Jistota

Stavba domu je Vaší velkou životní investicí. A proto musí být bezpečná. Věnovali jsme v ES mnoho let vývoje programu Jistota, abychom Vám uměli nabídnout robustní program bezpečí.

garant

Lukáš Kaprál

garant programu Jistota

jistota@ekonomicke-stavby.cz

"Kontrola nad průběhem stavby a financováním je pro Vás důležitou bezpečnostní pojistkou."

Nejbezpečnější cestu stavby rodinného domu v Česku. Bezpečí považujeme za podstatný parametr naší práce. Proto program Jistota automaticky přiřazujeme ke každé stavbě domu, kterou pro Vás realizujeme.

Postupné platby

Jedním ze tří základních pilířů bezpečné cesty domu je postupné placení domu v závislosti na probíhající výstavbě. Zatímco jinde se zavazujete platit podle kalendáře časového, v ES jsou jednotlivé platby navázány na postup stavby. Až když je etapa dokončená, hradíte etapu následnou.

Princip postupného placení Vám dává dokonalou kontrolu a bezpečí.

Jistota

Jste vlastníky postaveného

Svůj dům v ES vlastníte, a to ve všech fázích stavby. To je ten nejdůležitější pilíř bezpečné stavby, jaký Vám přinášíme. Obvykle se u českých firem stanete vlastníky domu na konci stavby podpisem předávacího protokolu, když jste svůj dům již celý zaplatili. To je postup výhodný pro stavební firmy. Nebezpečný pro zákazníky.

V ES vlastníte vše, co je na stavbě Vašeho domu provedené. Bez dalších podmínek. Vše na stavbě domu provedené je Vaším majetkem. Vlastnit = stavět bezpečně.

Jistota

Kvalitní materiály

Aby byla stavba domu bezpečná, je nutné, aby hodnota postaveného domu byla co nejvyšší. Vysoká hodnota domu Vám umožňuje dům dobře prodat či vyměnit, když se změní Vaše situace.

Váš dům tedy postavíme z nejlepších materiálů, které garantují vysokou kvalitu a vysokou likvidní hodnotu domu. Proto Váš dům stavíme jako zděný, nízkoenergetický, z přesných technologií zdění.

Zcela se vyhýbáme dřevostavbám a všem technologiím, které dramaticky snižují případnou prodejní cenu domu a také jeho životnost. K Vašemu domu přistupujeme jako k zásadní životní investici. A děláme vše proto, aby Váš dům byl velkým osobním majetkem dnes i za 40 let.

Jistota

Stavební dozor

Na našich stavbách je velmi přísný stavební dozor kvality prováděné práce. Na každou stavbu provádíme také posudek soudního znalce, který potvrdí výborné provedení Vašeho domu. A samozřejmostí je také možnost vašeho vlastního stavebního dohledu.

Naše stavby kontrolujeme s obrovskou pečlivostí. Kvalita našich domů nás činí šťastnými a věříme, že učiní šťastnými také Vás.

Jistota

Přerušení splátek hypotéky

Do rejstříku bezpečí, které Vám tímto programem přinášíme, patří také možnost přerušit splácení hypotéky, pokud Vás postihne nějaká nečekaná situace. Ekonomické stavby mají velmi silné postavení u bankovních domů. Pokud Vám budeme připravovat Vaši hypotéku, dokážeme také v případě nutnosti dohodnout v bance přerušení splácení hypotéky.

Obvykle se tento nástroj používá v případě vážné nemoci či ztráty zaměstnání. V těchto vážných situacích je možné domluvit roční přerušení splátek. Podmínkou pro přerušení je vždy vážný důvod na straně klienta.

Jistota

Pojištění ztráty schopnosti splácet

Součástí našich hypoték je také pojištění hypotéky. Pojistka kryje trvalou či dlouhodobou ztrátu schopnosti splácet hypotéku. V případě takové situace hypotéku za Vás splácí pojišťovna.

Jako klient ES dostanete pojištění hypotéky za zcela mimořádných podmínek.

Přečtěte si příspěvek na blogu ředitele, proč je hypotéka bezpečná půjčka.

Jistota

Bonusy programu Jistota

  • Postupné platby etap stavby
  • Jste vlastníkem stavby
  • Stavba jen z kvalitních materiálů
  • Bezpečný a stabilní stavitel
  • Kvalitní stavební dozor
  • Možnost přerušení splátek hypotéky
  • Pojištění ztráty schopnosti splácet

Proč je hypotéka bezpečná, Vám pomůže pochopit náš videopořad
Do hloubky - Bezpečná hypotéka.