Pozemek

Většina našich klientů stojí před nelehkým úkolem. Najít ten správný pozemek v lokalitě, kterou si vybrali, tam, kde postaví svůj vysněný domov. Stejně jako není všechno zlato, co se třpytí, není každý pozemek vhodný ke stavbě domu.

Mám vlastní pozemek
pozemek je kompletně připravený ke stavbě

Hurá. Máte-li pozemek a ten je připravený ke stavbě, pak jste již jen krůček ke stěhování do Vašeho nového domu. Tam, kde již existuje pozemek, je celý postup velmi rychlý a přesný. V takovém případě přijedeme na Váš pozemek a ten detailně zaměříme. Tyto údaje přeneseme do Vašeho projektu. Technické řešení domu tak bude naprosto přesně souznít s Vaším pozemkem. Založení bude odpovídat profilu pozemku a všem specifikám.

Individuální projekt

Mám vlastní pozemek
pozemek není ke stavbě kompletně připravený

Prima. Zajedeme na Váš pozemek. Tento detailně zaměříme a zjistíme, co vše je nutné zajistit pro zahájení stavby. Zjistíme, kde jsou přípojky, jaká je hladina spodní vody, ověříme územní plán. Podle našeho zjištění na pozemku provedeme vše, co pozemek bude vyžadovat. Vyprojektujeme připojení energií a toto projednáme se správci sítí. Zjistíme-li problém se spodní vodou, navrhneme a provedeme řešení, které nás spodní vody v kontaktu se stavbu zbaví. Zajistíme povolení sjezdu, bude-li to potřeba. Jednoduše provedeme všechny práce potřebné k tomu, aby se na Vašem pozemku dal postavit krásný dům.

Individuální projekt

Najdu si pozemek sám

Dobře. Každopádně Vám poskytneme rozsáhlou technickou podporu. Než pozemek koupíte, tento důkladně ověříme. Budeme jednat se stavebním úřadem, ověříme územní plán, detailně prověříme možnost připojení na energie.

Najděte svůj vysněný pozemek, v ES se pak postaráme, že nákup bude bezpečný.

Bude-li třeba, zajistíme Vám financování pozemku. Pozemek pak budete splácet společně s domem v jedné splátce hypotéky.

Individuální projekt

Potřebuji pozemek najít

Pusťme se do toho. Na schůzce v naší kanceláři poznáme, jaký pozemek hledáte. Jaké jsou Vaše potřeby a priority. Následně využijeme své znalosti místních poměrů, nejlepších pozemků a také kontakty s ověřenými partnery v realitách. Ze všech těchto zdrojů pro Vás připravíme seznam nejlepších pozemků.

V prvém kroku sami a v klidu prohlédnete pozemky, které Vás ze seznamu zaujmou. Následně s Vámi Váš manažer projektu navštíví Vaše favority. U vybraných pozemků provedeme detailní prověření. Vyvarujete se tak možných skrytých překvapení při nákupu pozemku.

Jakmile bude pozemek Vámi vybraný, námi ověřený, přistoupíme k nákupu. Nabídneme Vám možnost výhodné hypotéky, kdy v jedné měsíční splátce budete splácet svůj dům i pozemek.

Další důležité informace pro Vás:

Program Pozemkový servis
Program Partnerství
Realitní web ES