Blog Přinášet radost

article image

Od snu k realitě

Pan Petr žil se svojí čtyřčlennou rodinou v malém bytě o výměře 52 m2. Jejich potřeba a touha přestěhovat se do většího rostla spolu s tím, jak rostly děti. Nejdříve si pohrával s myšlenkou o koupi většího bytu, ale potom přišlo něco lepšího.

article image

Cesta ke splnění snu

Paní Veronika s manželem chtěli svůj nový rodinný dům stavět svépomocí. Nepodařilo se jim však vyřídit hypotéku, a tak oslovili stavební firmu. Dlouho toužili postavit si vlastní dům. Zkoušeli sami oslovit bankovní domy, ale hypoteční úvěr jim nebyl schválený. Jednoho dne však našli způsob, jak si splnit svůj sen.

article image

Velký životní krok

Paní Klára bydlela s manželem a jejich dvěma dětmi společně s rodiči v rodinném domě. Necítili se zde komfortně a to je přivedlo k velkému životnímu kroku – ke stavbě vlastního domu.

article image

Nový domov manželů Preslových ve Štěnovicích

Bylo to rozhodnutí plné odhodlání, které se zrodilo v srdci obce Štěnovice, kde se míchají vůně venkova s duchem pokroku. Manželé Preslovi, oba v požehnaném věku 68 let a čerstvě usazení v záslužném odpočinku, začali psát novou kapitolu svého života.

article image

Nový začátek rodiny Jetelových

Paní a pan Jetelovi byli obyvateli Bakova nad Jizerou, kde žili ve dvougeneračním domě. Původně byl dům určen pro ně a jejich děti, ale časem se situace změnila, děti vyrostly a rozhodly se zcela osamostatnit a žít ve vlastních domovech. Tento obrat událostí vedl paní a pana Jetelovi k rozhodnutí prodat svůj velký dvougenerační rodinný dům a postavit menší, útulnější místo jen pro ně dva.

article image

Nikdy není pozdě uskutečnit své sny

„Po třech letech v bytě jsme se rozhodli postavit vlastní dům,“ říká pan Schovanec. Možná právě i Vy si pohráváte s myšlenkou postavit si vlastní rodinný dům. Co Vám, ale nedovoluje uskutečnit si své sny? U většiny lidí je to strach. Strach z nedostatku financí, strach ze životní změny, ale také nízká informovanost. Přesto známe několik lidí, kteří se i přes to rozhodli udělat tento velký krok a dnes rozhodně nelitují. Jedním z nich je pan Schovanec.

article image

Vlastní dům jako další krok

Manželé Klabanovi měli na výběr, zda si udělají přístavbu ke staršímu domu anebo si postaví nový. Jak to nakonec dopadlo? Manželé Klabanovi bydleli ve starším rodinném domě společně se svojí babičkou, švagrovou a jejím přítelem. Potřeba většího soukromí je přivedla k zásadnímu rozhodnutí. Stáli před volbou, zda udělat přístavbu anebo zvolit stavbu nového vlastního rodinného domu.

article image

Dům jako oáza soukromí a ticha

Je to už 8 let, co se manželé Macháčkovi nastěhovali do svého vysněného domu. S odstupem času to hodnotí jako správný krok. Na financování domu se nedívají se strachem, vidí to jako velmi výhodnou investici.

article image

Tomášův příběh o cestě k vlastnímu domu

Tomáš toužil po vlastním domě a vymyslel to opravdu šikovně. Dnes, po deseti letech života ve svém, může zhodnotit, že jeho rozhodnutí stavět bylo správné. A způsob, jakým si nastavil měsíční výdaje, je návodem pro mnoho dalších, kteří také sní o domě, ale mají obavy, jestli by dokázali splácet hypotéku.

article image

Mladá rodina ve vlastním bungalovu

Martin si již ve 30 letech splnil svůj sen a bydlí ve vlastním domě. K novostavbě ho přivedla touha osamostatnit se. Pan Martin bydlel u rodičů a velmi ho lákala představa vlastního bydlení. Společně s přítelkyní se rozhlédli po možnostech, jak se osamostatnit. Nechtěli bydlet v podnájmu, ani kupovat byt. Měli své sny a společně si je chtěli plnit krok za krokem. Jedním z nich byl vlastní dům s garáží v klidné lokalitě blízko přírody.

article image

Vsadili jsme na kvalitní stavební společnost

Už více jak 10 let bydlí ve svém vysněném domě. Vsadili na dobře zvolenou lokalitu a kvalitně zhotovenou stavbu zkušenou firmou. Čas ukázal, že udělali dobře. Manželé Cindrovi se před více jak deseti lety rozhodli stavět. Vybrali si krásnou lokalitu a zkušenou stavební firmu. Také oni řešili otázky typu: „Kolik je možné investovat do novostavby? Jak velký dům postavit? Zděná stavba nebo dřevostavba? A mnoho dalších.

article image

Když staví mladá rodina

Novomanželé ze severního Slovenska se kvůli práci přestěhovali na západ. Oba vyrůstali v rodinných domech a byli zvyklí spíše na venkov než na ruch velkoměsta. Proto toužili po vlastním domě se zahradou v klidné lokalitě.

article image

Splněný sen se zahradou a jezírkem

Jejich snem byl vlastní dům se zahradou a jezírkem. Manžel je kutil, tesař, pokrývač a pod rukami mu prošlo již několik domů. Nyní měl možnost přiložit ruku dílu při stavbě vlastního domu.

article image

Nový život se svou rodinou

Manželé Martina a Lukáš se po návratu ze zahraničí rozhodli zůstat na Slovensku, založit si rodinu a postavit si dům. Jak se jim to podařilo?
Manželé Martina i Lukáš od mala vyrůstali na venkově. Byli zvyklí na život v rodinném domě se zahradou. Část svého života strávili v zahraničí a když se vrátili zpět na Slovensko, jejich plán byl jasný – usadit se, založit si rodinu a postavit si vlastní dům.

article image

Bydlení ve vlastním domě financovaný pomocí Ekonomických staveb. Sen, který si splnil pan Michal.

Pan Michal a jeho přítelkyně několik let bydleli v podkroví rodinného domu společně s rodiči. Později se přestěhovali do pronajatého bytu, kde jim časem začaly chybět výhody bydlení v rodinném domě se zahradou a zatoužili po větším pohodlí a rozhodli se postavit si vlastní dům.

article image

Užívám si bydlení v novém

Pan Jiří prodal starší rodinný dům a teď už si užívá bydlení ve své nové energeticky úsporné novostavbě. Proč se rozhodl postavit nový dům „na klíč“? Život každého z nás přináší mnoho změn. Náš vnitřní svět, naše názory a způsob života se časem mění a spolu s nimi také naše okolí.

article image

Vysněný dům bez naspořených financí

Postavit si vysněný dům i s téměř nulovou hotovostí? S Ekonomickými stavbami je to možné. Manželé Tomáš a Iveta to dokázali. Přečtěte si jejich příběh o splnění jejich společného snu.

article image

Život v novém domě

Manželé Miroslav a Ilona si vyzkoušeli bydlení v panelovém bytě, ale také v rodinném domě. Život v domě jim vyhovoval mnohem víc, a proto se rozhodli postavit si vlastní.

article image

Stavba domu bez naspořených financí

Postavit dům i bez naspořených financí? S Ekonomickými stavbami je to možné. Díky výhodnému programu Nulová hotovost můžete začít stavět i vy. Každý z nás se nachází v jiné životní situaci a každý potřebuje své individuální řešení. Ekonomické stavby za roky působení na trhu a získávání zkušeností s financováním staveb, dotáhly své finanční programy téměř k dokonalosti.

article image

Teplo domova a zázemí pro rodinu

Manželé Kostilníkovi bydleli v pronajatém starším rodinném domě, který si plánovali odkoupit a zrekonstruovat. Později však zjistili, že jeho stav je mnohem horší, než se na první pohled zdálo. Proto se raději rozhodli, že si raději rovnou postaví nový dům.

article image

Díky Ekonomickým stavbám bydlíme ve vlastním domě

„Dlouhé roky jsme žili v centru rušného města v nájemním bytě. Lákal nás život na venkově a tak jsme si tento sen splnili. Po přepočítání všech výdajů na bydlení jsme zjistili, že s programy, které Ekonomické stavby nabízejí, by nás bydlení ve vlastním domě nestálo o moc víc než náš nájem v bytě..."

article image

Z rušného městského bytu na venkov

Manželé Veronika a Milan, podobně jako většina rodičů, chtěli svému dítěti nabídnout mnohem více než život v panelovém bytě. Snili o vlastním rodinném domě v klidu venkova v blízkosti přírody.

article image

Vysněný dům i bez úspor

„Každý říká, že nechat si postavit dům na klíč je finančně náročné, ale já si to nemyslím,“ říká pan Andrej, dnes už šťastný majitel dokončeného rodinného domu. Nechat si postavit dům na klíč je podle mladého majitele levnější a pohodlnější varianta.

