Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Jiří Lövy

garant programu Pasivní dům

j.lovy@ekonomicke-stavby.cz

"Úspora nákladů na provoz domu je důležitá, náš nejvyšší technologický standard tuto úsporu umožňuje."

Čas od času přijde mimořádná příležitost, díky které Vám dokážeme zlevnit Vaši cestu k domu. Skvělou aktuální možností je dotační program ZELENÁ ÚSPORÁM. Díky této podpoře získáte pasivní standard domu za velmi výhodných podmínek.

Zelená úsporám

Čas od času přijde mimořádná příležitost, díky které Vám dokážeme zlevnit Vaši cestu k domu. Skvělou aktuální možností je dotační program ZELENÁ ÚSPORÁM. Díky této podpoře získáte pasivní standard domu za velmi výhodných podmínek.

Pro rodinné domy jsou vyhlášeny dvě varianty dotace v závislosti na úspornosti domu. Můžete se při tvorbě svého pasivního domu rozhodnout, na jaké parametry se chcete dostat, a tím ovlivnit výšku získané dotace. Pro klienty Ekonomických staveb je využití programu Zelená úsporám velmi snadné. Již základní provedení našich domů splňuje velmi vysoké nároky na tepelnou izolaci domu. Změnit pak nízkoenergetické provedení za pasivní je snadno proveditelné.

Výška dotace programu Zelená úsporám Požadovaná měrná roční spotřeba tepla na vytápění
300.000 Kč max. 20 kWh/m2.rok
450 000 Kč max. 15 kWh/m2.rok

Naši specialisté připraví návrh vhodných opatření. Ty zapracujeme do projektu domu. A samozřejmě, vyřídíme pro Vás i dotaci.

Pasivní dům může být krásný

Technologie se za poslední roky významně posunuly. Již dávno neplatí, že pasivní dům je zároveň nehezký. Výrazně lepší koeficienty tepelné izolace oken a účinnější rekuperace nám umožňují stavět pasivní domy krásné. Získáte dům, který je mimořádně úsporný a krásný zároveň.

Pasivní dům

Technologie Velox

Speciálně pro pasivní domy jsme uzavřeli spolupráci se společností Hoffmann, s.r.o., předním českým dodavatelem robustní technologie zdění Velox. Pro svůj pasivní dům můžete zvolit jednu z nejlepších technologií stavění.

Jste-li zastánci klasických zděných technologií z cihel, připravili jsme pro Vás úpravu standardní nízkoenergetické skladby zateplení domu. Za mírné zvýšení měsíční splátky můžete mít konstrukce domu v pasivním provedení. Šetřete na energiích, zvolte dům v pasivním provedení.

Myslete na budoucnost, myslete ekologicky. Pořiďte si pasivní dům.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store