Pasivní dům

Dům, který téměř nepotřebuje vytápět. Dům nejvyššího technologického standardu. Takový bude Váš pasivní dům. Co více, zvýšené náklady na stavbu pasivního domu za Vás zaplatí stát.

garant

Jiří Lövy

garant programu Pasivní dům

j.lovy@ekonomicke-stavby.cz

"Úspora nákladů na provoz domu je důležitá, náš nejvyšší technologický standard tuto úsporu umožňuje."

Čas od času přijde mimořádná příležitost, díky které Vám dokážeme zlevnit Vaši cestu k domu. Skvělou aktuální možností je dotační program ZELENÁ ÚSPORÁM. Díky této podpoře získáte pasivní standard domu za velmi výhodných podmínek.

Zelená úsporám

Čas od času přijde mimořádná příležitost, díky které Vám dokážeme zlevnit Vaši cestu k domu. Skvělou aktuální možností je dotační program ZELENÁ ÚSPORÁM. Díky této podpoře získáte pasivní standard domu za velmi výhodných podmínek.

Pro rodinné domy jsou vyhlášeny dvě varianty dotace v závislosti na úspornosti domu. Můžete se při tvorbě svého pasivního domu rozhodnout, na jaké parametry se chcete dostat, a tím ovlivnit výšku získané dotace. Pro klienty Ekonomických staveb je využití programu Zelená úsporám velmi snadné. Již základní provedení našich domů splňuje velmi vysoké nároky na tepelnou izolaci domu. Změnit pak nízkoenergetické provedení za pasivní je snadno proveditelné.

Výška dotace programu Zelená úsporám Požadovaná měrná roční spotřeba tepla na vytápění
300.000 Kč max. 20 kWh/m2.rok
450 000 Kč max. 15 kWh/m2.rok

Naši specialisté připraví návrh vhodných opatření. Ty zapracujeme do projektu domu. A samozřejmě, vyřídíme pro Vás i dotaci.

Pasivní dům může být krásný

Technologie se za poslední roky významně posunuly. Již dávno neplatí, že pasivní dům je zároveň nehezký. Výrazně lepší koeficienty tepelné izolace oken a účinnější rekuperace nám umožňují stavět pasivní domy krásné. Získáte dům, který je mimořádně úsporný a krásný zároveň.

Pasivní dům

Technologie Velox

Speciálně pro pasivní domy jsme uzavřeli spolupráci se společností Hoffmann, s.r.o., předním českým dodavatelem robustní technologie zdění Velox. Pro svůj pasivní dům můžete zvolit jednu z nejlepších technologií stavění.

Jste-li zastánci klasických zděných technologií z cihel, připravili jsme pro Vás úpravu standardní nízkoenergetické skladby zateplení domu. Za mírné zvýšení měsíční splátky můžete mít konstrukce domu v pasivním provedení. Šetřete na energiích, zvolte dům v pasivním provedení.

Myslete na budoucnost, myslete ekologicky. Pořiďte si pasivní dům.