article image

Díky Ekonomickým stavbám začali stavět i s nulovou hotovostí

Manželé Pažoutovi z Liberce vychovali dvě děti. Když jejich děti dostudovaly, rozhodli se, že si postaví dům a odejdou z rušného města na venkov. Jaký byl jejich příběh?

article image

Z paneláku do domu pod lesem

Manželé Ivana a Michal Metličkovi se přestěhovali z rušného města do vlastního domu blízko lesa. Užívají si letní grilování na zahradě, podzimní houbaření v lese, zimní atmosféru při praskání ohně v krbu a na jaře se těší z probouzející se zahrady.

article image

Ideální dům na klíč

Ne každý muž je od přírody domácí kutil s duší Bořka stavitele, a ne každému je dopřáno pracovat v blízkosti domova. „Důvodem, nechat si postavit dům od Ekonomických staveb na klíč, byl nedostatek vlastního času z důvodu pracovního vytížení v zahraničí.“

article image

Úžasný dům Galileo 7 od ES

Chtěli jsme zděný dům. Na Facebooku nás zaujala reklama na tištěný katalog zdarma od Ekonomických staveb. Vzhledem k široké nabídce domů jsme se rozhodli stavět s Ekonomickými stavbami.

article image

Krásný dům Lenka 2 od ES

Se stavbou domu jsme neměli žádné zkušenosti, navíc ani nemáme dostatek času na realizaci stavby, shánění jednotlivých řemeslníků a stavebního materiálu. Vybrat si stavební firmu nám tedy přišlo jako správný krok.

article image

Spokojené bydlení v domu od ES

Postavit si vlastní dům bylo absolutně nejlepší naše rozhodnutí. Užíváme si pohody, přírody, zahrady a klidný život na vesnici. Obavy jsme ze začátku měli. Hlavně jsme měli strach, abychom neztratili zaměstnání a tím by nastal problém se splácením hypotéky.

article image

Kafíčko na terase v našem novém domě od ES

Prohlížel jsem příspěvky na Facebooku a do očí mě upoutala nabídka na pořízení rodinného domu od Ekonomických staveb za měsíční splátku přibližnou té, co jsme spláceli náš byt. A tenkrát to vše vzniklo.

article image

Využili jsme program Nulová hotovost od ES

Zkušenost se stavbou domu již mám – pomáhal jsme před lety otci, který dělá zednickou práci a bratrovi při stavbě domu a je to velká dřina. Naše rozhodnutí nechat si postavit dům na klíč podpořil fakt, že jsme dostali od babičky pozemek a také mě další lopocení na stavbě vůbec nelákalo.

article image

Náš dům od ES milujeme

Na první schůzku jsme šli již připraveni a měli téměř jasno, který dům chceme. Svoji představu jsme měli, ale i tak jsme si ještě nechali od odborníků z firmy poradit a upravit přímo tzv. na míru a to zcela zdarma.

article image

Náš dům Lenka 24 od ES

Uvítali jsme také možnost využít finančních služeb společnosti Ekonomické stavby, kde nám pomohly vyřídit hypotéku a také možnost kompletního vyřízení stavebního povolení. Z doslechu od našich známých jsme právě z těchto administrativních úkonů před započetím stavby měli velké obavy.

article image

ES nám postavily dům dle našeho projektu

Chtěli jsme si pořídit něco vlastního a někde blízko přírody a lesa na procházky se psem. Měli jsem nedostatek soukromí a navíc manžel rád něco kutí a zvelebuje. Pro dům na klíč jsme se rozhodli vzhledem k době výstavby.

article image

Nový dům od ES mi změnil život

Pro ES jsem se rozhodla z vlastního úsudku, kdy na základě osobního jednání se zástupci firmy, referencí, celkového přístupu ke klientovi, programu financování atd. jsem vyhodnotila, že ES je ta pravá firma na stavbu mého domu.

article image

Klid a relaxace v domě od ES

Naše původní bydlení byl byt 3+1. K rozhodnutí pořídit si vlastní dům vedla touha po soukromí a klidu. Těšili jsme se na zahradu, kde si v klidu posedíme venku u kávy. Náš nový dům se nachází na okraji města v nové zástavbě, kde je naprostý klid a v blízkosti příroda na hezké procházky.

article image

Krásný dům Galileo od ES

Kontakt na ES jsme našli na internetu. Jako první jsme si nechali zaslat katalog zdarma. Ten se nám líbil svou přehledností a hned jsme si v něm vybrali několik domů, mezi kterými jsme se rozhodovali.

article image

Financování domu od ES – procházka růžovou zahradou

Už od začátku bylo jasné, že pokud se rozhodneme pro dům, bude to dům postavený na klíč. Vzhledem k pracovnímu vytížení nás obou, bylo nereálné budovat dům svépomocí. Dále nás začínal tlačit čas, kdy jsme se potřebovali přestěhovat do vlastního.

article image

Realizovaný sen mladého páru

Bydleli jsme s přítelem společně u rodičů. Představa toho, že si pronajmeme byt, zařídíme si ho dle našich představ a po pár letech dostaneme od majitele výpověď a navíc budeme platit drahý pronájem, nás přímo děsila.

article image

Rodinná pohoda v domě od ES

Co se stavby týče, tak jsem si nechal poradit od odborníků z ES. Došlo pouze k několika odchylkám od standardního provedení na naše přání. V novém domě se žije skvěle. Jsme překvapeni nízkými náklady na provoz, vyhovující velikostí snad všech místností.

article image

Důvěra v ES podložená kvalitní prací

Rozhodovali jsme se mezi dvěma typy domů, Kristýnou a Katkou. Hodně nám pomohla konzultace s panem Berkou. Šlo nám o dispoziční řešení, funkčnost a cenu. Není podmínkou, aby byl dům bůh ví jak veliký.

article image

Kamarád mi doporučil Ekonomické stavby

Neměl jsem vůbec žádnou představu na koho se obrátit, naopak jsem se toho bál a vyčkával. Ekonomické stavby mi představil kamarád, a tak jsem dál nevybíral a pustil jsem se do toho s ES.

article image

Profesionalita a úžasný osobní přístup od Ekonomických staveb

Již od počátků jsme měli jasno. Zvažovali jsme ještě nedalekou stavební společnost, která ale nenabízela pomoc při realizaci úvěrování. Služby, které nabízí Ekonomické stavby, byly klíčem k rozhodnutí pro tuto společnost.

article image

Radostná spolupráce s ES

Porovnávali jsme jednotlivé typy domů a jejich dispoziční řešení. Návrh projektu zpracoval pan projektant a po domluvě s ním jsme projekt částečně předělali k naším potřebám a přáním. Vybrali jsme dům Kristýna 31.

article image

Krásný dům Kristýna od ES

V době, kdy se měl dům stavět, jsme byli oba pracovně vytížení. Představa, že dům stavíme několik let svépomocí a hlavně o víkendech, se nám nezamlouvala.

article image

Poděkování týmu Ekonomických staveb

Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Mezuliáníkovi důkladně zvažovali, která stavební společnost jim vlastní dům postaví.

article image

Stavěli nám dům profesionálové – Ekonomické stavby

„Myšlenku nechat si postavit nový dům jsme s manželkou začali řešit s přibývajícím věkem a také ze zdravotních důvodů. Dosud jsme sice v rodinném domě bydleli, ale byl pro nás dva již příliš velký. Vysnili jsme si dům menší a hlavně přízemní bungalov.“

article image

Krásný dům Kristýna 22A

„Původně jsme bydleli v pronajatém družstevním bytě. Po čase nám byla na- bídnuta možnost odkupu práva k užívání, což jsme odmítli. Nechtělo se nám investovat poměrně velkou finanční částku do majetku, který nebudeme vlastnit. Začali jsme proto hledat jiné možnosti bydlení.“

article image

Dům od spolehlivé firmy ES

Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Szmekovi důkladně zvažovali, která stavební společnost jim vlastní dům postaví. Zkušenosti a profesionalita rozhodly jednoznačně pro Ekonomické stavby.

