Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Lubomír Skala

garant programu Servisní prohlídky

l.skala@ekonomicke-stavby.cz

"Své domy neopouštíme. Pravidelnou péčí prodloužíme životnost domu na dvojnásobek."

Naše práce v Ekonomických stavbách má hlubší rozměr. Věříme, že skvělou prací můžeme činit lidi kolem sebe spokojenějšími, a tím i šťastnějšími. Přemýšleli jsme, jak svým klientům zůstat užiteční i po předání nového krásného domu. A tak vznikl soubor programů pro klienty s hotovými domy – program SERVISNÍ PROHLÍDKY a dlouholetá záruka na naše domy.

Záruka 10 let

Stavíme domy v mimořádné kvalitě. Proto Vám můžeme přinést zcela mimořádnou délku záruční lhůty. Užívejte naše domy v radosti a zcela bez obav. Poskytneme Vám na hlavní stavební práce Vašeho domu v Česku zcela mimořádnou záruční lhůtu 10 let. Věříme, že i tento náš servis přispěje k Vašemu štěstí.

Servisní prohlídky

Pravidelná servisní prohlídka

Součástí programu je pravidelná prohlídka Vašeho domu. Tato prohlídka je bezplatná. Tuto službu budeme poskytovat každému dokončenému domu po dobu nejméně 30 let.

Váš manažer stavby se ohlásí s pravidelnou servisní prohlídkou. Bude to stejný kolega, kterého jste poznali při stavbě domu. Během prohlídky pečlivě prohlédne dům. Při prohlídce hledáme všechny, i drobné, vady, které by neřešené mohly později zapříčinit větší opravu. Pravidelné servisní prohlídky dramaticky zvyšují životnost domu.

Servisní prohlídky

Automatické opravy

Servisní prohlídky

Již žádná nutnost nahlašování záručních oprav. Pokud během servisní prohlídky zjistíme potřebu opravy, zajistíme sami vše potřebné. Nemusíte běhat kolem domu a hledat číslo, kam zavolat v případě závady. Manažer stavby se sám ohlásí a sám zajistí vše pro perfektní kondici Vašeho domu.

Seřízení domu

V domě se nacházejí některé prvky, které vyžadují pravidelnou péči a seřízení. Typicky například okna či otopná soustava. V rámci každé servisní prohlídky Vám provedeme běžné seřízení těchto částí. Bez ohledu na to, zda je dům v záruční lhůtě či nikoliv, jsou tyto práce stejně jako servisní prohlídka poskytovány zcela zdarma. Je pro nás důležité, abyste se ve svém/našem domě cítili dobře. Rádi takovému pocitu přispějeme tím, že Vás zbavíme drobných starostí.

Servisní prohlídky

Krásné domy

Jsme přesvědčeni, že domy se servisní prohlídkou budou svým stavem a kondicí výrazně vyčnívat nad většinu domů bez této služby. Přejeme si, aby naše domy byly těmi nejlepšími v ulici teď, a ještě více za dvacet let. Přejeme si, aby Vás dům od ES těšil už napořád.

Tabulka záručních lhůt

Stavební část domu - záruční lhůta 10 let
V této záruce jsou zahrnuty

 • základy domu
 • zdivo
 • strop
 • krov
 • střecha

Vedlejší konstrukce - záruční lhůta 5 let
V této záruce jsou zahrnuty

 • okna
 • vchodové dveře
 • vrata
 • hrubé rozvody instalací
 • dlažby
 • obklady
 • sanitární keramika
 • vnitřní schodiště
 • vzduchotechnika

Interiéry a technologie - záruční lhůta 3 roky
V této záruce jsou zahrnuty

 • omítky
 • zásuvky
 • vypínače
 • baterie
 • kotel
 • bojler
 • vnitřní dveře
 • plovoucí podlahy
Servisní prohlídky
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store