vždy jsme se snažili být „o krok dál“ a naslouchat přáním našich klientů. Naše služby vždy důsledně upravujeme podle poznatků od Vás, klientů Ekonomických staveb. Proto každý klient má možnost kontaktovat ředitele Ekonomických staveb, pana Davida Mencla se svými podněty či připomínkami. Každý klient má možnost kontaktovat pana Mencla emailem, telefonicky nebo je možnost domluvit osobní schůzku. Tato přímá linka umožňuje pomoci ve chvíli, kdy je třeba. V Ekonomických stavbách bude ředitel společnosti vždy na Vaší straně. Je připraven poskytnout Vám svoji podporu e-mailem a napomoci řešit případné problémy.

Plus