Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Tomáš Radolf

garant programu Modré z nebe

t.radolf@ekonomicke-stavby.cz

Představte si dům, který by byl ve všech ohledech tím nejlepším možným. Dům zcela jedinečný, který přímo pro Vás navrhl vynikající architekt. Představte si dům, který je postavený jen z těch nejlepších materiálů, dům vynikajících vlastností.
Představte si dům bezpečný a přívětivý, který ovládáte svým mobilním telefonem. Představte si dům, který více energie sám vyrobí než spotřebuje. Představte si to nejlepší, co si představit umíte. Program MODRÉ Z NEBE.
Milujeme svoji práci, milujeme své domy, milujeme možnost přinášet jiným domov. Rozhodli jsme se vytvořit něco zcela mimořádného - své poděkování osudu, za možnost žít a pracovat smysluplně. Sesbírali jsme ty nejlepší myšlenky z celého světa. Sebrali jsme myšlenky, které se doposud zdály nedostupné. Jako svůj dík osudu, vytvořili jsme úžasný program pro úžasné domy. Program Modré z nebe.

Architekt

Když úžasný dům, tak s architektem. Potěší Vás možnost vtisknout svému domu duši? Učiní Vás šťastnými vytvořit pro sebe jedinečný dům ve spolupráci s architektem? Rádi Vám tuto možnost přinášíme. V programu MODRÉ Z NEBE pro Vás návrhy domu vytvoří některý ze špičkových českých architektů.

Když jsme se ptali českých stavebníků, byla možnost projektu od architekta považována za vysněnou a zároveň nedostupnou. Mnoho rodin by možnost vytvořit pro sebe originální a krásný dům ocenila. Zároveň však byla tato služba příliš drahá a složitá. Pro mnoho českých rodin byla donedávna služba architekta pomyslným modrým z nebe. První službou, kterou jsme tedy do svého nového programu zařadili, byl návrh domu architektem. Nechte některého z vynikajících českých architektů, nechť Vám vytvoří originální návrh Vašeho domu. Vytvořte si dům snů a nechte na nás, abychom z návrhu utvořili projekt a Váš dům postavili.

Do konce roku 2018 vzniklo v Česku jen 2 % domů podle návrhu architekta. Pro naprostou většinu stavebníků byla tato služba zcela nedostupná. Měníme svět kolem sebe. Dáme službu architekta každému, kdo má o ni zájem. A stejně jako projekt, také práce architekta bude součástí našich domů zcela zdarma.

Modré z nebe

Technologie a materiály

Navštěvujeme veletrhy a výrobce materiálů, hledáme novinky po celém světě. Každý rok poznáme stovky nových technologií a materiálů.
Pečlivě všechny testujeme a poznáváme. Na jednu novinku, kterou přijmeme, jich dvacet zavrhneme. Věnujeme obrovské množství času, abychom pro Vás vytvořili koncentrát znalosti. Tento koncentrát znalosti Vám pomůže postavit Váš dům z těch nejlepších možných materiálů.

Dům, který Vám postavíme, bude mít vždy vynikající vlastnosti a materiály dlouhé životnosti. Takový dům Vám bude po dlouhá desetiletí výborně sloužit. Bude to dům zděný s mimořádně nízkými provozními náklady. Energetický štítek A.

Samozřejmou součástí všech našich domů je teplovodní podlahové vytápění. V programu MODRÉ Z NEBE doplněné výborným tepelným čerpadlem a rekuperační jednotkou. Ve všech částech vybavení domu najdete vysoce jakostní a estetické materiály. Skvělé keramické obklady a dlažby, výbornou podlahu, nejlepší profil oken.

Modré z nebe Modré z nebe

Ovládání domu

Je úžasné vidět, jak velkou proměnou za posledních deset let prošly mobilní telefony. Jak významně dnešní mobilní telefon umí být prospěšný pohodlí našich životů. Rodinné domy reagují na trend doby a ve spojení s Vaším mobilním telefonem přinášejí mnohem více pohodlí a bezpečí zároveň.

Snadno, intuitivně a odkudkoliv budete moci na displeji svého telefonu svůj dům ovládat. Můžete rozsvěcet světla, měnit teplotu v každé místnosti, ovládat žaluzie a všechny elektrospotřebiče. Vše snadno, rychle, pohodlně.
Daleko od svého domu můžete zkontrolovat, zda neprotéká na vodoměru voda, a případně uzavřít hlavní uzávěr vody. Z dovolené v zahraničí snadno zkontrolujete, zda je doma vše v pořádku a jestli poplach vyvolala opravdu jen kočka. Jen pár hodin před návratem od babičky dáte domu pokyn vyvětrat a následně začít topit.

Když se večer vracíte z práce, Váš dům Vás pozná. Sám otevře bránu a nabídne, zda máte chuť, aby ohřál saunu. Malým pohybem prstu po obrazovce telefonu měníte přednastavené režimy celého domu. Požadovanou teplotu, jaká světla svítí při večeři a jaká později při odpočinku u krbu.

Hudba uložená ve Vašem telefonu snadno hraje všude, kde v domě chcete, aby hrála. A je-li Váš hudební vkus jiný než vkus Vašeho juniora, nevadí. Každý si pusťte, co je Vaším šálkem kávy. Již neusedáme u televize, když dávají náš oblíbený film. Nově náš film dávají právě, když jsme usedli k televizi.

Ve spojení se správnou technologií a mobilním telefonem se moderní dům stává velmi pohodlným a dobře ovladatelným místem. Na displeji svého telefonu vidíte všechny procesy domu. Jaká je momentální spotřeba energií, i že dcera odešla do školy a nechala puštěnou žehličku na vlasy. Nevadí. Stiskem jednoho tlačítka vypnete všechny zásuvky mimo lednici a topení.

V Česku existují čtyři desítky systému inteligentního ovládání domu. Pět let jsme poctivě každý z nich zkoušeli. Pět let výzkumu a zkoušení. Našli jsme systémy drahé, nespolehlivé, uživatelsky náročné a velmi poruchové. Pět let nám trvalo, než jsme pro Vás našli, vyzkoušeli a dobře přizpůsobili opravdu parádní systém ovládání domu. Cítíme velkou hrdost na systém, který jsme připravili pro svůj program MODRÉ Z NEBE.

Modré z nebe Modré z nebe
Vybavení domů v programu Modré z nebe
Tepelné čerpadlo ano, základní vybavení
Rekuperace ano, základní vybavení
Teplovodní podlahové vytápění ano, základní vybavení
Automatické ovládání telefonem ano, základní vybavení
Vlastní výroba elektrické energie (FVE) příprava v základním vybavení (bez panelů)

Střechy Elona Muska

Mnoho let sníme velký sen, kdy dům vyrobí všechny energie, které rodina k bydlení potřebuje. Konečně jsme se dočkali. Úžasný technologický krok přinesl génius Elon Musk. Ve spolupráci se společností Panasonic vytvořil střešní tašku, která vypadá stejně jako běžná střešní taška. Zároveň je však malým fotovoltaickým článkem.

Tento pokrok nám dává možnost využít celé plochy střechy domu na výrobu elektřiny, aniž bychom museli na střechu umisťovat běžné fotovoltaické panely. Větší plocha střechy tak vytváří více elektřiny, která je uchovávaná v nových typech baterií. Dům je tak schopný vytvářet většinu energie, kterou pro svůj provoz potřebuje.

Modré z nebe

Tuscan Glass Tile                      Slate Glass Tile
Zdroj: Tesla.com

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store