article image

Splněný sen – dům od Ekonomických staveb

„Po rozvodu jsme se s mojí partnerkou rozhodli o společném soužití a začali řešit bydlení. Oba dva jsme původně bydleli v bytě a postupem času naráželi na problémy, které toto bydlení přináší. Je to především jistá ztráta soukromí, kolem Vás bydlí další nájemníci, sdílíte s nimi společné prostory i zdi a to přináší komplikace.“

article image

Krásný bungalov Lucie 6 pro spokojeného klienta ES

„Původně jsme bydleli také ve vlastním domě, ale byl příliš velký a plně jsme ho nevyužívali. Proto jsme se rozhodli pro jeho prodej a pořízení nového menšího domu.“

article image

Velký dům pro mladou rodinu

„Mít vlastní dům byl naším snem už od dětství. V našem případě ovšem nejde o splnění snu až teď, ale už teď. Přítelkyně má 26 a já 26 let. Stavbu jsme reálně začali řešit již před 4 lety. Klidně bych stavěl už v 19 letech, ale chvíli trvá než se člověk vypracuje tak, jak by chtěl.“

article image

Radost z Dvojdomu 19 od Ekonomických staveb

„Hlavním důvodem byl právě klid, po kterém jsme toužili a který ve městě nelze najít. A také jsme chtěli žít celá rodina pohromadě.“

article image

Spokojenost s domem Katka 12 od ES

„Před myšlenkou stavby rodinného domu jsme bydleli ve městě v panelovém bytě. Byt jsme měli v osobním vlastnictví. Avšak myšlenkou mít vlastní dům jsme se zabývali již od zakoupení bytu. Proto jsme v průběhu pěti let sledovali veškeré prodeje domů a pozemků. Rozhodnutí nastalo, kdy jsme dostali nabídku na odkup obecního pozemku v mém rodišti.“

article image

Program Nulová hotovost od ES

„Původně jsme bydleli v panelovém domě na sídlišti. K rozhodnutí pořídit si vlastní dům nás vedla zhoršující se situace v domě: střídání obyvatel okolních bytů a to včetně nepřizpůsobivých a také se výrazně snížila možnost parkování v blízkosti domu.“

article image

Stavba rodinného domu dle plánu

„Hlavním důvod, proč jsme se rozhodli stavět, byla touha po klidném bydlení na vesnici. Chtěli jsme mít vlastní zahradu a nechtěli jsme být rušeni sousedy, kteří ve společném bytovém domě žijí.“

article image

Splněný sen naší dcery

„Bydleli jsme v panelákové bytě. Jednoho dne přišla dcera s tím, že koupíme pozemek a postavíme si dům. Tato myšlenka nás nadchla a tak to vše začalo.“

article image

Šťastný domov – dům od Ekonomických staveb

„Když se nám narodila dcera a byt pro nás začal být malý, museli jsme začít řešit bydlení nové. Toužili jsme mít vlastní dům, žít jako rodina s dětmi na klidném a tichém místě.“

article image

Skvělá zkušenost s Ekonomickými stavbami

„Naše původní bydlení bylo sice v rodinném domě ale u rodičů. Rodinná situace nás postavila před rozhodnutí koupit dům rodičů, nebo si vyřešit bydlení nové.“

article image

Šťastný domov pro mladou rodinu

„Již od začátku našeho společného vztahu jsme plánovali společné soužití ve vlastním domě. Nechtěli jsme žít v podnájmu a platit cizím lidem nájem. Toužili jsme po krásném domě se zahradou...“

article image

Bydlíme v domě od ES

„Naše původní myšlenka byla koupě bytu v novostavbě v Praze, ale aktuální cenová situace nás od našeho plánu odradila. Proto jsme se rozhodli nechat si postavit rodinný dům.“

article image

Komplexní služby Ekonomických staveb

„Hlavním důvodem byla touha žít život ve vlastním domě se zahradou. Tím jsme chtěli získat vyšší kvalitu života mimo rušné velkoměsto.“

article image

Správné rozhodnutí – dům od ES

article image

Úžasný Dvojdům 9 od ES

article image

Program Nulová hotovost od ES

article image

Důvěra v Ekonomické stavby se vyplatila

article image

Stavba domu podle plánu od ES

article image

Proměněný sen ve skutečnost

article image

Bydlení ve vlastním

article image

Skvělý přístup Ekonomických staveb

article image

Dům na klíč je prostě výhra

article image

Rodinný dům na venkově – ideální prostředí pro děti

article image

Prostor a klid v domě od Ekonomických staveb

article image

Komfort v domě od ES je k nezaplacení

article image

Luxusní Lucie 8 od Ekonomických staveb

article image

Dům v programu Pohodová stavba

article image

Dům v programu Nulová hotovost od ES

article image

Radostná změna životního stylu

article image

Objednali jsme si odborníky z ES

article image

Poděkování ES za skvělý dům

article image

Individuální úprava domu od ES

article image

Spolehli jsme se na Ekonomické stavby

article image

Rodinný dům na venkově od ES

article image

Stavba domu na klíč od ES

article image

Užíváme si domu od ES

article image

Skvělá Katka 12 od ES

article image

Skutečný klíč od nové budoucnosti

article image

Stejné město, jiný život v domě od ES

article image

Z Prahy do vlastního domu

article image

Komfort v domě od Ekonomických staveb

article image

Radost

article image

Velká spokojenost

article image

Postavil jsem dům s ES a mohu jen doporučit

article image

Krásný Vánoční pozdrav z Budišova

"Vážený pane řediteli, blíží se vánoce a v tu dobu si lidé dávají dárky. Pro nás je nejlepší dárek to,že se za půl roku podařilo postavit náš vysněný dům.A pro Vás dárek od nás je veliké...

article image

Rodinný dům od ES – investice do vlastního majetku

article image

Splátka na dům od ES stejná jako nájemné

article image

Stavba domu s ES – skvělá volba

article image

Máme dům od ES

article image

Spokojený život v domě od ES

article image

Pohodlí a klid v rodinném domě od ES

Rozhodnutí, nechat si vystavět dům na klíč, pramenilo z několika důvodů. Jednání s úřady a veškeré činnosti spojené se stavbou jsou časově náročné. Chtěl jsem bydlet co nejrychleji, stavba...

article image

Poděkování

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat p. Pauerové a p. Martínkové za krásnou spolupráci. Díky nim se nám splnil sen, vždy si na nás našly čas a vše nám podrobně vysvětlily a měly s náma velkou trpělivost..

article image

Dům na míru od ES

Dům na míru od ES “Důvodem změny a stavba domu na jiném pozemku byl ruch kamionů a aut, často projíždějících kolem stávajícího domu. Se dvěma dcerami a psem jsem nás chtěl přestěhovat na klidnější...

article image

Rodinný dům od ES - splněný sen

Rodinný dům od ES - splněný sen “Původní bydlení bylo v bytě s rodiči. Chtěli jsme mít vlastní soukromí, proto jsme si chtěli postavit vlastní dům, proto jsme nikdy ani nepřemýšleli o pořízení si...

article image

Stavba domu v dobré atmosféře

Stavba domu v dobré atmosféře Naše původní bydlení bylo v panelovém domě na jedné z rušných hlavních tříd Mladé Boleslavi. Okna byla sice situovaná do parku, ale na západní stranu, a tak jsme v létě...

article image

Dům od ES - je to prostě super

Dům od ES - je to prostě super “Bydleli jsme v bytě, ale bydlení nebylo příjemné kvůli hrozným sousedům. To nás vedlo k rozhodnutí to změnit, abychom měli klid a pohodu. Zvolili jsme stavbu vlastního...

article image

Stavba s ES je 100% správná volba

Stavba s ES je 100% správná volba “Naše původní bydlení bylo v městské čtvrti v malém bytě 3+1 v panelovém domě. Bydlení v tomto bytě bylo pro naší početnou rodinu ( 3 děti a psy) velmi nevyhovující,...

article image

V domě od ES si užíváme každý den

V domě od ES si užíváme každý den “Pojem “plný dům” v mnohých z nás vzbuzuje pocit stísněnosti. Ale co teprve “plný byt”? Šestičlenná rodina pana Novotného toto znala z malého bytu a takovýto život...

article image

Dům od ES - více prostoru pro všechny

Dům od ES - více prostoru pro všechny “S manželkou jsme se poznali na studiích a po jejich skončení jsme plánovali společnou budoucnost. Manželka bydlela v rodinném domě a já vyrůstal v bytě, takže...

article image

Zadali jsme stavbu odborníkům od ES

Zadali jsme stavbu odborníkům od ES “Naše původní bydlení bylo v rodinném domě, který jsme si postavili v letech 1982-1984. Bydlíme na malé vesnici a je to bývalá zemědělská usedlost, u které byl tzv....

article image

Dům od ES - skvělá změna v našem bydlení

Dům od ES - skvělá změna v našem bydlení “Bydleli jsme u hlavní silnice v blízkosti frekventované autobusové zastávky nad asijskou restaurací. Oba jsme vyrostli v rodinných domech se zahradou, a proto...

article image

Splněný sen - dům od Ekonomických staveb

Splněný sen - dům od Ekonomických staveb “Náš původní byt byl sice prostorný, ale chyběla nám zahrádka a prostor pro přátele a naše koníčky. proto, když nám přišel do poštovní schránky katalog...

article image

Dům od ES - život jako v pohádce

Dům od ES - život jako v pohádce “Naším původním bydlením byl byt v panelákovém domě. K tomu jsme si pořídili menší zahradu s chatkou a občas tam přespali. Moc se nám to líbilo a to nás přivedlo k...

article image

Široká nabídka služeb Ekonomických staveb

Široká nabídka služeb Ekonomických staveb “Bydleli jsme v Praze v Holešovicích v bytě 2+1. Tento byt byl vhodný tak pro dvojčlennou rodinu, více však ne. Hlavními důvody, které nás vedli k rozhodnutí...

article image

Náš bungalov od ES

Náš bungalov od ES “Měli jsme velmi komfortní bydlení v Praze , ale i přesto jsme s nastávajícím věkem toužili žít v klidném místě na venkově. Myšlenka postavit si vlastní dům vznikla v době, kdy jsme...

