Technologický balíček "Bez složenek"

Představte si, že Vás zbavíme poloviny složenek za energie. Že místo 12 měsíců za své energie budete platit jen měsíců 6. Váš rodinný rozpočet bude balíček „Bez složenek“ milovat.

Je to náš nejmenší technologický balíček. Za cenu 77.000 Kč se Vám dostane:

K Vaší ceně 77.000 Kč zaplatí dalších 275.000 Kč stát prostřednictvím dotace z programu Nová zelená úsporám. Dotace není nároková. Včasná žádost v letech 2022 a 2023 je tedy velkou výhodou. Dotaci pro Vás kompletně vyřídíme. Na dobu mezi schválením dotace a možností jejího vyčerpání Vám poskytneme překlenovací bezúročnou půjčku. Tak abyste na hodnotu dotace nemuseli používat své peníze.

Technologický balíček "Bez složenek" Vám zároveň pomůže splnit podmínky energetického štítku v případě, že Váš dům nemůže být ideálně situován na světové strany, či trpí jinou překážkou.

Technologický balíček Bez složenek
 • Decentrální rekuperace,
  která šetří náklady na vytápění a zároveň ohlídá, že budete vždy dýchat čerstvý zdravý vzduch.

 • Ohřev teplé vody pomocí elektřiny,
  kterou si Váš dům sám vyrobí fotovoltaickými panely na střeše domu. V moderním domu je ohřev teplé vody nákladnější nežli samotné vytápění domu. Tedy zbavit Vás tohoto nákladu má velký smysl.

 • Zvýšení úrovně izolace domu
  na úroveň potřebnou pro získání dotace B.0 v programu Nová Zelená úsporám.

 • Posudek energetického specialisty
  nutný pro získání dotace v programu Nová Zelená úsporám.

 • Test těsnosti
  obálky domu, dveří a oken povinný pro získání dotace v programu Nová Zelená úsporám. Test těsnosti Vám zároveň dává potvrzení nejvyšší jakosti stavby vašeho domu.

 • Wallbox
  pro nabíjení Vašeho současného či budoucího automobilu. Elektromobilita se již brzy stane nevyhnutelnou součástí našich životů. Přišlo by nám jako velká škoda, pokud bychom museli po zakoupení elektro-auta řešit jeho nabíjení nutností rozkopat zahradu nebo provádět stavební zásahy do nového domu. Proto Vás na budoucnost připravíme již dnes.