Pohodová stavba

Stále hledáme cesty, jak stavbu domu učinit ještě snazší a ještě radostnější. A tak jsme také přišli na možnost celý dům zaplatit až po jeho úplném dokončení.

garant

Michal Jalovecký

garant programu Pohodová stavba

pohodova-stavba@ekonomicke-stavby.cz

"Sedm let jsme hledali řešení – dnes jej držíme v ruce!"

Mnoha klientům jsme se touto možností trefili do noty. Možná potěší i Vás.

Kde je program užitečný

Nejčastěji možnost zaplatit celý dům až po úplném dokončení využívají klienti, kteří po přestěhování do nového domu budou prodávat jinou stávající nemovitost. Právě těmto klientům přijde vhod možnost spokojeně žít ve stávajícím bytě (či domě), následně se přestěhovat do nového domu od ES, původní byt prodat a pak nový dům z utržených prostředků zaplatit.

Program má také využití u klientů, kteří chtějí svůj dům stavět v maximálním komfortu a jistotě. Možnost zaplatit dům na samém konci znamená, že se nemusíte starat o jednotlivá dílčí čerpání prostředků z banky. Nemusíte mít obavu, zda na stavbě proběhne vše jak má. Vy platíte až na samém konci a jen za skvěle postavený dům.

Pohodová stavba
Pohodová stavba

S pozemkem i bez pozemku

Program Pohodová stavba umíme použít u klientů, kteří již mají svůj pozemek (nezatížený bankovním úvěrem) i u klientů, kteří pozemek nemají.

Tedy nově lze v programu Pohodová stavba vybrat pozemek, který pro Vás koupíme. Na něm postavíme dům podle Vaší volby. A Vy pozemek i dům zaplatíte na samém konci po úplném dokončení domu.

Příklady použití programu Pohodová stavba.

Výhody programu

Pohodlí a pohoda je v tomto případě překvapivě ekonomicky výhodná. Stavbu Vašeho domu budeme financovat z úvěru, který pro tento účel čerpáme.

Zároveň však ušetříte za úroky zaplacené bance během výstavby domu. Ušetříte za poplatky k protokolům jednotlivých čerpání. A hlavně tím, že budete kupovat hotový dokončený dům, ušetříte na samotné hypotéce.

Společně s vyšší rychlostí stavby se náklady a úspory u tohoto programu vyrovnávají. Zůstává tak čisté pohodlí a radost.

Rychlá stavba

Každá stavba je vždy závislá na financování. Běžné průběžné financování hypotékou může tu a tam plynulost stavby přerušit a celkové termíny prodloužit. V programu Pohodová stavba je financování 100% plynulé. Stavba Vašeho domu tak proběhne bez jakéhokoliv zdržení. Začneme-li stavbu Vašeho domu v březnu, v září jistě bydlíte.

Rychle dokončený dům potěší Vás, ale také nás.

Další informace Vám přinášíme v našem pořadu "Do hloubky - program Pohodová stavba"

Pohodová stavba

Snadná hypotéka

Program Pohodová stavba může být také řešením tam, kde potřebujeme snazší hypotéku. Průběžné financování postupně stavěného domu je pro banky vždy náročnější a rizikovější proces než zaplacení již hotového domu.

Na dokončený dům je tak možné získat výhodnější podmínky hypoték.

Zároveň starší prodávané nemovitosti mají mizerné energetické štítky, děsivé provozní náklady a jsou v Česku příšerně předražené.

V programu Pohodová stavba máte možnost hypotéky pro již stojící nemovitosti. Zároveň však půjde o dům naprosto úsporný, Váš dům postavený podle Vašich požadavků a za cenu nesrovnatelně příznivější, než jsou ceny již postavených domů.

Jak program funguje

  • V ES vyberete dům a pozemek, na kterém chcete svůj dům postavit
  • Koupíme pro Vás pozemek podle Vašeho výběru
  • Upravíme projekt domu podle Vašich potřeb a potřeb Vašeho pozemku
  • Vyřídíme stavební povolení
  • Postavíme dům
  • Vy se přestěhujete z původního bytu či domu
  • Prodáte stávající nemovitost
  • Zaplatíte za dům ES

Užijte si náš skvělý program. Užijte si Pohodovou stavbu.