article image

Bungalov v programu Nulová hotovost od ES

Bungalov v programu Nulová hotovost od ES “Velmi jsme toužili po vlastní zahradě a klidu vesnice a to byl hlavní důvod ke stavbě vlastního domu”. Důvod stavby domu na klíč “Rozhodnutí, že si necháme...

article image

Splněný klukovský sen - dům od Ekonomických staveb

Splněný klukovský sen - dům od Ekonomických staveb “Jako malý kluk jsem vyrůstal v domě a má manželka zrovna tak, proto se nám v bytě o 60ti metrech čtverečních a se dvěma dětmi nežilo zrovna dobře....

article image

Profesionální služby od ES

Profesionální služby od ES “Původně jsme bydleli v bytě, v panelákovém domě. K rozhodnutí, pořídit si vlastní dům, nás vedl sen bydlení na venkově, v domě s krásnou zahradou. Lákala nás také příroda a...

article image

Poděkování Ekonomickým stavbám

Poděkování Ekonomickým stavbám “Naše původní bydlení bylo v panelákovém domě, v bytě 3+1 s balkonem. To nám postupně přestalo vyhovovat. Chtěli jsme změnu, více klidu a soukromí, ale především bezpečí...

article image

Skvělé služby od ES

Skvělé služby od ES “Pokud člověk touží po soukromí a zahradě na venkově, musí si postavit vlastní dům nebo zrekonstruovat starší. Pan Bindík se rozhodl pro první variantu a to nechat si postavit nový...

article image

Radost z vlastního domu od Ekonomických staveb

Radost z vlastního domu od Ekonomických staveb “Naše původní bydlení bylo v rodinném domě. Bydleli jsme zde s rodiči, proto bylo naší velkou touhou postavit si svépomocí vlastní dům. Uvažovali jsme...

article image

Poklidný venkov s vlastním domem od ES

Poklidný venkov s vlastním domem od ES “Hlavním důvodem, proč stavět rodinný dům, byl pozemek, který jsme zdědili. Nechtělo se nám každý týden jezdit na pozemek pracovat, proto jsme se rozhodli ho...

article image

Děkujeme Ekonomickým stavbám

Děkujeme Ekonomickým stavbám “Bydlet ve vlastním domečku jsme si vždy velmi přáli. Průběžně jsme zkoumali možnosti, které by přispěly k naplnění našeho přání. Nakonec se okolnosti sešly tak, že jsme...

article image

ES vždy pružně a ochotně pomohly

ES vždy pružně a ochotně pomohly Žít poklidný život v rodinném domě se zahradou je přáním nejedné mladé rodiny s dětmi. Obzvlášť v období léta, kdy se rodiny scházení s příbuznými, pořádají různá...

article image

Vše klaplo, jak mělo

Vše klaplo, jak mělo Po každodenně zažívaném ruchu velkoměsta znamená návrat do domova na venkově účinný balzám a relaxaci. Rodina Vaňhových sice obývala slunný a prostorný byt, nicméně právě možnost...

article image

Doporučujeme Ekonomické stavby

Doporučujeme Ekonomické stavby “Bydleli jsme v Praze v klasickém činžovním domě. Chtěli jsme se odstěhovat z toho neustálého zmatku velkého města. Cokoliv koupíte v Praze, můžete dostat kdekoli...

article image

Zbavili jsme se vysokého nájmu, máme dům od ES

Zbavili jsme se vysokého nájmu, máme dům od ES “Naším původním bydlením byl byt na Praze 6. Za rozhodnutím, pořídit si vlastní dům, byla velká touha po vlastním domě se zahradou a v neposlední...

article image

Splněný sen o vlastním domě

Splněný sen o vlastním domě “Bydleli jsme s manželkou od mala v panelovém domě v Ostravě, na víkendy jsme jezdívali k babičce, kde jsme někdy trávili i prázdniny. Jak dcera rostla, přišly první prosby...

article image

Dům od ES - více prostoru a nezávislosti

Dům od ES - více prostoru a nezávislosti “Naše původní bydlení bylo v pronajatém bytě malých rozměrů. Naším snem bylo více prostoru, nezávislost a hlavně investice do vlastního bydlení”. Důvody...

article image

ES nám vždy vyšly vstříc

ES nám vždy vyšly vstříc “Původní bydleni bylo v rodinném domě s rodiči. Člověk má sice u rodičů určité zázemí, ale také často musí myslet no to, že v domě nebydlí sám a nemůže sám rozhodovat o...

article image

Spokojenost v domě od ES

Spokojenost v domě od ES “Dříve jsme také bydleli v rodinném domě ale touha, přestěhovat se blíže k rodině syna, nás donutila postavit nový dům”. Výběr stavební společnosti ...

article image

Vysoká kvalita stavby od ES

Vysoká kvalita stavby od ES Každý, kdo jako pan Tomáš prožil svoje dětství na klidném venkově , pochopí, že takový člověk si jen těžko zvyká na život v rušném anonymním velkoměstě. A proto se i on po...

article image

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Vybral jsem si Ekonomické stavby Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly nakonec rodinu z hlavního města na myšlenku bydlení ve vlastním domě, kde by vládla pohoda,...

article image

Spokojený život v domě od ES

Spokojený život v domě od ES “Původně jsme chtěli rekonstruovat starší dům po babičce, ale rozhodli jsme se raději pro nový dům. Toužili jsme po vlastním bydlení a osamostatnit se”. “Viděli jsme, jak...

article image

Radost ze služeb Ekonomických staveb

Radost ze služeb Ekonomických staveb Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Šebkovi důkladně zvažovali, která stavební...

article image

Vstřícnost Ekonomických staveb

Vstřícnost Ekonomických staveb “Bydlení měníme proto, že si chceme polepšit. Život v rodinném domě skýtá oproti bytu mnoho nesporných výhod, především tolik žádané soukromí, dostatek prostoru a...

article image

Pro děti to nejlepší

Pro děti to nejlepší Nevyhovující bydlení může celé rodině pěkně otrávit život. Malý byt s minimem úložného prostoru, navíc v bytovém domě u hlavní silnice, věčné dohadování se sousedy ohledně úklidu...

article image

Bydlí se nám krásně v domě od ES

Bydlí se nám krásně v domě od ES “S manželem jsme bydleli ve velmi pěkné a žádané lokalitě Ostravy – Poruby. Oba dva jsme však vyrůstali v rodinných domcích v malých obcích, táhlo nás to oba dva...

article image

Správná volba - Ekonomické stavby

Správná volba - Ekonomické stavby Každý člověk preferuje něco jiného. Někomu vyhovuje poněkud rušnější život ve městě, někomu imponuje poněkud klidnější až idylické žití na venkově. “Vyměnit okresní...

article image

Už žádné zdražování nájemného - máme dům od ES

Už žádné zdražování nájemného - máme dům od ES Čtyřčlenná rodina Špatenkových mnoho let spokojeně žila v nájemním bytě v Plzni. S přibývajícím časem byt ovšem přestal nárokům jeho čtyř...

article image

Větší životní prostor v domě od Ekonomických staveb

Větší životní prostor v domě od Ekonomických staveb I když bydlení v panelákovém bytě bylo pro čtyřčlennou rodinu pohodlné, s postupem času si její členové začali stýskat na nedostatek soukromí a...

article image

Spokojenost s domem od ES

Spokojenost s domem od ES Protože bydlení na pražském okrajovém sídlišti mělo k představám rodiny pana Veindenthalera o ideálním bydlení velmi daleko, rozhodli se hledat své štěstí jinde a začít...

article image

Program pro mladé rodiny od ES

Program pro mladé rodiny od ES “Jsme mladí lidé a myšlenka, že bychom mohli začít řešit nové bydlení byla na místě. Postavit si vlastní dům byl vždy náš sen a jsme rádi, že jsme se pro něj...

article image

Financování domu i pozemku od ES

Financování domu i pozemku od ES “Naším snem bylo postavit si vlastní rodinný dům. Dlouho jsme hledali pozemek pro stavbu domku. Neměli jsme kdovíjaké nároky, jediným přáním byl pozemek poblíž...

article image

Dům od ES - tohle bylo fajn

Dům od ES - tohle bylo fajn Pan Maroš s paní Danou jsnou činorodý pár, který si umí své sny realizovat, ne jen o nich přemýšlet. Dobře věděli, že dům nepostaví lusknutím prstu, a aby se dílo podařilo,...

article image

Jít si za svým cílem - domem od ES

Jít si za svým cílem - domem od ES Každý člověk má své sny a doufá, že se mu je v budoucnu podaří naplnit. Manželé Hoření si vždy přáli žít ve vlastním rodinném domě. A když konečně nastaly vhodné...

article image

Dům od ES - stálo to za to

Dům od ES - stálo to za to Pan Josef se vrhl do stavby domu s nadšením a odvahou. I přes komplikace se špatně dostupným pozemkem neztrácel optimismus a věřil, že důvěra vložená do pracovníků ES se...

article image

Pomoc Ekonomických staveb

Pomoc Ekonomických staveb “Původně jsme bydleli v Praze v pronajatém bytě. Dlouho jsme uvažovali o pořízení si vlastního bydlení. Přišlo nám neefektivní investovat peníze do něčeho, co není...

