Maximální služba

Nemáte projekt? Nechce se Vám běhat po úřadech pro získání stavebního povolení? Vůbec nevadí. Užijte si úplně náš první program.

garant

Michael Smejkal

garant programu Maximální služba

maximalni-sluzba@ekonomicke-stavby.cz

"Cement, písek, stavební povolení, projekt i vše ostatní pro Vás zajistíme. V programu Maximální služba se postaráme o vše potřebné. K vlastnímu domu Vám dnes stačí jen možnost měsíční splátky."

Program, který nás odlišil od ostatních stavitelů a na který jsme i po 24 letech pořád tolik hrdí. Program úžasné pomoci klientům - program Maximální služba.

Skvělý projekt zdarma

Když nemáte projekt, můžete koupit projekt typový a nebo nechat připravit projektanta či architekta projekt svůj. Bohužel individuální projekt je hodně drahý. A tak mnoho lidí muselo dříve volit projekty typové. Brrrrr.

Typový projekt nezná Vás, nezná místo stavby. Typový projekt se tak trochu hodí všude a nikde není skvělým řešením. Stavět životní investici podle projektu, který není skvělým řešením, nám v ES vždy přišlo šílené.

A ty individuální projekty jsou tak drahé...

Pro Vás ne. Jedna z nejskvělejších myšlenek ES je individuální projekt pro Vás zcela zdarma. Naprosto zdarma. Před dvaceti roky jsme vymysleli bláznivý nápad. Oslovili jsme projektanty a domluvili s nimi hodně práce za skvělou cenu projektů. Pak jsme šli za výrobci materiálů, slíbili jim velké objemy nákupů a chtěli mimořádné slevy, kterými zaplatíme ty projektanty.

Výsledkem pro Vás je úžasná příležitost. Dostane se Vám péče špičkových projektantů a architektů. Vytvoříme projekt přímo na Váš pozemek a podle Vašich detailních přání. Dům, ve kterém budete žít šťastný život. A Váš projekt nebude stát vůbec nic. Dostanete individuální projekt zcela zdarma.

Tento první program byl pro nás naprosto zásadní. Naučil nás dělat věci jinak, než dělají ostatní, a získávat tak pro Vás mnohem lepší výsledky. Naučili jsme se nechodit po snadných cestách a odměnou jsou tak výsledky, o kterých se jiným ani nesní. Po tomto programu pak následovalo mnoho dalších.

Maximální služba

Proč je Smlouva o smlouvě výhodná Vám přinášíme v našem videu.

Maximální služba

Stavební povolení vyběháme

Chceme, abyste si cestu ke svému domu opravdu užili. Proto Vás nenecháme otrávit vyřizováním stavebního povolení. Vyřídit stavební povolení může znamenat zajistit až 67 různých vyjádření. Šílené. Vy se však nebojte, stavební povolení bude naším úkolem. Vy si užívejte a radujte se ze svého krásného domu.

Stavební povolení na nestavebním pozemku

Je-li stavební povolení náročné, pak stavební povolení na nepřipraveném pozemku je ještě úplně jiná liga náročnosti. Občas k nám přicházíte s pozemky, které nejsou stavebními, a potřebujete i na takových vyřídit stavební povolení. To je z podstaty věci ještě mnohem náročnější a delší.

Pomůžeme Vám i s nepřipraveným pozemkem. Zhojíme nedostatky pozemku a pak vyřídíme stavební povolení i na takovém Vašem pozemku.

Jen mějte, prosíme, na paměti, že stavební povolení na nepřipraveném pozemku vždy musí trvat podstatně déle.

Přinášíme Vám video, kde náš ředitel vysvětluje, jak Vám můžeme pomoci s nepřipraveným pozemkem.

Maximální služba

Základová deska vždy v ceně domu

Je zvláštním fenoménem, že základová deska u mnohých stavitelů není obsažena v základní ceně domu. Opravdu podivné. V ES je vždy základová deska obsažena v ceně domu. A stejně tak všechny ostatní prvky domu.

Váš tým snů

Maximální služba

Aby pro Vás byla cesta k vlastnímu domu co nejpříjemnější, budete mít v ES svůj tým snů. Pečovat o Vás bude manažer projektu, který Vám pomůže najít pozemek, zkontroluje ho, zajistí Vám projekt a stavební povolení.
Skvělou pomoc Vám přinese také vaše manažerka financí. Ta detailně prozkoumá Vaši situaci a pak Vás provede financováním Vašeho domu s nejlepším možným výsledkem.

No a konečně naši hrdinové. Manažeři stavby. Kolega manažer stavby bude tím, kdo Vám postaví krásný dům, a slízne tak smetanu Vaší radosti za práci nás všech ostatních.

S každým ze svých lidí v ES budete mít nastavenou velmi přímou a pohotovou komunikaci. Kolegové budou znát Vaše potřeby a pomohou Vám ze všech sil postavit krásný dům.

Maximální služba

Perfektní podmínky hypotéky

Součástí naší služby Vám budou také naprosto perfektní podmínky hypotéky.

Možnosti financování od ES.

Ta nejlepší možná cena programu

Jaká je cena za služby programu Maximální služba? Ta nejlepší možná.

Aby nás naše práce těšila, musí být naprosto perfektní. Vaše spokojenost a dokonalá služba jsou mantry, kolem kterých se otáčí náš život. Všechny služby programu Maximální služba Vám tedy přinášíme ke stavbě domu zcela zdarma. Užívejte si svoji cestu k domu. Vaše radost nám bude odměnou.

Co vše v tomto programu dostanete?

  • Skvělý projekt zdarma
  • Zařídíme stavební povolení
  • Stavební povolení i na nestavebním pozemku
  • Základová deska v ceně domu
  • Náš skvělý tým vždy k Vašim službám
  • Bezkonkurenční podmínky hypotéky
  • Nejlepší možná cena programu