Nulová hotovost

Vytvořili jsme program, který nám přináší mnoho ocenění po celém světě.

garant

Zuzana Pauerová

garant programu Nulová hotovost

nulova-hotovost@ekonomicke-stavby.cz

"Váš domácí nebude mít radost. Zato Vy ano. Díky programu Nulová hotovost dnes již nepotřebujete ani vlastní pozemek ani vlastní úspory. Pojďte splácet vlastní dům místo plnění kapes jiným."

V Ekonomických stavbách jsme se vždy snažili najít řešení, které umožní stavět také mladým lidem a rodinám. Naše mnohaletá snaha dospěla k úspěchu dokončením programu Nulová hotovost. Vytvořili jsme program, kde ke stavbě domu nepotřebujete žádné naspořené peníze a nemusíte vlastnit pozemek.

Nemoudrý stát

Čeští politici často mluví o podpoře mladých rodin. Realita je však od slov velmi vzdálená. Česká národní banka nutí bankovní domy, aby většinu hypoték poskytly jen rodinám, které našetří 20 % z ceny domu a pozemku. Našetřit takto velkou částku je však pro většinu mladých rodin naprosto nemožné.

Mladé rodiny tak mohou platit vysoké nájmy. Nemohou však podle ČNB a českých politiků splácet svoji nemovitost. Splácet si hypotékou svoji nemovitost je cesta k vytvoření majetku a tedy bohatství. Platit místo toho celý život nájem je cestou k chudobě ve stáří. Tak vypadá podpora českého státu mladým rodinám.

Nulová hotovost

Program Nulová hotovost

V ES jsme přesvědčeni, že kdo může pravidelně platit nájem, ten může stejně dobře platit také svoji hypotéku. Ve spolupráci s bankou jsme vytvořili silný program Nulová hotovost, ve kterém Vám koupíme pozemek, postavíme dům a Vy placením měsíčních splátek obojí zaplatíte. K vlastnímu domu Vám stačí schopnost pravidelně splácet. Nepotřebujete žádné úspory a nepotřebujete ani svůj pozemek.

Podívejte se na tabulku, kolik ušetříte za svůj život na nájmu. A jakou hodnotu bude mít oproti tomu Váš dům.

Nulová hotovost

Jak program funguje

Na samém začátku programem TEST prověříme, že bude Vaše financování možné.

Jakmile ověříme, že později bude financování hypotékou možné, pustíme se společně do nalezení toho nejlepšího pozemku pro Vás. K tomu použijeme program Pozemkový servis

Jakmile pro Vás najdeme vysněný pozemek, tak ho důkladně prověříme a následně tento koupíte.

Zároveň s nákupem pozemku pro Vás budeme připravovat projekt domu. Vámi vybraný dům upravíme podle Vašich potřeb a také podle kritérií daného místa. Více viz. program Maximální služba.

S hotovým projektem vyřídíme stavební povolení. Tento náročný úkon půjde zcela mimo Vás.

No a pak již jen Váš dům postavíme. A to ve kvalitě, která bude výrazně převyšovat většinu okolních staveb nových domů. Více viz program Kvalita

Po předání domu budete měsíční splátkou svůj dům splácet.

Váš dům bude od prvního dne Vaším majetkem. Každou korunu splátky, kterou zaplatíte, tak vložíte do svého majetku. Vy budete spokojeně dobře bydlet. Dobré bydlení, věříme, přispěje k Vaší větší životní spokojenosti.

Jednou za rok se pak u Vás zastavíme na kávu a štrúdl, a také abychom prohlédli, zda Vašemu domu něco neschází. Tak ohlídáme, že hodnota domu bude stále ta nejvyšší možná. Více viz program Servisní prohlídky.

Nulová hotovost
Nulová hotovost

Bezúročná překlenovací půjčka

Abyste mohli požádat o hypotéku na dům, je nutné předložit bance projekt a stavební povolení. To však stojí hodně peněz. V běžném světě musí stavebník nejprve investovat do projektu, do nákupu pozemku a až následně se může obrátit na banku.

Aby Nulová hotovost byla opravdu nulová, museli jsme pro Vás vyřešit i tyto prvotní náklady.

Připravili jsme proto vlastní finanční produkt bezúročné překlenovací půjčky. Nepotřebujete k ní ručení žádnou nemovitostí, nezapisuje se do bankovních registrů, nezhoršuje bankovní hodnocení a je opravdu zcela bezúročná. Tato naše pomoc setře v bance rozdíl mezi klienty, kteří své peníze mají, a těmi, kteří potřebuji 100% financování.

K čemu slouží Překlenovací půjčka se dozvíte v blogu "Proč překlenovací úvěr?"

Další informace Vám přinášíme v našem pořadu "Do hloubky - Nulová hotovost"

Splácet hypotéku je bezpečné

Oproti hypotečnímu úvěru existuje vždy majetek v podobě domu. Hodnota majetku každý rok inflací roste. Hodnota dluhu každý rok Vaším splácením klesá. Tím, že je hodnota majetku vyšší než hodnota dluhu bance, je hypotéka bezpečným úvěrem.

Pokud byste ztratili možnost splácet svůj úvěr, dům prodáte. Většina zaplacených splátek se Vám tak vrátí zpět. Více viz program Vrácení domu

Přečtěte si příspěvek na blogu ředitele, proč je hypotéka bezpečná půjčka.

Video vysvětlující detailně možnosti využití programu Nulová hotovost.

Nulová hotovost

Program Nulová hotovost a jeho bonusy

  • Postavíte dům bez vlastních úspor
  • Místo placení nájmu splácíte svůj dům
  • Exkluzivní finanční nástroje ES
  • Váš dům je Vaším velkým majetkem