article image

Když stavba roste před očima

Když stavba roste před očima Manželé Skřivánkovi se toužili osamostatnit ze společného domu s rodiči. Rozhodli se pro stavbu nového rodinného domu na sousední parcele za pomocí Ekonomických...

article image

Využili jsme kompletní služby od ES

Využili jsme kompletní služby od ES Ruch velkoměsta nevyhovuje každému, zvláště jde-li o rodinu s dětmi. Kernerovi sice již mnoho let vlastnili krásný stavební pozemek, ale nebylo možné získat...

article image

Ranní káva na terase vlastního domu

Ranní káva na terase vlastního domu “Bydleli jsme v podnájmu v širším centru Prahy a při rozhodování o typu našeho definitivního bydlení jsme stáli před alternativou: byt v novostavbě blízko metra v...

article image

Postupné financování stavby domu od ES

Postupné financování stavby domu od ES “K rozhodnutí postavit si vlastní dům nás vedl požadavek na spokojené a klidné bydlení, možnost si vyjít na vlastní zahrádku přímo u domu a nejezdit na ní jen...

article image

Bungalov od ES pro harmonické stáří

Bungalov od ES pro harmonické stáří Po odchodu dětí se stal manželům starý dvoupodlažní dům příliš veliký a v jejich důchodovém věku příliš náročný na údržbu, a proto se rozhodli pro nové...

article image

Solidní jednání Ekonomických staveb

Solidní jednání Ekonomických staveb “Bydleli jsem v 2+kk v 5. patře bez výtahu a čekali jsme přírůstek do rodiny. Klid na venkově, kde jsou i cenově výhodnější pozemky, byl také dalším důvodem”. Výběr...

article image

K vlastnímu bydlení musí člověk dozrát

K vlastnímu bydlení musí člověk dozrát “K rozhodnutí, jít do vlastníhoi bydlení, musí člověk dozrát. Má sice nějakou představu, jak by chtěl bydlet, ale sám si do toho netroufne.” Výběr stavební...

article image

Náš sen jsme si splnili s ES

Náš sen jsme si splnili s ES “Z Prahy na Pardubicko. To byla vzdálenost mezi původním bytem pana Jana a jeho novým domem. Vzdálenost mezi ruchem velkoměsta a klidem malé vesničky zasazené v malebné...

article image

U ES víte, za co platíte

U ES víte, za co platíte “I přes to, že jsme si chtěli nechat dům kompletně postavit, neznamenalo to pro nás, že bychom složili v ES peníze do komínku za klíče od nového domu. Chtěli jsme mít přehled...

article image

Krásné bydlení za Prahou

Krásné bydlení za Prahou Jelikož Češi patří k národu chatařů a chalupářů, mnozí z našich klientů si kompenzují pobyt ve městě víkendovým dojížděním na chatu či chalupu. Jsou tak stále na...

article image

Šťastná změna způsobu bydlení

Šťastná změna způsobu bydlení S odchodem na odpočinek se manželé Kordíkovi rozhodli pro změnu bydlení a vyměnili byt na sídlišti za krásný nový dům. “Nechat si postavit dům na klíč jsme se rozhodli...

article image

Skvělé programy od Ekonomických staveb

Skvělé programy od Ekonomických staveb Manželé Sochorovi původně bydleli v pronajatém bytě. Rozhodli se, že do budoucna chtějí bydlet ve vlastním, proto se rozhodli pro stavbu rodinného...

article image

Nízké provozní náklady domu od ES

Nízké provozní náklady domu od ES Manželé Bařinovi se rozhodli pro vlastní bydlení, když se jim naskytla koupě výhodného pozemku. Dům se zahradou preferovali před koupí bytu. Původně manželé zvažovali...

article image

Skvělé bydlení v domě od ES

Skvělé bydlení v domě od ES Pan Zdeněk si velmi dobře spočítal, že život v podnájmu není příliš finančně výhodný , a proto se rozhodl investovat do vlastního bydlení. Překážkou mu nebyly ani pracovní...

article image

Klid ve vlastním domě od ES

Klid ve vlastním domě od ES Pokud člověk touží po klidu a zahradě na venkově, musí si postavit vlastní dům nebo zrekonstruovat starší. Pan Grulich se rozhodl pro první variantu a to nechat si postavit...

article image

Poděkování - zápis ze stavebního deníku

Poděkování - zápis ze stavebního deníku “Začátky jsou těžké a náročné, ale také krásné a plné naděje. Na jaře roku 2011 nám přišel katalog Ekonomických staveb. Domy byly nádherné a nabídka skvělá. Po...

article image

Prostor k aktivitám v domě od ES

Prostor k aktivitám v domě od ES Klienti Štócovi si nejprve pořídili zahradu a na ní se rozhodli postavit dům. Zaujal je projekt Pavla 2. Výběr stavební společnosti klienti pečlivě...

article image

Plno výhod rodinného domu od ES

Plno výhod rodinného domu od ES Velkou část života bydlel pan Volný v rodinném domu, poté ho osobní život dovedl k bydlení v městském bytě. Tam bydlel asi sedm let. Po všech zkušenostech se rozhodl...

article image

Milovaný dům od Ekonomických staveb

Milovaný dům od Ekonomických staveb Paní Otýpková bydlela v nájemním bytě v centru Ostravy. S přibývajícím věkem zatoužila po vlastním domě se zahradou v blízkosti své rodiny a kamarádů. Když se...

article image

Dům od ES - úspora času

Dům od ES - úspora času Manželé Etrychovi se rozhodli pro stavbu nového domu zcela prakticky. Bydleli v rodinném domě s dvěmi bytovými jednotkami s dispozicí 2+1 a rekonstrukce, jíž bylo třeba, by...

article image

Komfort ve vlastním domě od ES

Komfort ve vlastním domě od ES Snem manželů bylo zaměnit jejich byt v Hroznětíně za vhodný rodinný dům. Chtěli zůstat v místě, kde byli zvyklí, ale nebyl zde vhodný pozemek. Tuto situaci pomohlo...

article image

Od rodičů do soukromí vlastního domu od ES

Od rodičů do soukromí vlastního domu od ES Manželé Valovi toužili po vlastním klidu a pohodlí od začátku jejich společného života. Plni elánu a očekávání se pustili do realizace svých představ. I přes...

article image

Využili jsme kompletní služby od ES

Využili jsme kompletní služby od ES Původní bydlení manželů Procházkových bylo v panelovém domě s dispozicí 2+kk. Jejich touhou však bylo klidné bydlení se zahradou a blízkost rodiny. „Protože jsme...

article image

ES - skvělé služby a odborné poradenství

ES - skvělé služby a odborné poradenství Manželé Macíkovi snili o vlastním domě již od začátku svého vztahu. Vyplněním jejich přání se stal dům Veronika. Dar, který byl impulzem pro stavbu. „V průběhu...

article image

Radost z krásného domu od ES

Radost z krásného domu od ES Rodina Tíkových bydlela v nájmu v bytovce se čtyřmi byty, a když se začalo jednat o jejich odprodání do osobního vlastnictví, nastaly mezi nájemníky neshody, které jen...

article image

ES - ochota vyjít vstříc klientům

ES - ochota vyjít vstříc klientům Manželé Krejčovi bydleli ve vlastním bytě 3+1, jak se však rodina rozrůstala a děti rostly, přibývalo nároků na místo. Nejvíce jim však chyběla zahrada pro odpočinek...

article image

Využili jsme všech služeb od ES

Využili jsme všech služeb od ES Manželé Maděrovi vyrůstali na venkově a tak jejich snem bylo bydlení v domě, naplněním jejich snu se stal dům na klíč. „Pro výběr stavební firmy jsme měli jistá...

article image

Milovaný dům od ES

Milovaný dům od ES Nákladné bydlení v centru Prahy vyměnili manželé Pavelkovi společně s dcerou za rodinný dům František. Rozhodování bylo snadné také díky pozemku, který vlastnili v...

article image

Dům šitý na míru od Ekonomických staveb

Dům šitý na míru od Ekonomických staveb Touha po klidném bydlení v souladu s přírodou poblíž lesů stála za rozhodnutím paní Macháčové, postavit vlastní dům tak říkajíc “na samotě u lesa”. „Původně...

article image

Programová perla ES - Pozemkový servis

Programová perla ES - Pozemkový servis I když se paní Jelínková přestěhovala z panelákového bytu v Praze na menší město, kde bylo bydlení klidnější, stále cítila, že to není “ono”. Chyběla jí zahrada...

article image

Nový styl života v domě od ES

Nový styl života v domě od ES Manželé Tesáčkovi žijí aktivním životem, mají rádi přírodu, a tak se rozhodli postavit bungalov na klidném místě, kde by mohli relaxovat po náročné práci a věnovat se...

article image

Když stavět, tak jedině s Ekonomickými stavbami

Když stavět, tak jedině s Ekonomickými stavbami Péče o rodiče, hospodářství i touha po klidu přivedly manžele Rajtrovi z bytu 3+1 do nového domu Katka 11. „Původně jsme i přemýšleli o rekonstrukci...

