Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Lucie Mečlová

garant programu Atlas referencí

l.meclova@ekonomicke-stavby.cz

"Setkání s reálným klientem v reálném domě může být prospěšnější než celé stránky reklamních textů."

ATLAS REFERENCÍ je výborný projekt, který našim klientům přináší zcela nový rozměr při hledání správného domu a stavitele. Vidět v reálu zvažovaný dům a mluvit s reálnými klienty o jejich zkušenostech, to je úžasná možnost. Máme radost, že ji svým klientům přinášíme.

Mapa rozmístění

Mapa rozmístění a typů referenčních domů je dostupná na webu Ekonomických staveb v sekci programu ATLAS REFERENCÍ. Každý zájemce má možnost vybrat si v této mapě libovolné místo – klienta, kterého by chtěl navštívit. V tuto chvíli je možné vybírat ze 160 klientů. Velké množství referujících klientů je zásadní výhodou tohoto projektu. Je tak možné dobře vybrat dům, který klienta zajímá, i místo, které nemá daleko.

V našem Atlasu referencí pracujeme s reálnými klienty. Tedy nejde o ukázkové domy stavěné pro prohlídky. Naše domy jsou reálnými domy reálných klientů, kteří v nich žijí své životy. Z toho pak pramení logická omezení, která jsme museli do programu zabudovat.

Atlas referencí

Soukromí klientů

Atlas referencí

Chráníme soukromí těchto svých referujících klientů. Na mapě tedy nejsou zveřejněny jejich přesné adresy. Domluvení schůzky je možné jen prostřednictvím manažera projektu Ekonomických staveb, který také dohodne přesný termín a hodinu návštěvy. Schůzka bez předchozího objednání není možná. Schůzky budeme poskytovat výhradně klientům, kteří jednají o své budoucí stavbě s Ekonomickými stavbami. Schůzku bude možné domluvit při osobní schůzce s manažerem projektu.

Do atlasu jsme zařazovali domy dle statistické četnosti výskytu. Tedy domy, které se opakují nejčastěji, také v atlasu referencí najdete nejhustěji rozmístěny. Velké individuálně řešené domy v atlasu uvedeme jen málo, protože tato řešení se většinou neopakují.

Referenční prohlídka

Takto domluvené setkání s naším klientem může přinést dobrou možnost prohlédnout si řešení domu, který pro sebe zvažujete. Každý dům nabízí různé možné detaily řešení. Při referenční prohlídce uvidíte právě řešení konkrétního klienta. Řešení odzkoušená praktickým užíváním.

Atlas referencí

Autentický přínos

Cenné informace také může přinést rozhovor s klientem o celém průběhu představební přípravy a stavby domu. Klienti Vám tedy podají svůj pohled na jednotlivé programy ES, jejich fungování, silná, a i jejich případná slabá místa. Jsme přesvědčeni, že tato forma referenční prohlídky přinese mnoho užitku a následně více radosti při stavbě vlastního domu.

Zde naleznete Atlas referencí

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store