Technologický balíček "Pasivní dům"

Tento balíček jsme připravili pro milovníky pasivních domů. Kde pasivní domy byly dříve nesrovnatelně dražší nežli domy běžné, se pomocí našeho balíčku a dotace státu postavíte svůj pasivní dům za běžnou cenu.

Za cenu 530.000 Kč v tomto technologickém balíku dostane:

K Vaší ceně 530.000 Kč zaplatí dalších 425.000 Kč stát prostřednictvím dotace z programu Nová zelená úsporám. Dotace není nároková. Včasná žádost v letech 2022 a 2023 je tedy velkou výhodou. Dotaci pro Vás kompletně vyřídíme. Na dobu mezi schválením dotace a možností jejího vyčerpání Vám poskytneme překlenovací bezúročnou půjčku. Tak abyste na hodnotu dotace nemuseli používat své peníze.

Prostřednictvím tohoto technologického balíčku vyčerpáte skvělou dotaci státu a dostanete skvělý dům. Dům úžasných hodnot a skvělého poměru cena/výkon.

Technologický balíček Pasivní dům
 • Úprava izolace domu na úroveň pasivního domu
  Váš dům tak dosáhne nejvyššího možného standardu tepelné izolace.

 • Decentrální rekuperace,
  která šetří náklady na vytápění a zároveň ohlídá, že budete vždy dýchat čerstvý zdravý vzduch.

 • Ohřev teplé vody pomocí elektřiny,
  kterou si Váš dům sám vyrobí fotovoltaickými panely na střeše domu. V moderním domu je ohřev teplé vody nákladnější nežli samotné vytápění domu. Tedy zbavit Vás tohoto nákladu má velký smysl.

 • Výroba vlastní elektrické energie
  fotovoltaickou elektrárnou (FVE) o výkonu 5,25kW včetně střídače. Takto velká elektrárna Vás zbaví většiny nákladů za složenky za odebraný proud.

 • Bateriové úložiště,
  o kapacitě 100 Ah (LiFePo4 48V). Přes den vyrobenou elektřinu máte ve svých bateriích uloženou k použití večer a v případně v klimaticky nepříznivých dnech.

 • Virtuální baterie
  Přebytek elektrické energie, kterou si vyrobíte v létě, uložíte u svého distributora proudu a použijete v zimě.

 • Přístřešek pro parkování dvou automobilů
  Chytrým použitím panelů fotovoltaické elektrárny pro Vás vytvoříme velmi chytrý přístřešek. Tento přístřešek kombinovaný s elektrárnou Vám ochrání dva Vaše automobily před letním sluncem, sněhem a deštěm.

 • Zvýšení úrovně izolace domu
  na úroveň potřebnou pro získání dotace B.0 v programu Nová Zelená úsporám.

 • Posudek energetického specialisty
  nutný pro získání dotace v programu Nová Zelená úsporám.

 • Test těsnosti
  obálky domu, dveří a oken povinný pro získání dotace v programu Nová Zelená úsporám. Test těsnosti Vám zároveň dává potvrzení nejvyšší jakosti stavby vašeho domu.

 • Wallbox
  pro nabíjení Vašeho současného či budoucího automobilu. Elektromobilita se již brzy stane nevyhnutelnou součástí našich životů. Přišlo by nám jako velká škoda, pokud bychom museli po zakoupení elektro-auta řešit jeho nabíjení nutností rozkopat zahradu nebo provádět stavební zásahy do nového domu. Proto Vás na budoucnost připravíme již dnes.

 • Inteligence domu
  Hlídá bezproblémový chod technologií domu. Učí se Vaše návyky a těm přizpůsobuje fungování domu. Inteligence domu tak ohlídá, že nedochází k úniku vody, případně zavře hlavní uzávěr. Přizpůsobuje míru osvětlení Vašim potřebám a zvyklostem. Zatahuje žaluzie, aby Vás chránila před zvědavými pohledy či přehřátím domu a mnohé další.