article image

Individuální projekt domu od ES

Individuální projekt domu od ES Když se rodina pana Kuziny rozrostla o dalšího člena, začali přemýšlet o větším prostoru. Rozhodovali se mezi větším bytem a domem. Jejich volbou se stala kombinace...

article image

Ekonomické stavby - stavba domu bez prodlev

Ekonomické stavby - stavba domu bez prodlev Ačkoliv manželé Čubanovi oba vyrůstali v paneláku, při plánování rodiny se rozhodli, že pro své dítě by chtěli něco jiného. Při rozhodování postupovali...

article image

Využili jsme všech služeb od ES

Využili jsme všech služeb od ES Manželé Štefanovi dlouho toužili po změně bydlení. Dokonce měli již dva roky koupený stavební pozemek ve vesnici nedaleko města, kde bydleli. Tím pravým impulzem pro...

article image

Dům od ES - ten správný pocit

Dům od ES - ten správný pocit Manželé Maršálovi bydleli v bytě 1+1. Touha po vlastním bydlení je přivedla na myšlenku postavit dům. Jejich volba padla na Ekonomik N7. Důležitá kritéria pro volbu...

article image

Úprava projektu dle požadavků klienta

Úprava projektu dle požadavků klienta „Doufal jsem léta, že si jednou postavím svůj vlastní dům. Nyní se tak stalo, jen škoda, že až v mých 40 letech. Budovat si dům svépomocí mě lákalo, ale...

article image

ES - ochota vyjít vstříc klientům

ES - ochota vyjít vstříc klientům Manželé Krejčovi bydleli ve vlastním bytě 3+1, jak se však rodina rozrůstala a děti rostly, přibývalo nároků na místo. Nejvíce jim však chyběla zahrada pro odpočinek...

article image

Chytrý nájem od ES - má maximální spokojenost

Chytrý nájem od ES - má maximální spokojenost Paní Patková toužila po domě již léta. Důležitou roli hrála potřeba klidu, který je při práci z domova nezbytný. Na cestu za novým domem si klientka...

article image

Rodinný dům od Ekonomických staveb - splněný sen

Rodinný dům od Ekonomických staveb - splněný sen Manželé Rejzkovi si vyzkoušeli mnoho variant bydlení. Bydlení s rodiči, v pronájmu i ve vlastním malém bytě, ale nikde se necítili úplně spokojeně....

article image

Dokonalá organizace stavby domu na klíč

Dokonalá organizace stavby domu na klíč Osamostatnit se, vytvořit vlastní zázemí a soukromí, které poskytuje vlastní bydlení. To byl cíl slečny Hanky. Když se naskytla možnost bydlení blízko rodičů v...

article image

Poděkování Ekonomickým stavbám

Poděkování Ekonomickým stavbám Když se mladá rodina rozroste o dalšího člena, je to obrovská radost. Pokud je však málo prostoru ve stávajícím bydlení, je čas rozhodnout se, co dál a pokud dostanete...

article image

Ekonomické stavby - profesionalita, vstřícnost a skvělé služby

Ekonomické stavby - profesionalita, vstřícnost a skvělé služby Manželé Kaňákovi hledali jednoduché, rychlé a výhodné řešení. Jasnou volbou byla stavba domu na klíč. Nejen reference rozhodují o volbě...

article image

Dům od Ekonomických staveb - má jistota

Dům od Ekonomických staveb - má jistota Pan Karel má ve svém životě rád jistoty. Nerad riskuje, zvláště, když se jedná o tak zásadní krok, jakým je stavba rodinného domu. Jeho životní priority se...

article image

Bezkonkurenční služby pro klienty od Ekonomických staveb

Bezkonkurenční služby pro klienty od Ekonomických staveb Panelákové zdi propouští hluk z okolních bytů, přeplněná parkoviště a marná snaha zaparkovat po příjezdu z práce. To byly jedny z důvodů pro...

article image

Radost z dvougeneračního domu od ES

Radost z dvougeneračního domu od ES Opravit starý dům nebo postavit nový? Toto dilema řešili poměrně dlouho manželé Bachtíkovi. Po zvážení všech zásadních otázek pro a proti, vyhrála...

article image

Uspořený čas a finance - dům na klíč od Ekonomických staveb

Uspořený čas a finance - dům na klíč od Ekonomických staveb Pronájem ve starém domě nesplňoval požadavky rodiny Balzerových na “zdravé bydlení” především v době, kdy do rodiny přibyly děti. Také...

article image

Poděkování za spolupráci týmu Ekonomických staveb

Poděkování za spolupráci týmu Ekonomických staveb Manželé Marešovi sice měli vlastní bydlení v mezonetovém bytě, ale touha po zahrádce a nedostatek prostoru je vedly k myšlenkám na bydlení v rodinném...

article image

Zděný dům od ES - prostor a klidné prostředí pro rodinu

Zděný dům od ES - prostor a klidné prostředí pro rodinu Z počátku bydleli manželé Daňkovi v malé garsoniéře v Praze, ale s očekávaným příchodem miminka se dohodli, že by raději bydlení v hlavním městě...

article image

Nadšení z domu od Ekonomických staveb

Nadšení z domu od Ekonomických staveb „Nikdy jsem o vlastním rodinném domě tak nějak nepřemýšlela. Prvním impulsem byl až dar od mých rodičů k mým osmnáctým narozeninám. Darovali mi pozemek nedaleko...

article image

Nový dům od ES je levnější než rekonstrukce starého domu

Nový dům od ES je levnější než rekonstrukce starého domu Rodina Viezanových bydlela v domě po rodičích. Jeho špatný stav byl hlavním kritériem pro řešení bydlení. Manželé zvažovali rekonstrukci...

article image

Využili jsme výborných služeb od Ekonomických staveb

Využili jsme výborných služeb od Ekonomických staveb “Sháněli jsme větší byt pro naši rodinu. Ale v našem okolí přijatelných bytů za slušné peníze mnoho není. Z tohoto pohledu pro nás bylo výhodnější...

article image

Nízkoenergetický dům pro mladou rodinu

Nízkoenergetický dům pro mladou rodinu “Jelikož jsme měli dvě malé děti, pracovně vytíženého tatínka a potřebovali jsme bydlet rychle, bala možnost nechat si postavit dům na klíč pro nás ideálním...

article image

Nízkoenergetický dům od ES - úspora za energie

Nízkoenergetický dům od ES - úspora za energie Manželé Kolbabovi v souvislosti se stávajícím drahým bydlením v bytové jednotce, kde samotný nájem byl vysoký, stejně tak náklady na energie, začali...

article image

Dům od ES - šťastný návrat do rodiště

Dům od ES - šťastný návrat do rodiště Mladí manželé bydleli v podnájmu v panelovém domě, což nemohlo splňovat představy o definitivním bydlení. Rádi proto přijali nabídku rodičů, aby si na jejich...

article image

Rodinný dům od ES - ideální prostředí pro děti

Rodinný dům od ES - ideální prostředí pro děti Mladí manželé se rozhodli zajistit bezpečné a klidné dětství svým dětem prostřednictvím rodinného domu v přívětivém prostředí venkova. Díky perfektní...

article image

ES nám zpracovaly individuální projekt domu

ES nám zpracovaly individuální projekt domu Odchod do důchodu znamená pro většinu lidí velkou životní změnu, čas zklidnění, zpomalení a odpočinku. Ne tak pro manžele Jarošovi, kteří se právě v tomto...

article image

Renesance manžeství v krásném nízkoenergetickém domě od ES

Renesance manžeství v krásném nízkoenergetickém domě od ES Manželé Fodorovi se rozhodli pro svůj životní restart v novém bydlení. Jejich žití ve služebním bytě, smlouva na dobu určitou a konfliktní...

article image

Nízké provozní náklady domu od Ekonomických staveb

Nízké provozní náklady domu od Ekonomických staveb Přáním snad téměř každého mladého manželského páru je mít vlastní bydlení, které splňuje podmínky pohodlného a účelného užívání všech členů...

article image

Radost pomocí

Radost pomocí Vážený pane řediteli, rádi bychom Vám velmi poděkovali za vstřícnost, rychlost a ochotu v řešení naší situace. V roce 2012 nám k naší plné spokojenosti Vaše firma postavila rodinný dům...

article image

Chcela by som sa s Vami podeliť o pocity

“Vážený pán Urbánek, chcela by som sa s Vami podeliť o pocity, ktoré som prežívala pri stavbe nášho rodinného domčeka. Kým som podpísala zmluvy s Ekonomickými stavbami, stretli sme sa...”

article image

Vyplněné tužby

Vyplněné tužby Kdo má židli, ten bydlí. Kdo by neznal staré české pořekadlo. Nicméně ke spokojenému bydlení většině z nás jen židle nestačí. “Vyrostla jsem v rodinném domě se zahradou, takže jsem...

article image

Když jde práce od ruky

Když jde práce od ruky Kdo vyrostl v rodinném domě, těžko si zvyká na život ve stísněných prostorách bytu. Rodina Vávrových toužila po vlastním, ale na splnění svého snu si musela nějaký čas...

