Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Miroslav Lebl

úvěrový analytik

Pokud máte dotazKavárna

Dům ES můžete také financovat i hypotékou, kterou si vyřídíte zcela sami. I v tomto případě se Vám dostane od nás plné podpory.

Podpora při vyřízení úvěru

Poskytneme Vám veškerou podporu, kterou budete potřebovat. Předáme Vám podklady potřebné k vyřízení úvěru a jeho synchronizaci s potřebou stavby. Předáme Vám všechny dokumenty potřebné k vytvoření znaleckého posudku znalcem banky.

Podpora při vyřízení úvěru

Zkontrolujeme Vaši hypotéku

Pokud požádáte svoji manažerku financí zkontroluje tato Vaši hypotéku ještě před tím nežli podepíšete smlouvu. Zkontrolujeme zdali Vaše hypotéční smlouva neobsahuje nějaké záludnosti, které by Vám později komplikovali život. Zkontrolujeme zdali jste ze své banky získali opravdu ty nejlepší podmínky.

Zkontrolujeme Vaši hypotéku

Garance pevné ceny

Až budete připravovat svůj úvěr bude pro Vás velmi důležité znát od začátku konečnou cenu svého domu. V ES Vám proto od prvého dne do předání klíčů garantujeme pevnou cenu domu.

Garance pevné ceny

Pomůžeme při komplikacích

Mnoho našich klientů narazilo při vyřizování hypotéky na značné komplikace. Není důvod věšet hlavu. Pokud nepůjde vyřízení Vaší hypotéky hladce neváhejte se na nás obrátit. Naše možnosti v bankách jsou velké. A i klienti, kteří sami v bance neuspěli později získaly úvěr prostřednictvím podmínek ES v bankovních domech.

Pomůžeme při komplikacích
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store