Iontový dům

Ke zdravému životnímu stylu zdravý dům

Představte si dům, který nestojí o mnoho více nežli dům dnešní. Je to však dům, který dokáže aktivně ozdravovat buňky Vašeho těla. Pozitivním účinkem na úrovni buňky Vám významně zvyšuje ochranu před mnohými z nejčastějších civilizačních chorob. Dům, který způsobí, že Vaše buňky stárnou pomaleji. Jen tak. Jen tím, že ve svém domě jste, děláte úkoly s dětmi, milujete se, spíte.

Začalo to Nobelovou cenou

V roce 1991 získali němečtí vědci Erwin Neher a Bert Sakrman Nobelovu cenu za svoji práci „Funkce iontových kanálů v buňkách“. Jejich výzkum zázračně otevírá cestu k pochopení zdraví buňky a prodloužení kvalitního lidského života.

Na objev nobelistů Nehera a Sakrmana po celém světě navázaly desítky vědeckých pracovišť, hledajíce různé způsoby využití tohoto úžasného principu. Výzkum přinesl vysvětlení, proč různá místa mají silně ozdravný účinek.

A proč naopak v jiném prostředí zdraví člověka neprosperuje.

A právě tento výzkum a tato Nobelova cena stály na počátku zrodu Iontového domu. Domu, který významně prospívá zdraví Vašich buněk, zdraví celého organismu a který má schopnost zásadně ovlivnit délku a kvalitu života.

obrázek iontový dům

Zdravé záporné ionty

Záporné ionty kyslíku mají podle mnoha vědeckých studií zásadní vliv na buněčné zdraví, a tedy na délku života. Život v prostředí bohatém na dostatek záporných iontů má ozdravné účinky na mnoho civilizačních chorob. Podle mnohých má takto zdravé prostředí schopnost prodloužit průměrné dožití člověka až o 15 let.

Bohužel běžné moderní stavby svým přístupem záporné ionty ničí. Umělé materiály, pasivní skladby, nesprávné větrání a mnohé další zhoršují bilanci záporných iontů. A tak většina lidí v moderních domech bydlí v prostředí zcela bez záporných iontů či jen s mírou velmi malou.

Krásné moderní domy bez jedné důležité vlastnosti. Domy bez schopnosti regenerovat zdraví buněk.

obrázek iontový dům

Zdravý dům

Třicet let následných výzkumů přivedlo mnohé moudré lidi k poznání, jak postavit dům tak, aby člověka obklopil vysokou hladinou záporných iontů. I Váš dům dokáže přinést hladiny srovnatelné s tím nejlepším, co nabízí příroda kolem nás.

Koupili jsme pro Vás chráněnou technologii Iontového domu. Jako první v Česku Vám tak postavíme nejlepší možný dům - dům s vysokou hladinou záporných iontů. Dům, který bude prospívat Vašemu zdraví každou minutu. Ať se budete učit s dětmi, večeřet či se milovat. Prostředí kolem Vás bude pro zdraví Vašich buněk stále prospěšné.

Společně s dostatkem záporných iontů v našich zdravých domech hlídáme i další aspekty zdravého života. Domy stavíme mimo geopatogenní zóny. Eliminujeme škodlivá záření a elektromagnetický smog. Využíváme technologie k tomu, aby dům byl správně větraný a přinášel zdravou vlhkost vzduchu.

obrázek iontový dům

Jen zdravý dům je ten správný

Ve světě je silný trend zdravých domů. Mnozí lidé zdravě jedí. Starají se o dostatek prospěšného pohybu. Dobře spí. A teď celý svět objevil kouzlo zdravého bydlení. Pokud pečujete o své zdraví, pak logicky chcete svůj čas trávit ve zdravém prostředí svého domu.

Stavíte-li si dnes nový dům, pak ho postavte tak, aby odpovídal trendům bydlení i za několik dalších roků. Zdravý dům s vysokou hladinou záporných iontů bude za několik let naprostým standardem a nutností. V ES Vám ho postavíme již dnes.

Více v blogu Davida Mencla

Iontový dům