Kvalita

V Ekonomických stavbách jsme posedlí kvalitou. Usilujeme o vysokou kvalitu našich domů i služeb. Neustále hledáme cesty, jak laťku posouvat ještě výše. Své práci věříme. Proto s našimi programy spojujeme své tváře. Kvalita našich domů je nejvyšší hodnotou, kterou Vám přinášíme.

garant

Jan Černý

garant programu Kvalita

j.cerny@ekonomicke-stavby.cz

"Co děláme, děláme dobře."

Aby nás naše práce bavila, máme jasný cíl. Každý náš dům musí být tím nejlepším postaveným domem v širokém okolí. Takový dům postavíme i Vám, to Vám slibujeme.

Jen ty nejlepší materiály

Mnozí čeští stavitelé preferují snadné stavění před kvalitou domu. A tak se v Česku staví domy z panelů betonových, panelů dřevěných či dokonce technologií pro chaty, tedy trámky opláštěné deskou. V Es se podobné nekvality bát nemusíte.

Hodnota nemovitostí každý rok narůstá. tím, že splácíte svůj dům, značně zvětšujete svůj majetek. je naprosto zásadní, jakou hodnotu bude mít Váš dům za 20 či 30 let. Dům s vysokou hodnotou Vás činí bohatými a svobodnými. Postavit dům pomocí špatné technologie, která za 30 let bude znamenat jen nízkou hodnotu domu, je tragicky chybné životní rozhodnutí.

Postavit zděný dům je mnohem těžší, než postavit dřevostavbu. Přesto pro Vás vždy budeme volit náročnější cesty, které Vám přinesou dům příjemný pro bydlení i dům s vysokou technickou životností. Pro každou část stavby zvolíme vždy ten nejlepší možný materiál. Váš dům bude výhradně zděný, a to pomocí nejlepších přesných zdících technologií Ytong či Porotherm. Váš dům pro Vás bude velkou hodnotou a majetkem po dlouhé desítky let.

Kvalita

Proč nestavíme dřevostavby, se dozvíte na blogu našeho ředitele - "Proč nestavíme dřevostavby?".

Nejlepší řemeslníci a spravedlivý systém

Jen výborní pracovníci mohou stavět výborné domy. V Esmáme ty nejlepší řemeslníky českého trhu. Vytvořili jsme pro ně spravedlivý systém odměn. V Es každý pracujeme v úkolu. splněný úkol hodný odměny je vždy výborně odvedená práce. Průměrná práce pro nás není hodnotou. jen výbornou práci považujeme za splnění úkolu. Za výbornou práci své lidi dobře odměňujeme.

spravedlivý systém, spravedlivá odměna. Proto nám již 24 let zůstávají stále stejní výborní řemeslníci.

Detailní informace, jak v ES organizujeme své výrobní skupiny, si můžete projít na našem blogu - "Jak organizujeme své výrobní kapacity".

Kvalita
Kvalita

Posudek soudního znalce

Kvalita dokončeného domu je pro nás nejvyšší hodnotou. Proto jsme sáhli k nejvyššímu stupni posouzení kvality domu. také na Váš dům, než Vám ho předáme, necháme provést posudek soudního znalce. jsme doposud jediným českým stavitelem, který se k takto zásadní kontrole kvality odvážil. Z výsledků jsme naprosto nadšeni. stavět výborné domy je skvělé. Mít to potvrzené kulatým razítkem soudního znalce nás doslova baví.

Posudek soudního znalce opět zvyšuje hodnotu Vašeho domu. A snažit se, aby Váš dům měl co nejvyšší hodnotu, má velký smysl.

Unikátní servisní prohlídky

Skvělá a naprosto unikátní je také myšlenka servisních prohlídek. Pravidelně Váš dům navštívíme a prohlédneme, zda se někde neobjevuje počínající porucha. tak Vám pomůžeme udržet Váš dům v perfektním stavu po dlouhé desítky let.

Službu servisních prohlídek Vám poskytneme zcela zdarma. A jsme doposud jediným českým stavitelem, který takovou službu poskytuje.

Velmi dlouhá záruka

Obvyklá záruka ve stavebnictví je dva roky. to nám v Espřijde upřímně málo. A protože své práci věříme, prodloužili jsme obvyklou záruku hned pětkrát. :) Abyste mohli bydlet v klidu, chráníme naše domy zárukou deset let na všechny hlavní konstrukce domu.

Kvalita

Testujeme za Vás

V našem oboru se každý rok objeví několik desítek zásadních novinek. Dvě třetiny z nich se později ukáží být špatnou cestou. Na zkušebních domech neustále tyto novinky testujeme. tak, abychom na Vašem domě používali již zařízení ověřené, a proto pro Vás bezpečné.

Ten nejlepší široko daleko

Aby nás naše práce bavila, máme jasný cíl. každý nášdům musí být tím nejlepším postaveným domem v širokém okolí. takový dům postavíme i Vám, to Vám slibujeme.

Co je naše Kvalita

  • Jen ty nejlepší materiály
  • Tým řemeslníků, který své práci opravdu rozumí
  • Posudek soudního znalce
  • Unikátní servisní prohlídky
  • Velmi dlouhá záruka na dům
  • Vše testujeme za Vás
  • Ten nejlepší široko daleko
  • Připravené výrobní kapacity
  • Předobjednané materiály