Aktuální nařízení vlády omezující pohyb osob se nevztahuje na situace řešení bydlení a všech činností s tím souvisejících.

Vaše cesta na schůzku do ES patří k těm povoleným. Schůzku si objednejte bez obav, lze ji uskutečnit i online.
zavřít a nezobrazovat

Financování vlastní hypotékou

Dáme Vám podporu i u Vaší hypotéky. Zkontrolujeme, zdali neobsahuje záludnosti.

garant

Josef Mašát

úvěrový analytik

j.masat@ekonomicke-stavby.cz

Pokud máte dotazKavárna

Dům ES můžete také financovat i hypotékou, kterou si vyřídíte zcela sami. I v tomto případě se Vám dostane od nás plné podpory.

Podpora při vyřízení úvěru

Poskytneme Vám veškerou podporu, kterou budete potřebovat. Předáme Vám podklady potřebné k vyřízení úvěru a jeho synchronizaci s potřebou stavby. Předáme Vám všechny dokumenty potřebné k vytvoření znaleckého posudku znalcem banky.

Podpora při vyřízení úvěru

Zkontrolujeme Vaši hypotéku

Pokud požádáte svoji manažerku financí zkontroluje tato Vaši hypotéku ještě před tím nežli podepíšete smlouvu. Zkontrolujeme zdali Vaše hypotéční smlouva neobsahuje nějaké záludnosti, které by Vám později komplikovali život. Zkontrolujeme zdali jste ze své banky získali opravdu ty nejlepší podmínky.

Zkontrolujeme Vaši hypotéku

Garance pevné ceny

Až budete připravovat svůj úvěr bude pro Vás velmi důležité znát od začátku konečnou cenu svého domu. V ES Vám proto od prvého dne do předání klíčů garantujeme pevnou cenu domu.

Garance pevné ceny

Pomůžeme při komplikacích

Mnoho našich klientů narazilo při vyřizování hypotéky na značné komplikace. Není důvod věšet hlavu. Pokud nepůjde vyřízení Vaší hypotéky hladce neváhejte se na nás obrátit. Naše možnosti v bankách jsou velké. A i klienti, kteří sami v bance neuspěli později získaly úvěr prostřednictvím podmínek ES v bankovních domech.

Pomůžeme při komplikacích