Partnerství

Z pozice největšího českého stavitele rodinných domů máme bohaté možnosti, kterými umíme pomoci majitelům pozemků, přeměnit pozemky ve stavební parcely.

garant

Pavel Hořava

garant programu Partnerství

p.horava@ekonomicke-stavby.cz

"Jsme připraveni prostřednictvím programu PARTNERSTVÍ pomoci s Vaším developerským projektem."

Jak funguje

Disponujeme dostatečným kapitálem, abychom mohli financovat ve vybraných lokalitách budování inženýrských sítí. Disponujeme také zkušenými projektanty a inženýry, abychom uměli účelně pracovat na změnách územních plánů, územních rozhodnutí i stavebních povolení. Umíme aktivně oslovit desetitisíce zájemců o pozemky a domy, a tak dokážeme bez nákladů na realitní kanceláře pozemky vyprodat.

Náš zisk

ES cenu pozemků nebudou v těchto projektech zatěžovat žádnou ziskovou marží. Společné projekty s majiteli pozemků nerealizují ES ve snaze na prodeji pozemků profitovat. Naším ziskem jsou kvalitně připravené pozemky pro klienty ES. Z této strategie vyplývá naše zásadní podmínka pro spolupráci: Naši energii, zkušenosti a kapitál použijeme jen ve prospěch těch lokalit pozemků, kde výhradní právo nákupu pozemků získají klienti ES.

Ziskem ES tedy bude dostatečný potenciál pozemků pro naše klienty. Pozemků, kde klienti ES získají výhradní přednostní právo. Majitel pozemků v nás získá silného a spolehlivého partnera s čitelným a jednoduchým zájmem. Partnera, který pomůže developerský projekt úspěšně zvládnout.

Partnerství

Naše podpora

Partnerským developerským projektům umíme poskytnout mnohavrstvou podporu. Velmi efektivně umíme pracovat na změně územních plánů jednotlivých měst. Naši projektanti kvalitně zvládají dokumentaci i legislativu územních rozhodnutí. Umíme vyjednávat s jednotlivými správci sítí o jejich zapojení do financování infrastruktury. Kvalitními projekty dokážeme snížit náklady na budování sítí.

Důležitou formou podpory může být financování budování infrastruktury. Banky dnes již jen velmi nerady financují budování sítí. Umíme projekt podpořit vlastním kapitálem a budování inženýrských sítí v lokalitě zaplatit.

Zásadní pak může být naše podpora při konečném prodeji pozemků. ES jsou největším stavitelem rodinných domů. Bez nadsázky lze říct, že většina českých stavebníků naší společností prochází. Zpravujeme širokou databázi zájemců o pozemky, kterým prostřednictvím měsíčních bulletinů posíláme pravidelně aktuální nabídky. Naše webové stránky navštěvuje řádově 500.000 návštěvníků ročně. Prostřednictvím výborných manažerů projektu a regionálních kanceláří umíme pozemky našim klientům nabídnout. K pozemku pak může každý klient ES čerpat výhodný hypotéční úvěr, který nákup pozemku zjednoduší.

Jsme připraveni prostřednictvím programu PARTNERSTVÍ pomoci Vám s Vaším developerským projektem. Kontaktovat o spolupráci můžete ředitele společnosti pana Davida Mencla. Vaše Ekonomické stavby.

Partnerství Partnerství