Modré z nebe

K oslavě 20 let fungování ES jsme vytvořili program, který uspokojí i toho nejnáročnějšího z našich klientů. Program, kde dům vytváří architekt, dům osazený nejmodernější technologií, dům s dokončeným okolím i interiérem.

garant

Tomáš Radolf

garant programu Modré z nebe

t.radolf@ekonomicke-stavby.cz

"Sesbírali jsme ty nejlepší myšlenky z celého světa. Sebrali jsme myšlenky, které se doposud zdály nedostupné.

Pocta našemu řediteli

Za dvacet let jsme vytvořili 24 programů, kterými řešíme Vaše přání a potřeby. Dvacet čtyři úžasných programů. Ten dvacátý pátý program jsme věnovali našemu řediteli. Nejnáročnějšímu ze všech našich klientů, jakého jsme kdy měli.

Náš ředitel je občas také naším klientem. Je to klient náročný, který, svojí náročností a idealismem, dvacet let posouvá naši práci stále dál. A tak jsme se rozhodli naslouchat jeho snům a vytvořit program pro něj a všechny z Vás, co stejně jako on chcete vždy jen to nejlepší.

Dům od architekta

Dům snů začíná podle našeho ředitele prací architekta. Vzniká tak jedinečné řešení koncepce domu, které je mimořádné dnes, a bude mimořádné i za desítky let. Máme pro Vás v ES mimořádně nadané architekty, kteří Vám vypracují nádherné architektonické řešení Vašeho domu. Řešení stavěné Vaší osobnosti na míru.

Když jsme se ptali českých stavebníků, byla možnost projektu od architekta považována za vysněnou a zároveň nedostupnou. Jen 2% domů vzniká v Česku podle návrhů architektů. Mnoho rodin by možnost vytvořit pro sebe originální a krásný dům ocenila. Zároveň byla tato možnost až příliš nedostupná. Měníme svět kolem sebe. Dáme Vám návrh architekta k Vašemu domu zcela zdarma.

Modré z nebe

Kompletní technologie

Jaké má mít ideální dům technologie? Ptali jsme se svého ředitele. Odpovědí nás nepřekvapil. „Všechny“ . A tak domy stavěné v programu Modré z nebe obsahují vytápění tepelným čerpadlem, rekuperaci, systém inteligence, i vlastní fotovoltaickou elektrárnu s baterií.

Modré z nebe

S krásnou kuchyňskou linkou a luxusními koupelnami

V programu Modré z nebe je obsažena nádherná kuchyňská linka včetně spotřebičů. Domy obsahují naši nejvyšší řadu luxusních koupelen. Na Vaše přání je pak možné řešit i designové řešení interiéru.

Ekologický, zdravý a hospodárný

Moderní řešení domu musí být ekologické, hospodárné a zdravé. Váš dům tedy bude sbírat dešťovou vodu a využívat ji k zalévání zahrady či ke splachování. Sám si vyrobí vlastní elektrickou energii. Teplo vyrábí mimořádně úsporně pomocí tepelného čerpadla a větrá bez ztráty tepla řízeným větráním - rekuperací.

Se zahradou

"Prvé kroky po chodníku a s hotovou zahradou", přál si náš ředitel. Budiž tedy. Společně s domem vyřešíme oplocení Vašeho pozemku, přístupový chodník a budete-li chtít, také nádhernou zahradu. Přirozeně podle návrhu zahradního architekta.

Se skvělým financováním

"Se skvělým financováním, s malou zálohou a výbornou splátkou hypotéky", snil dál náš ředitel a my se trochu začínali potit. Budiž však.

Program je otevřený pro klienty se vstupní zálohou 300.000 Kč.

A všechny prvky, které si náš ředitel vysnil, zvýší splátku Vašeho domu jen o 2.000 Kč měsíčně oproti běžné splátce, například programu Nulová hotovost.

Využili jsme všechny své znalosti a možnosti, abychom Vám přinesli to nejlepší, co je dnes možné přinést. Za výbornou splátku úžasný dům na samé špičce možného. Pro Vás a našeho nejnáročnějšího klienta - Modré z nebe.

Rozdíl ve výšce splátky neuvažuje zahradní výsadbu, kterou je nutné řešit individuálně podle velikosti pozemku. Splátka je kalkulována na splatnost 40 let.

Modré z nebe Modré z nebe Modré z nebe