article image

Když jde práce od ruky

Když jde práce od ruky Kdo vyrostl v rodinném domě, těžko si zvyká na život ve stísněných prostorách bytu. Rodina Vávrových toužila po vlastním, ale na splnění svého snu si musela nějaký čas...

article image

Když jde práce od ruky

Když jde práce od ruky Kdo vyrostl v rodinném domě, těžko si zvyká na život ve stísněných prostorách bytu. Rodina Vávrových toužila po vlastním, ale na splnění svého snu si musela nějaký čas...

article image

ES rozptýlily naše obavy ze stavby domu

ES rozptýlily naše obavy ze stavby domu “Postavit dům není tak časově snadné jako koupit si byt. Často jsme jezdili kolem našeho pozemku a říkali si, jestli to zvládneme. Pak jsme se seznámili s...

article image

Změna typového projektu na individuální od ES

Změna typového projektu na individuální od ES Manželé Polišenští bydleli s rodiči, ale toužili po vlastním bydlení. Chtěli získat více soukromí a životního prostoru. Proto zvolili stavbu domu na...

article image

Investice do zděného domu se vyplatí

Investice do zděného domu se vyplatí V dnešní době často lidé přemyšlejí, jak vhodně peníze uložit a zhodnotit. Podobnou situaci řešili i manželé Roubalovi, kteří se rozhodli pro nový zděný dům, který...

article image

Bydlení a podnikání v novém domě od ES

Bydlení a podnikání v novém domě od ES Paní Cupalová řešila změnu bydlení a přesun svého pracoviště z pronajatých prostorů do nového domu. “Ano, v první řadě to byla především potřeba vytvořit si...

article image

Jen pár slov ...

“Dobrý večer pane řediteli, chtěla jsem napsat až po kolaudaci ,ale jsme tak šťastní ,že Vám musím napsat pár slov. Když se v únoru kopaly základy ,jen maličko jsem doufala ,že se budeme do...”

article image

Zvolili jsme prověřenou kvalitu

Zvolili jsme prověřenou kvalitu “Rozhodli jsme se oslovit společnost, která nám nabídne kompletní výstavbu a další služby. Proto jsme zvolili prověřenou kvalitu služeb u Ekonomických staveb.” Manžele...

article image

Vložená důvěra do Ekonomických staveb

Vložená důvěra do Ekonomických staveb Největším impulsem pro stavbu rodinného domu bylo pro manžele Vlčkovi narození dcery. Rozhodli se pro výměnu malého bytu za prostorný dům se zahradou. Manželé...

article image

Dům na klíč od ES - nejrychlejší a nejpohodlnější řešení

Dům na klíč od ES - nejrychlejší a nejpohodlnější řešení Manželé Rejzkovi vyzkoušeli mnoho variant bydlení, ale vždy jim chybělo soukromí a zahrada. “Vyřešit naši bytovou situaci stavbou domu na klíč...

article image

Stavba domu na klíč - úspora času i financí

Stavba domu na klíč - úspora času i financí Mladí manželé Čubanovi vyrůstali v panelákovém bytu, ale pro svého potomka chtěli něco jiného. Koupili tedy pozemek v městečku Česká Lípa a plánovali...

article image

Finanční programy od ES byly naší spásou

Finanční programy od ES byly naší spásou “Ekonomické stavby byly snad jedinou společností, která měla tak propracovaný systém financování. Díky jejich programům se nám podařilo vše hravě zvládnout a...

article image

Neodmítla jsem nabídku od Ekonomických staveb

Neodmítla jsem nabídku od Ekonomických staveb “Vždy jsem si přála vlastní dům s přilehlou zahradou, kde by si děti mohly bezpečně hrát. Finanční hotovost jsem však na dům neměla. Až firma ES mně...

article image

ES nám postavili dům dle našeho návrhu

ES nám postavili dům dle našeho návrhu Vyměnili jsme rušnější život ve městě za idylické žití na venkově. Bydlení v okresním městě manželům již neumožňovalo svou nabídkou stavebních pozemků...

article image

Ekonomické stavby - garance pevné ceny

Ekonomické stavby - garance pevné ceny Manželé Valentovi obývali malý pronajatý byt a nedílnou součást jejich plánů do budoucna tvořil cíl pořídit si vlastní bydlení. Stejně jako mnoha jiným rodinám...

article image

Radost z bungalovu podle mých představ

Radost z bungalovu podle mých představ Paní Jelínková bydlela nejprve v panelákovém bytě v Praze, následně se přestěhovala do menšího města, a přestože zde bylo bydlení mnohem klidnější, stále ji...

article image

Platba po etapách - jistota od ES

Platba po etapách - jistota od ES Rodina Mišalkova žila se třemi dětmi v malém panelákovém bytě 2+1 v Praze a toužila po malém domečku, kde by nalezli všichni členové domácnosti trochu soukromí....

article image

Volili bychom znovu Ekonomické stavby

Volili bychom znovu Ekonomické stavby "Naše rodina potřebovala trochu více místa. Děti dorůstaly, bylo jim 12 a 10 let, a my měli byt 2 + 1. Když se přidaly i starosti s tím, že nám byl byt nabídnut k...

article image

Finanční program od ES - vysněné bydlení

Finanční program od ES - vysněné bydlení Téměř celé čtyři roky hledali manželé z Karlovarska spolehlivou stavební společnost, které by svěřili do rukou stavbu svého vysněného domu. Nakonec se na ně...

article image

Radost z bungalovu od ES

Radost z bungalovu od ES Dnes vám představíme další individuální projekt rodinného domu, který vznikl díky společnosti Ekonomické stavby, a. s. Pokud někdo sní o domku velikosti většího bytu v jedné...

article image

Radost z domu na míru od ES

V určité fázi partnerského života, kdy má každý svůj byt, je třeba vykročit ke společnému životu. Nejinak tomu bylo i u pana Štefana a jeho partnerky, kteří se společně...

article image

S radostí do nového domu

Manželé Katrušákovi vlastnili starší rodinný domek v malé obci na Olomoucku a zdánlivě jim nic nechybělo. Ovšem pro potřeby tříčlenné rodiny byla stavba příliš rozlehlá a...

article image

Rodinný dům - bezpečí pro naše děti

Starostlivým rodičům Mahelkovým dělalo velkou hlavu, jak zajistit vhodné prostředí pro jejich dvě vyrůstající děti. Nevyhovující byt i jeho okolí v nich vzbuzovalo...

article image

Radost z domu - vůně svobody

Mladí manželé Luxovi toužili po vlastním klidu a pohodlí od začátku jejich společného života. Plni elánu a očekávání se pustili do realizace svých přání a představ....

article image

Stavba svépomocí se dnes už nenosí

Dlouho jsme si mysleli, že zvládneme dům postavit sami. Časem jsme ale přišli na to, že jen odvaha a nadšení pro věc nám kvalitní dům nepostaví. Dneska se už stavby...

article image

Rychlé bydlení za rozumnou cenu

Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Šebkovi důkladně zvažovali, která stavební...

article image

Ekonomické stavby - profesionalita pro klienty

Pro ty, kteří touží po klidu venkova, ale neradi ztrácejí kontakt s velkoměstem, by se mohlo zdát bydlení Hájkových jako ideální. Poklidná vesnička...

article image

ES - zkušenost, profesionalita, služby pro klienty

Rodiče často cítí povinnost postarat se o samostatné bydlení vlastních dětí. Manželé Scheinotovi žili ve starším rodinném domku, zatímco jejich dcera...

article image

Kompletní servis od ES je pro klienta rozhodující

Důvodem pro stavbu rodinného domu pana Habrnala bylo narození syna. Družstevní byt byl již rozrůstající se rodině malý. Sám otec rodiny vyrůstal na...

article image

Ceníme si domu od ES

Paní Lenka se přestěhovala za svým manželem ze Slovenska. Zakoupili si nevelký byt, který si sami zrekonstruovali. Po narození dítěte se však jejich spokojenost s bydlením...

article image

Radost energeticky úsporným domem

V každé etapě našeho života máme na bydlení nějaké požadavky a to, co nám stačilo dříve, je časem nutné změnit. Nejinak to bylo i s čtyřčlennou rodinou Balcárkových,...

article image

ES - kompletní servis pro klienta

Někdy jsme spokojeni se svým bydlení jen do chvíle, kdy do našeho života přijdou velké změny. Takový byl i případ pana Drozdka a jeho přítelkyně. Podnájem v bytě 1+1...

article image

Radost prostorným domem

Manželé Špičkovi oslovili společnost Ekonomické stavby s.r.o., aby jim pomohla zrealizovat jejich sen, vlastní rodinný dům. Pro rozrůstající se mladou rodinu byla již půdní...

article image

Zcela výjimečné Ekonomické stavby

Bydlet ve vlastním domě postaveném podle vašich představ - to je myšlenka mnoha mladých lidí. V dnešní době je na českém trhu stavebních společností mnoho, ale jen...

