Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Jan Černý

garant programu Kvalita

j.cerny@ekonomicke-stavby.cz

"Co děláme, děláme dobře."

Aby ne. Naše domy musí být ty nejlépe postavené v celém okolí. Každý týden proto společně zkontrolujeme každou část stavby. Navíc necháme stavbu důkladně posoudit soudním znalcem.

Jen dobré materiály

Stavba domu je zásadní hodnota na dalších sto let. Vlastní dům je pro mnoho rodin největší životní investicí, kterou učiní. K takto zásadní hodnotě je nutné přistupovat s mimořádnou pečlivostí a uváženě.

V ES proto vždy stavíme jen z těch nejlepších materiálů. Používáme ověřené zděné technologie, které dávají domům mimořádnou životnost a tržní hodnotu po celá desetiletí. Neexperimentujeme s technologiemi, které se často za deset či dvacet let ukáží jako omyl. Při stavbě domu není na omyly místo.

V ES jsme nezávislí. Nevyrábíme panely, ani jsme neprivatizovali pilu. Jsme nezávislí, a můžeme tak zvolit pro své domy ty nejlepší materiály a technologie.

Pečlivě jsme zkoumali, jak vypadají dřevostavby za dvacet let. Zkoumali jsme, jaká je tržní cena, za jaké peníze se prodává dřevostavba či dům z panelu po pár letech od dokončení. Naslouchali jsme odborníkům na zdravé bydlení.
Všechny tyto informace a možnost svobodné volby nás přivedly k myšlence stavět jen zděné domy. Jen u zděných domů dokážeme klientům přinést jistotu kvality, vysoké hodnoty majetku a zdravého bydlení.

Kvalita

Proč nestavíme dřevostavby, se dozvíte na blogu našeho ředitele - "Proč nestavíme dřevostavby?".

Nejlepší pracovníci a spravedlivý systém

Jen výborní pracovníci mohou stavět výborné domy. V ES máme ty nejlepší řemeslníky českého trhu. Vytvořili jsme pro ně spravedlivý systém odměn. V ES každý pracujeme v úkolu. Splněný úkol hodný odměny je vždy výborně odvedená práce. Průměrná práce pro nás není hodnota. Jen výbornou práci považujeme za splnění úkolu. Za výbornou práci pak své lidi dobře odměňujeme.

Spravedlivý systém, spravedlivá odměna, to je náš recept na výbornou práci na našich domech.

Detailní informace, jak organizujeme naše výrobní kapacity, si můžete projít na našem blogu - "Jak organizujeme své výrobní kapacity".

Kvalita

Posudek soudního znalce

Kvalita

Kvalita pro nás není jen slovem do katalogu. Kvalita je pro nás základním smyslem naší práce. Jako jediný český stavitel tak necháváme každý z našich domů posoudit soudním znalcem místně příslušného soudu.

Posudek znamená zásadní potvrzení kvality pro nás i pro Vás. Přináší však také vyšší hodnotu domu, pokud byste ho jednou prodávali. Na dokončeném domě, který je zakrytý omítkou a fasádou, již není kvalita poznat. Potvrzení kvality, vydané skutečnou autoritou a s kulatým razítkem soudního znalce, zvyšuje případnou prodejní cenu domu.

Unikátní servisní prohlídky

V ES jsme si uvědomili, že kvalitní pravidelné servisní prohlídky zvyšují životnost domu. Servisní prohlídky ve stavebnictví nejsou obvyklé. To však nebylo důvodem, abychom je pro kvalitu svých domů nezavedli.
Servisní prohlídky ES jsou bezplatné a nejsou omezené záruční lhůtou.

Dlouhá záruka je samozřejmostí

Věříme své práci. Věříme materiálům, které používáme. Proto na všechny hlavní konstrukce domu poskytujeme 10 let záruky bez jakéhokoliv příplatku.

Kvalita

Dlouhá řada úspěchů

Náš přístup nám přináší dlouhou řadu opakovaných úspěchů. Pojďte se potěšit s námi.

Norma nejvyšší kvality
ISO 9001

Již v roce 2003 jsme zavedli a certifikací obhájili přísnou normu kvality ISO 9001. Zvolili jsme tenkrát certifikátora z nejpřísnějších, německý TÜV.
Odměna za odvahu je dnes sladká. Každý rok. Rok co rok se nám od auditorů TÜV dostává mimořádného ocenění naší práce. Od roku 2003 jsme audit kvality obhájili vždy na výbornou.

"Stavíte nejlepší domy, co jsme v Česku i Německu viděli," jsou ta nejkrásnější slova, kterých se nám od přísných auditorů TÜV na konci auditu dostává.

Rating AAA
excelentní

Již od roku 2012 podléháme pravidelnému ratingu. Ten řadí ES mezi 0,2 % nejstabilnějších společností v Česku. Jsme jediným stavitelem domů s takto vynikajícím ratingem.
Stabilní partner je pro stavbu domu nesmírně důležitý. Jen u stabilního partnera máte jistotu, že Vám dokončí stavbu domu. Že odstraní případné záruční opravy. A že Vám bude pomáhat o dům pečovat ještě dlouhé desítky let.

98 % klientů hodnotí známkou výborně

V ES preferujeme otevřenost. Přesto jsme museli sebrat veškerou odvahu a podstoupit poprvé v roce 2010 certifikaci spokojenosti klientů. Postavit dům, vyřídit stavební povolení, pomoci s financováním, to je mnoho náročných kroků. Mnoho míst, kde se může něco pokazit.

Většina stavitelů spokojenost klientů certifikovat nenechá. V ES jsme odvahu našli a jsme nadšení.

Osm let za sebou jsme na základě skvělého hodnocení získali ocenění značkou Kvalitní firma, vždy s nejlepším hodnocením klientů v oboru. 98 % klientů nás hodnotilo známkou výborně. Děkujeme.

Přemýšlíme, kde je hranice úspěchu a jak ji dosáhnout. Úvahu najdete v blogu ředitele - "Jaké procento spokojených je hranicí úspěchu?"


Dvakrát firma roku

Naprosto mimořádné pro nás bylo ocenění titulem Firma roku, kterého se nám dostalo v Polsku. Ještě více nás překvapilo, že jsme byli první společností, které Polská akademie věd tento titul udělila i podruhé.

"Pro nejférovější smlouvy na trhu a příkladnou komunikaci s klienty." Stojí ve zdůvodnění našeho vyznamenání.


Laureátem nejvyšší kvality

Za dlouhodobou mimořádnou kvalitu jsme se stali Laureátem nejvyšší kvality Quality International.

ISO 14001:2004
- Chráníme životní prostředí

V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.


Dům roku, TOP dům

Jako houby po dešti v ES sbírají ocenění jednotlivé naše domy. Daří se nám vytvářet domy, které vítězí u odborné i laické veřejnosti. A co je nejdůležitější, vytváříme domy, které vítězí u Vás.

Vyberte si vlastní řešení domu a upravte si jej podle sebe. S námi si můžete naprojektovat a postavit nejlepší dům roku. A to je skvělé.

Kvalita
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store