Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí

Mám vlastní pozemek
pozemek je kompletně připravený ke stavbě

Hurá. Máte-li pozemek a ten je připravený ke stavbě, pak jste již jen krůček ke stěhování do Vašeho nového domu. Tam, kde již existuje pozemek, je celý postup velmi rychlý a přesný. V takovém případě přijedeme na Váš pozemek a ten detailně zaměříme. Tyto údaje přeneseme do Vašeho projektu. Technické řešení domu tak bude naprosto přesně souznít s Vaším pozemkem. Založení bude odpovídat profilu pozemku a všem specifikám.

Individuální projekt

Mám vlastní pozemek
pozemek není ke stavbě kompletně připravený

Prima. Zajedeme na Váš pozemek. Tento detailně zaměříme a zjistíme, co vše je nutné zajistit pro zahájení stavby. Zjistíme, kde jsou přípojky, jaká je hladina spodní vody, ověříme územní plán. Podle našeho zjištění na pozemku provedeme vše, co pozemek bude vyžadovat. Vyprojektujeme připojení energií a toto projednáme se správci sítí. Zjistíme-li problém se spodní vodou, navrhneme a provedeme řešení, které nás spodní vody v kontaktu se stavbu zbaví. Zajistíme povolení sjezdu, bude-li to potřeba. Jednoduše provedeme všechny práce potřebné k tomu, aby se na Vašem pozemku dal postavit krásný dům.

Individuální projekt

Najdu si pozemek sám

Dobře. Každopádně Vám poskytneme rozsáhlou technickou podporu. Než pozemek koupíte, tento důkladně ověříme. Budeme jednat se stavebním úřadem, ověříme územní plán, detailně prověříme možnost připojení na energie.

Najděte svůj vysněný pozemek, v ES se pak postaráme, že nákup bude bezpečný.

Bude-li třeba, zajistíme Vám financování pozemku. Pozemek pak budete splácet společně s domem v jedné splátce hypotéky.

Individuální projekt

Potřebuji pozemek najít

Pusťme se do toho. Na schůzce v naší kanceláři poznáme, jaký pozemek hledáte. Jaké jsou Vaše potřeby a priority. Následně využijeme své znalosti místních poměrů, nejlepších pozemků a také kontakty s ověřenými partnery v realitách. Ze všech těchto zdrojů pro Vás připravíme seznam nejlepších pozemků.

V prvém kroku sami a v klidu prohlédnete pozemky, které Vás ze seznamu zaujmou. Následně s Vámi Váš manažer projektu navštíví Vaše favority. U vybraných pozemků provedeme detailní prověření. Vyvarujete se tak možných skrytých překvapení při nákupu pozemku.

Jakmile bude pozemek Vámi vybraný, námi ověřený, přistoupíme k nákupu. Nabídneme Vám možnost výhodné hypotéky, kdy v jedné měsíční splátce budete splácet svůj dům i pozemek.

Další důležité informace pro Vás:

Program Pozemkový servis
Realitní web ES

AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store