article image

Radost z vytouženého soukromí

Soužití více generací v jednom domě přináší nejen řadu výhod, ale i nepříjemnosti. Pro manžele Pánkovi se již tato situace stala neúnosnou, a proto je rozhodli pro stavbu...

article image

Ekonomické stavby - spolehlivý partner

Ekonomické stavby - spolehlivý partner. Sympatická dáma, paní Hana, dokázala sobě i svému okolí, že do výstavby domu se může pustit i sama žena. Jako svého partnera si zvolila Ekonomické stavby a za...

article image

Úvěr na pozemek nám bleskově odstartoval stavbu

Pro Němcovi bylo důležité najít společnost, která jim pomůže ustát hektický začátek stavby. Rozběhnout prodej vlastních nemovitostí a současně sehnat...

article image

ES - každá situace má své řešení

Manželé Benešovi toužili po vlastním domku několik let, ale nad jejich snem visel velký otazník  jak stavbu financovat? Téměř nulová hotovost a obava, že nedosáhnou...

article image

Svědomitý výběr stavební společnosti

Stavba domu na klíč obnáší pro investora nutnost vše dobře zvážit a promyslet, aby dům odpovídal jeho představám. Tímto mottem se řídila i paní Kadlecová, která se...

article image

Žijeme svůj sen

Někdy je třeba v životě vyzkoušet více variant bydlení, než člověk přijde na to, kam dále směřovat. Rodina Nachtmannových zatoužila kolem sebe cítit blízkost přírody a dostatek...

article image

Vstřícnost a profesionalita ES

Manželé Baborovští postavili dům ve spolupráci s Ekonomickými stavbami v malé vesnici nedaleko hlavního města. Investoři byli rozhodnuti realizovat dům...

article image

Radost bezbariérovým domem od ES

Vlastní dům je snem téměř každého z nás. Toužíme po oáze soukromí a klidu, po vlastní zahrádce, prostoru, přírodě. Této představě nemůže odpovídat bydlení v nájemním...

article image

Radost z pomoci od Ekonomických staveb

Radost z pomoci od Ekonomických staveb Manželé Prachniarovi po založení rodiny začali snít o vlastním rodinném domě. Jelikož oba vyrostli na venkově, moc dobře věděli, jak je zahrada skýtající volnost...

article image

Překvapivě snadná cesta k vlastnímu domu

Překvapivě snadná cesta k vlastnímu domu Pak se vše rozjelo jak velký kolotoč. Dům rostl a já si vychutnávala každý večer, když jsem šla z práce a zastavila se na staveništi. Vyloženě jsem si...

article image

Radost vlastním projektem

Radost vlastním projektem "První schůzka s jejími zástupci v nás zanechala skvělý dojem, konečně se našel někdo, kdo nám byl schopen profesionálně a ochotně odpovědět na nejrůznější otázky." Mít kde...

article image

Radost vlastním domem

Radost vlastním domem Na první schůzce v Ekonomických stavbách jsme se setkali s velmi vstřícným jednáním a o správnosti naší volby nás přesvědčily mimo jiné záruky, které společnost svým klientům...

article image

Radost ze změny způsobu bydlení

Radost ze změny způsobu bydlení Velmi častým jevem v dnešním způsobu života je vlastnictví chaty a bytu. Tak tomu bylo i u pana a paní Markové. Postupem času se ale stává neustálé přejíždění a...

article image

Radost z krásného a praktického domu

Radost z krásného a praktického domu Manželé Chundelovi jsou tvořiví lidé a do Ekonomických staveb přišli s vlastním návrhem domu. S odborníky v ES dali hlavy dohromady a vytvořili neopakovatelný...

article image

Radost z prostorného bungalovu a kompletní služby od ES

Radost z prostorného bungalovu a kompletní služby od ES Bydlení v nájemním bytě je jednou z cest, jak bydlet. V jistém věku přichází pocit, že máme zkrátka na víc než na každoměsíční investici do...

article image

Radost programem od Ekonomických staveb

Radost programem od Ekonomických staveb Soužití několikačlenné rodiny se neobejde bez kompromisů. Tesařovi žili dlouhá léta v nájemním bytě ve velkém městě a nejen kvůli dobré dostupnosti vzdělání pro...

article image

Radostná pomoc od Ekonomických staveb

Radostná pomoc od Ekonomických staveb Na začátku spolupráce s Ekonomickými stavbami se nám zdálo, že s našimi finančními možnostmi na vlastní dům nikdy nemůžeme dosáhnout. Neměli jsme žádnou...

article image

Kvalita života dobrým domem

Kvalita života dobrým domem Ač nám v původním bydlení prostor nechyběl, nyní si ho teprve užíváme s chutí. S tím je spojena spousta aktivit, které dříve provádět nešlo. Panu Suchému a jeho manželce...

article image

Euforie z ekonomického domu

Euforie z ekonomického domu Byla to nepopsatelná radost a euforie. Fascinovala nás ta jedinečná vůně nového domu, kterou jsme si užívali ještě dlouho po nastěhování. To, že jsme si vybrali...

article image

Radost z doporučení stavební společnosti

Radost z doporučení stavební společnosti Dokud rodina Kotových žila pohromadě, velký dům naprosto vyhovoval jejich potřebám. Ovšem když postupem času rodiče zemřeli, synové se oženili a odstěhovali,...

article image

Radost ze spolupráce s Ekonomickými stavbami

Radost ze spolupráce s Ekonomickými stavbami Pan Lukáš měl svou budoucnost promyalenou a jeho cílevědomost a spolupráce s Ekonomickými stavbami mu dopomohly k uskutečnění jeho snů a nyní již spokojeně...

article image

Radost z programu Maximální služba

Radost z programu Maximální služba Připadá mi to jako včera, kdy jsme koupili prázdný pozemek, a teď už tu spokojeně bydlíme. Vše uteklo tak rychle. Investoři bydleli v nájemním domě a posledních...

article image

Radostná cesta k bungalovu

Radostná cesta k bungalovu Paní Šourková snila o vlastním domě, ale realizace tak náročného procesu se jí zdála příliš náročná. Impulsem pro splnění jejího snu se stal okamžik, kdy jí rodiče odkázali...

article image

Sedminásobná radost vlastním domem

Sedminásobná radost vlastním domem Manželé Peškovi se dostali do situace, kdy museli zajistit bydlení nejen pro sebe a své děti, ale i pro rodiče paní Peškové. Rázem tedy bylo nutné vyřešit bytovou...

article image

Šťastnější život

Šťastnější život Ten pocit probouzet se ve vlastním domě je k nezaplacení! Nikdy před tím mě nenapadlo, že postavit dům může být vlastně docela snadné a jaký kousek jsme byli od spokojenějšího života.

article image

Radost garantovanou cenou

Radost garantovanou cenou "Vše bylo o to jednodušší, že Ekonomické stavby garantují dodržení rozpočtu, který jsme před samotným zahájením stavby odsouhlasili. Mohli jsme tak usínat beze strachu…" "Díky zapojení se do programu „Mladá rodina“ nás také příjemně překvapila výše splátek."

article image

Splnit sen

Splnit sen "Rozhodně jsme získali mnohem víc než pouhý dům. Když přemýšlíme o změně bydlení, často řešíme dilema, zda si pořídit raději byt ve městě či rodinný dům v menší obci. Obě varianty mají svá...

article image

Radost pro dvě generace

Radost pro dvě generace "Hned od začátku jsme ze všeho měli velmi dobrý pocit. Absolvovali jsme několik osobních schůzek s pracovníky firmy a jejich profesionalita, dochvilnost, úplnost podávaných informací a vysoká odbornost nás přesvědčily, že se pouštíme do tak velkého projektu s těmi správnými lidmi”

article image

Radost Miluškou

Vysněný rodinný dům si nechal mladý pár postavit na klíč a i když v něm bydlí teprve krátce, již teď vědí, že se rozhodli správně. Mladý pár si při hledání stavební společnosti zadal jasná kritéria: bohaté zkušenosti s projekty, vyřízení úvěru na pozemek či možnost stavby s nulovou hotovostí.

article image

Velký dům - ještě větší radost

Odvážná a rázná paní Alena zastává názor, že je v životě důležité plnit si svoje sny a jít si za svým cílem, i když je cesta někdy trochu trnitá. Patří mezi to málo žen, které v sobě mají odvahu postavit dům samy. Po tom, co poznala Ekonomické stavby, zjistila, že na tom vlastně není nic složitého.

article image

Radost splněná do puntíku

Radost splněná do puntíku "Dnešní doba přináší stále nějaké zdražování energií. Člověk na takové věci musí myslet a přemýšlet trochu dopředu. Nízkoenergetický dům pro nás byla jasná volba."

article image

Radost nízkoenergetickým domem

Radost nízkoenergetickým domem "Bydlí se nám tu velice dobře. Po narození synka si ještě víc užíváme pohodlí a soukromí rodinného domu, které by nám v bytě chybělo”.

article image

Radost mladým klientům

“Vše probíhalo podle plánu, stavět se začalo na podzim a následující Vánoce jsme už trávili v novém. Dům do puntíku splnil naše očekávání a všichni včetně dětí jsme tu opravdu doma”.