Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Pavel Hořava

garant programu Partnerství

p.horava@ekonomicke-stavby.cz

"Jsme připraveni prostřednictvím programu PARTNERSTVÍ pomoci s Vaším developerským projektem."

Jak funguje

Disponujeme dostatečným kapitálem, abychom mohli financovat ve vybraných lokalitách budování inženýrských sítí. Disponujeme také zkušenými projektanty a inženýry, abychom uměli účelně pracovat na změnách územních plánů, územních rozhodnutí i stavebních povolení. Umíme aktivně oslovit desetitisíce zájemců o pozemky a domy, a tak dokážeme bez nákladů na realitní kanceláře pozemky vyprodat.

Náš zisk

ES cenu pozemků nebudou v těchto projektech zatěžovat žádnou ziskovou marží. Společné projekty s majiteli pozemků nerealizují ES ve snaze na prodeji pozemků profitovat. Naším ziskem jsou kvalitně připravené pozemky pro klienty ES. Z této strategie vyplývá naše zásadní podmínka pro spolupráci: Naši energii, zkušenosti a kapitál použijeme jen ve prospěch těch lokalit pozemků, kde výhradní právo nákupu pozemků získají klienti ES.

Ziskem ES tedy bude dostatečný potenciál pozemků pro naše klienty. Pozemků, kde klienti ES získají výhradní přednostní právo. Majitel pozemků v nás získá silného a spolehlivého partnera s čitelným a jednoduchým zájmem. Partnera, který pomůže developerský projekt úspěšně zvládnout.

Partnerství

Naše podpora

Partnerským developerským projektům umíme poskytnout mnohavrstvou podporu. Velmi efektivně umíme pracovat na změně územních plánů jednotlivých měst. Naši projektanti kvalitně zvládají dokumentaci i legislativu územních rozhodnutí. Umíme vyjednávat s jednotlivými správci sítí o jejich zapojení do financování infrastruktury. Kvalitními projekty dokážeme snížit náklady na budování sítí.

Důležitou formou podpory může být financování budování infrastruktury. Banky dnes již jen velmi nerady financují budování sítí. Umíme projekt podpořit vlastním kapitálem a budování inženýrských sítí v lokalitě zaplatit.

Zásadní pak může být naše podpora při konečném prodeji pozemků. ES jsou největším stavitelem rodinných domů. Bez nadsázky lze říct, že většina českých stavebníků naší společností prochází. Zpravujeme širokou databázi zájemců o pozemky, kterým prostřednictvím měsíčních bulletinů posíláme pravidelně aktuální nabídky. Naše webové stránky navštěvuje řádově 500.000 návštěvníků ročně. Prostřednictvím výborných manažerů projektu a regionálních kanceláří umíme pozemky našim klientům nabídnout. K pozemku pak může každý klient ES čerpat výhodný hypotéční úvěr, který nákup pozemku zjednoduší.

Jsme připraveni prostřednictvím programu PARTNERSTVÍ pomoci Vám s Vaším developerským projektem. Kontaktovat o spolupráci můžete ředitele společnosti pana Davida Mencla. Vaše Ekonomické stavby.

Partnerství Partnerství
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store