Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Lucie Koudelová

garant programu Test

l.koudelova@ekonomicke-stavby.cz

"Vytvořit tento program bylo překvapivě těžké. Museli jsme ujít náročnou cestu, aby cesty našich klientů byly naopak mnohem snazší."

Program Test prověří vaše financování

Vlastní dům přináší do rodiny štěstí a hezké vztahy. Zároveň jde o krok náročný i na Vaši finanční minulost.
Mnoho našich klientů si nebylo úplně jistých svojí finanční minulostí. Jiní věděli o překážkách, u kterých bylo těžké určit, jak zásadní pro získání financování budou. Mnozí jste nás tak žádali o možnost ověřit nejprve financování, než se pustíme do další práce. Vyslyšeli jsme Vaše přání a připravili pro Vás program TEST. Program, kde na úplném začátku důkladně prověříme, že financování bude později dobře možné, tak abychom dále postupovali s jistotou.

Banky nepomohou

Kde by měly pomoci banky, tam bohužel banky nepomohou. Abyste v Česku z banky získali závazné stanovisko, musíte předložit projekt. To znamená investovat do projektu. Projekt však nejde připravit bez pozemku. A to tedy znamená investovat také do pozemku.
Až když utratíte peníze za pozemek a peníze za projekt, až pak můžete přijít do banky a získat závazné osvědčení, že Vaše financování bude možné.
A to je bohužel pro mnohé velmi pozdě. Tento standardní bankovní přístup tak pro mnohé mladé rodiny vytváří pocit nejistoty a odrazuje je od možnosti pořídit si vlastní bydlení. Získat z banky závazné stanovisko bez projektu možné není.

Program Test

Vytvořit možnost dobrého ověření před tím, než začneme projektovat, se ukázalo jako velmi náročné, až téměř nemožné. Protože jsme však vnímali potřebu mnohých rodin, vydali jsme se na velmi dlouhou a náročnou cestu.

- Jednali jsme s představiteli bank.
- Změnili jsme vlastní postupy.
- Vytvořili nové modely financování.
- Přesvědčili jsme banku, aby nám pomohla.
- Kompenzovali jsme bance náklady s tímto spojené.
- Postavili jsme nové sídlo, abychom mohli přijmout nové pracovníky.

A toto všechno dohromady nám dává unikátní možnost, jako jediným v Česku, nabídnout Vám program TEST. Tedy reálné hluboké prověření Vaší možnosti financovat dům dávno před tím, než přijdou finančně náročné kroky (nákup pozemku, vytvoření projektu).

Děkujeme Děkujeme

Jak program funguje

 • Pošleme Vám detailní dotazník
V detailním dotazníku nám dáte všechny potřebné údaje. Váš manažer projektu pak doplní technické údaje stavby, pozemku a případných přípojek. Tak dostaneme ucelený soubor všech informací.

 • Nezávazně Vám zablokujeme kapacity stavby
Nebylo by nic platné projít dobře financováním, když by později nebyla volná kapacita stavby. Zablokujeme pro Vás naprosto nezávazně výrobní kapacitu. Tak, abyste mohli bez čekání stavět, až bude financování průchodné. Pokud by se financování ukázalo jako neprůchodné, pak je blokace kapacit pro Vás zcela nezávazná.

 • Vytvoříme pro Vás detailní model financování
Na základě informací z dotazníku financování a technických informací pro Vás vytvoříme detailní model financování. Pokud budou v modelu rizika vyplývající z nějakých minulých zápisů v registrech, provedeme konzultaci v bance a vyjednáme pro Vás výjimku.

 • Najdeme pro Vás pozemek podle Vašeho zadání
Někteří naši klienti mají velmi přesnou představu, jaký chtějí pozemek. A občas není vůbec jasné, zda pozemek podle této přesné představy půjde koupit. V rámci programu TEST pro Vás pozemek vyhledáme a převezmeme všechna jednání s prodávajícím či s realitkou.

Děkujeme Děkujeme

Jasný výsledek

Postup v programu TEST bude velmi rychlý. Ideálním výsledkem pro Vás bude rychlá informace, že financování je možné, za jakých podmínek a také, že pozemek, který ke stavbě potřebujete, máme pro Vás připravený

Cena programu

Budeme-li stavět Váš dům, pak služby programu TEST získáte zcela zdarma.
Pokud se rozhodnete dům nestavět či stavět později, pak Vás provedená služba přijde na 30.000 Kč.
Hodnota služby 30.000 Kč je jen zlomkem běžných nákladů, se kterými se setkáte jinde. Realitní kanceláře za vyhledání vhodného pozemku účtují odměnu 3% z ceny a za finanční služby makléři účtují obvykle 2% z ceny úvěru. Možnost předem vyhodnotit Vaše možnosti je pak zcela k nezaplacení, když Vám nikdo jiný takovou službu nabídnout neumí.

V ES jsme si jistí, že jsme vytvořili výjimečnou službu s minimálními náklady. Službu, kterou za stejných podmínek nikdo jiný neposkytuje.

Děkujeme

V programech Mladá rodina

a Nulová hotovost obsaženo automaticky.

V programech MLADÁ RODINA a NULOVÁ HOTOVOST je nově program TEST obsažen zcela automaticky. Také v těchto programech začneme nejprve důkladným prověřením možnosti financovat Váš dům zablokováním výrobních kapacit a nalezením správného pozemku. U těchto programů tedy nemusíte TEST objednávat samostatně.

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store