Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Daniela Kantnerová

poradce individuální projekt

d.kantnerova@ekonomicke-stavby.cz

"Proč objevovat kolo. Nemá smysl, abychom každý měli nutně úplně jiný dům."

Tento způsob čerpá to nejlepší z individuálního projektu a přináší přehlednost a transparentnost projektu typového. Individuální projekt je skvělý. Pozná Vaše potřeby a těm se skvěle přizpůsobí. Zároveň však s sebou nese dvě velká rizika. Za prvé nikdy nevíte jistě, zda se Vám bude líbit styl domu, který pro Vás připraví architekt. A téměř jistě víte, že se navržené řešení nevejde do Vašeho původního cenového rozpočtu. Ano bohužel děsivých 83% individuálně navržených domů se nikdy nepostaví, když jejich cena je dramaticky vyšší nežli zadání investora. To většina investorů zjistí dávno po tom, co projekt zaplatila.

A právě tento problém vedl mnoho stavebníků vsadit na méně dobré, avšak jisté řešení typového projektu. Tedy vybrat dům již hotový s jasně danou cenou.

I toto řešení má však své velké chyby. Obvykle se musíte přizpůsobit v detailech projektu. “Je to skoro dobré, ale … “ Typový projekt přirozeně nikdy úplně dobře nefunguje s pozemkem. Vznikl na univerzální pozemek.

Dobře, spojíme dobré z obou cest a vyhneme se tomu špatnému. Proč objevovat kolo. Nemá smysl, abychom každý měli nutně úplně jiný dům.

Individuální projekt

V ES jsme vytvořili ve spolupráci s výbornými architekty skvělé katalogové projekty. Vytvořili jsme dostatečné množství různých projektů, aby si co do stylu vybral každý. A vytvořili jsme dostatek různých řešení, abychom přinesli řešení pro různé typy pozemků. Máme domy, které se hodí na pozemky rovné, svažité, do povodňových území, do městské zástavby i na vesnici.

Své domy pořád upravujeme podle současných trendů a každý týden naši architekti připraví další nový dům. Že jsou to domy výborné ukazují pravidelná a četná ocenění v soutěžích o nejlepší dům roku v Česku i na Slovensku.

Každý z našich klientů si z velkého množství domů vybere takový, který se mu líbí a který odpovídá cenou či měsíční splátkou představám rodiny.

Individuální projekt

Tímto způsobem naši klienti od prvé minuty znají cenu svého domu a vyhnout se překvapením. Velká škála dobrých domů pomůže lepšímu výběru. Ani ta však nezajistí, aby byl dům v každém ohledu perfektním řešením.

V ES chceme jen perfektní řešení. Proto nastupují naši architekti a projektanti, aby vybraný dům v detailech upravili na daný pozemek a pro Vaše potřeby. Celá cesta k Vašemu domu je velmi transparentní a přehledná. Na začátku jste vybrali dům, který se Vám líbí a kde Vám vyhovuje cena. Architekt ES Vám tento dům již jen vylepší. Dům se bude měnit jen v detailech a jen v těch, které odsouhlasíte. Také původní cena se může změnit jen s Vaším písemným souhlasem. Tak vytváříme projekty svým klientům v ES. A jsme přesvědčeni, že jde o ten nejlepší možný způsob vytváření projektů. Souhlasíte?

Individuální projekt
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store