Mladá rodina

Mladí lidé potřebují k financování svého bydlení jiné podmínky než generace jejich rodičů. Banky však tuto odlišnou potřebu nevidí a akceptovat nechtějí. Pro banku není klientem ten, kdo nemá vlastní úspory ve výši 20 % z ceny domu a pozemku. Pro většinu mladých rodin tak běžná hypotéka není řešením jejich financování.

garant

Pavel Fryček

garant programu Mladá rodina

mlada-rodina@ekonomicke-stavby.cz

"Dát mladým lidem možnost dobrého bydlení je tou nejchytřejší sociální politikou."

Spokojený život potřebuje dobré bydlení. Kde je dobré bydlení, rodí se do šťastných rodin šťastné děti. Kde se rodí děti, tam společnost prosperuje. Proto jsme vytvořili řešení financování i pro mladé rodiny. Za 24 let jsme pak programem Mladá rodina do vlastního domu pomohli mnoha tisícům rodin.

Jen 170 000 Kč vlastních peněz

Pro banku nejste klientem hypotéky, pokud nemáte vlastních 20 % z ceny domu a pozemku. Bez milionů úspor jsou tak dveře bankovních domů zavřené.

V programu Mladá rodina Vám však bude stačit jen vlastních 170.000 Kč. V ES Vám zdarma dáme projekt domu a ten Vám upravíme podle Vašich potřeb.
Koupíme Vám pozemek, postavíme dům a Vy vše budete splácet v měsíční splátce speciální hypotéky. Ve spolupráci s bankovními domy jsme pro své mladé klienty připravili mimořádné podmínky hypoték.

Mladá rodina

Klíčem bude nízká splátka

Kde mají jiní stavitelé marže 40 % a větší, tam v ES stavíme domy s mimořádně nízkou marží 5 %. Nízká cena našich domů a zvýhodněné financování činí splátku Vašeho domu a pozemku velmi dostupnou.

Mladí lidé s celkovým příjem 50 000 K č/měsíčně mohou v programu Mladá rodina splácet svůj dům a pozemek. U dvou průměrných platů nesebere splátka hypotéky a provozní náklady domu více než 25 % příjmu.

Váš dům bude také mimořádně úsporný. V programu Mladá rodina je dům osazený tepelným čerpadlem. Měsíční náklady na energie jsou tak mimořádně nízké.

Mladá rodina
Mladá rodina

Snížíte si splátky po dobu mateřské dovolené

Většinu mladých rodin čeká nádherný moment vlastních dětí. Hodně dětí jsme v ES už na svět přivedli. A tak víme, že miminko stojí na začátku hodně peněz. Proto myslíme, že Vám přijde vhod možnost měsíční splátky snížit během mateřské na polovinu.

Kuchyň jako dárek

Abychom mladým lidem ještě více pomohli, dohodli jsme se svými partnery pro Vás dva dárky. Do každého domu stavěného v programu Mladá rodina dáme v ES inteligenci domu zcela zdarma.

A ke každému domu osazenému tepelným čerpadlem pak se svými partnery přidáme kuchyňskou linku jako náš dárek do Vašeho společného života.

Věříme, že Vám kvalitní linkou uděláme další z mnoha radostí.

Chcete vidět, jaké kuchyně v programu Mladá rodina svým klientům dáváme? Více viz SPECIFIKACE KUCHYŇSKÉ LINKY

Mladá rodina
Mladá rodina

Pro nás jste všichni mladí

Pro nás v ES jste všichni mladí. Program jsme tedy nechali otevřený bez omezení věku. Ty nejvýhodnější podmínky splátek jsou pak určené pro klienty do věku 40 let. Do tohoto věku pro Vás čerpáme ke všem výhodám ještě podporu státu pro mladé rodiny. Ostatní podmínky programu pak platí bez omezení věkem.

Být opravdu užiteční dává naší práci smysl.
Program Mladá rodina je vrcholem naší snahy.

Čím Vám program Mladá rodina umí pomoci?

  • Budete potřebovat jen malou vlastní zálohu
  • Splátka za dům a pozemek bude nízká. Pro Váš rozpočet přijatelná
  • Váš dům bude mít mimořádně nízké účty za energie
  • Bude-li třeba, snížíte si splátku v době mateřské dovolené
  • Potěšíme Vás dárkem v podobě kuchyňské linky a inteligence domu