Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Michael Smejkal

garant programu Maximální služba

m.smejkal@ekonomicke-stavby.cz

"Cement, písek, stavební povolení, projekt i vše ostatní pro Vás zajistíme. V programu Maximální služba se postaráme o vše potřebné. K vlastnímu domu Vám dnes stačí jen možnost měsíční splátky."

Služba v komplexnosti

Perfektní příprava stavby znamená nejprve dobře poznat pozemek, na kterém bude budoucí dům stát. Jeho možnosti i omezení. Perfektní příprava znamená poznat potřeby rodiny, a ty pak společně s charakterem pozemku přenést do projektu. Perfektní příprava stavby znamená zajištění složitého stavebního povolení. Perfektní příprava pro nás znamená naprostou podporu při přípravě financování. Programem MAXIMÁLNÍ SLUŽBA za Vás připravíme vše potřebné ke stavbě domu. Zvládneme vše podstatné, aby Vám mohla zůstat čistá radost z těšení se na vlastní dům.

Přizpůsobený projekt

Dobrý projekt vzniká pro konkrétní pozemek. Projekty, které nereagují na konkrétní dané pozemky, nebudou kvalitním řešením. Realizovat životní investici s nedobrým projektem považujeme v ES za špatné.

Náš projektant tedy pozná pozemek. Důkladně změří výšky pozemku a připraví všechny nutné průzkumy, komunikuje se stavebním úřadem i správci sítí. Projektant přemýšlí nad projektem s Vámi a poznává Vaše preference a potřeby. Se vší touto znalostí pak projektant vytvoří řešení domu právě pro Vás. Záleží nám na Vašem šťastném životě v domě od Ekonomických staveb. A projektem tato cesta začíná. Dáme Vám proto dobrý projekt, přizpůsobený Vám a Vašim potřebám.

Maximální služba

Stavební povolení

Maximální služba

Stavební povolení často bývá opravdovým hororem. Až 67 různých souhlasných vyjádření (razítek) může být nutností pro získání stavebního povolení. Chceme-li zajistit Vaši radost, jedno víme jistě: Nesmíme Vás ani přiblížit k procesu získávání stavebního povolení.

Proto celý proces stavebního povolování řešíme kompletně za Vás. Vaší úlohou je jen otevřít dopis stavebního úřadu s vyjádřením "Stavba povolena".

Základová deska

Považujeme za neslušné, pokud jsou na českém trhu nabízeny domy bez základové desky. Základová deska je vždy podstatným nákladem, bez kterého není možné dům realizovat. Také jde o zásadní parametr budoucí životnosti domu.

V ES stavíme domy s dlouhodobou životností. Zakládáme si na poctivé komunikaci. Proto základová deska vždy byla a vždy bude součástí cen našich domů.

Ceny, které od nás dostáváte, jsou poctivé. Včetně všech vedlejších nákladů. Vztah klienta a stavitele pro nás nekončí předáním domu. Vztah klienta a stavitele je dlouhodobým vztahem. Dlouhodobé vztahy se dají budovat jen na slušnosti a poctivosti. Také proto zahrnujeme náklady na základovou desku do našich cen.

Maximální služba

Osobní manažer projektu

Aby Vám byla doba představební přípravy co nejpříjemnější, bude o Vás po celý tento čas pečovat Váš osobní manažer projektu. Tento manažer projektu Vám bude partnerem na cestě k novému domu. Pomůže Vám se vším, s čím se na něj obrátíte. Váš manažer projektu ohlídá dodržení harmonogramu a všech potřebných procedur. Ohlídá, že vše proběhne k Vaší naprosté spokojenosti. Vaše spokojenost je produktem Vašeho manažera projektu. Podle Vaší spokojenosti je také odměněn.

Klientské centrum

Maximální služba

Pro Váš dobrý pocit jsou důležité informace. Vytvořili jsme proto klientské centrum, kde najdete doslova všechny důležité informace týkající se Vaší stavby. Můžete zde sledovat podrobný harmonogram, komunikovat s každým pracovníkem Vašeho týmu, najdete zde všechny důležité dokumenty. Klientské centrum je pod Vaším heslem přístupné kdekoliv na internetu. A skvělá je i naše aplikace pro chytré telefony. Můžete sledovat přípravu a stavbu domu on-line.

Help-line ředitele společnosti

Jsme perfekcionalisté. Proto jsme k programu MAXIMÁLNÍ SLUŽBA zařadili také možnost velmi snadno a přímo komunikovat s ředitelem společnosti. Budete-li tedy potřebovat podporu, také náš ředitel je Vám připraven pomoci.

Cena služby

Maximální služba

Slova o spokojených klientech pro nás nejsou frází. Věříme v hlubší smysl své práce. Věříme, že budou-li naši klienti šťastnější, budou zase rozdávat více štěstí kolem sebe. Věříme, že můžeme o malý kousek zlepšit svět kolem sebe.

Mnoho našich nápadů a programů vytváříme pro Vaši větší spokojenost, nikoliv pro zisk. Také v programu MAXIMÁLNÍ SLUŽBA získáte celou kompletní přípravu stavby, projekt, stavební povolení i práci osobního manažera projektu při stavbě rodinného domu s ES zdarma.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store