Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Zdeněk Stehlík

garant programu Génius

z.stehlik@ekonomicke-stavby.cz

"Geniální nápad našich geniálních analytiků, jak si geniálně zlevnit svůj dům."

Nepřestáváme v ES hledat řešení pro dokonalý dům. Dům, který ve všech ohledech pozitivně ovlivní kvalitu života našich klientů. Hledáme cestu co nejnižší měsíční splátky hypotéky. Hledáme cestu k  nejnižším provozním nákladům. A cestu k nejvyšší tržní ceně po skončení splácení hypotéky. Takový je dům, který bude téměř dokonalý. Takovými domy chceme těšit své klienty.

S obrovskou hrdostí a radostí zároveň Vám představujeme program GÉNIUS. Program, kde Vaše faktury za energie budou nulové.

Běžné provozní náklady nízkoenergetického domu ES

Již běžné provozní náklady našeho standardního nízkoenergetického domu, doplněného tepelným čerpadlem, jsou mimořádně příznivé:

  • Vytápění Vás přijde na 281 Kč měsíčně.
  • Ohřev teplé vody na 121 Kč měsíčně.
  • Svícení a vaření na 627 Kč měsíčně.

Poplatky za odběr vody a stočné jsou v různých místech Česka výrazně odlišné. Ve snaze o nejnižší možné provozní náklady domu jsme v programu GÉNIUS využili možnosti vlastní vody z vrtané studny a čistírny odpadních vod, kde vyčištěnou vodu využíváme k zalévání zahrady.

Náklady na provoz čistírny pak přijdou na 125 Kč měsíčně.

A náklady na provoz vodárny jsou 77 Kč měsíčně.

Bez využití programu GÉNIUS jsou tedy obvyklé náklady na energie nízkoenergetického domu, včetně vaření a nákladů na vodu a kanalizaci, 1 681 Kč/měsíčně (měřeno skutečným provozem na domu Ekonomik N7/7, ve výpočtu jsou již započteny poplatky). Všechny technologie pohání elektrická energie, která je tak jedinou dodávanou energií do domu.

Génius

Vlastní elektřina

Génius

Principem programu GÉNIUS je vyrobení veškeré energie potřebné k provozu domu fotovoltaickými panely na střeše domu. Vlastní energií, kterou tak získáte zcela zdarma, následně vytápíte dům, ohříváte teplou vodu, vaříte a svítíte. Program Génius tak činí naše klienty nezávislé na dodavateli elektrické energie. Otevřeli jsme dveře budoucnosti. S programem GÉNIUS přichází doba, kdy nebudou existovat faktury za energie.

Nové podmínky podpory

S velkým napětím jsme čekali na nové podmínky pro podporu FVE z programu Zelená úsporám. Jednou z oblastí podpory je i instalace fotovoltaických systémů (oblast podpory C3.3-C3.6). Připravili jsme proto nové, chytré řešení programu Génius. Správným nastavením je možné snížit závislost na monopolních dodavatelích elektřiny a zároveň snížit náklady na provoz domu na minimum. Dotace na pořízení FVE bude možné čerpat až do roku 2021. Na dotace je připraveno 27 miliard korun. Využijte skvělou možnost a čerpejte dotaci na FVE ve výši až 100 000 Kč.

Připravené řešení od ES

Génius

Připravili jsme několik řešení fotovoltaické elektrárny s ohledem na možnost čerpání dotace.

FVE 1,75 kWp + bateriové pole 3,5 kWh dotace z programu Zelená úsporám 70.000 Kč
FVE 3,5 kWp + bateriové pole 5,6 kWh dotace z programu Zelená úsporám 100.000 Kč
FVE 1-2 kWp + bojler 80-200 l
(bez připojení do sítě)
dotace z programu Zelená úsporám 35.000 Kč
FVE 1,8 kWp, nebo 3,12 kWp s řízením spotřeby dotace z programu Zelená úsporám 55.000 Kč

Radost ze skvělých řešení

Během osmnácti let jsme v ES vytvořili mnoho úžasných programů. Za každý program, který ulehčí cestu našim klientům do vlastního domu, jsme šťastní. Program GÉNIUS je pro nás v ES srdcovou záležitostí. Radujeme se ze snížení měsíčních nákladů pro mladé rodiny i všechny ostatní klienty. Radujeme se z možnosti osvobodit naše klienty z vazalství k monopolním dodavatelům energií. Jsme pyšní a hrdí, že Vám první na českém trhu dokážeme přinést tuto službu. Vítejte v novém programu GÉNIUS.

Náklady na provoz domu
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store