Financování od ES

Perfektní financování je klíčem k vlastnímu bydlení mladých rodin. V ES usilujeme o to, aby každá mladá rodina mohla žít ve svém vlastním domě. Proto se financování věnujeme usilovně 20 let.

garant

Josef Mašát

úvěrový analytik

j.masat@ekonomicke-stavby.cz

Pokud máte dotazKavárna

Nikdo jiný v Česku neodpracoval na dobrém financování pro mladé rodiny ani malý zlomek toho, co jsme odpracovali v ES. Proto jsou podmínky, které Vám dnes můžeme předložit, o tolik jiné, než byste dostali kdekoliv jinde. O světelné roky jiné.

Dům od Ekonomek můžete zaplatit svými penězi, můžete ho zaplatit vlastní hypotékou. Podmínky, které Vám připravíme v ES, však budou naprosto nepřekonatelné. Posuďte sami.

Překlenovací půjčka zdarma

Naprosto zásadní výhoda, kterou svým klientům přinášíme, je překlenovací půjčka zdarma. Našli jsme společně skvělý pozemek a prodávající nechce čekat na vyřízení úvěru? Nevadí, použijeme překlenovací půjčku. Pozemek je zaplacený za 3 dny a Vás tato služba nestojí vůbec nic.

Banka Vás nutí při stavbě použít své vlastní peníze a dorovnat tak aktuálně nízký odhad likvidní ceny stavby? Žádný problém. Své peníze nebudete potřebovat. Použijeme překlenovací půjčku. A opět zcela zdarma.

Chcete čerpat některou z dotací státu? Ale tam je nutné náklady nejprve zaplatit a až zpětně čekat na proplacení. Čekat rok, až se Vám vrátí 350 000 Kč, může být nepohodlné. Pro Vás však nebude. Při financování ES máte možnost využít překlenovací půjčku a své peníze tak nebudete potřebovat.

Překlenovací úvěr Vám jednoduše pomůže všude tam, kde byste jinak museli používat své úspory. Vytvořili jsme tento naprosto nekomerční projekt, jen abychom Vám usnadnili cestu za Vaším snem. Proto jde o půjčku bezúročnou bez poplatků RPSN 0%.

Program Mladá rodina

Proč je Překlenovací úvěr naprosto zásadní služba si můžete přečít v Blogu našeho ředitele.

Nejlepší úrok

Ekonomické stavby jsou velkým partnerem pro hypotéky největších bank. Od banky za toto chceme jediné - nejlepší podmínky pro své klienty. Smlouvy s bankovními domy nám tak garantují, že dostanete ten nejlepší úrok, který daný typ hypotéky umožňuje.
Dobrý úrok znamená, že za 40 let ušetříte třeba milion. A ono milion mít či milion nemít je milionový rozdíl.

Dobrý odhad

Výši úvěru Vám banka určí podle odhadu budoucí prodejní ceny domu. Banku tedy nezajímá, kolik stojí dům postavit. Banku zajímá, za kolik se dá v kterém místě prodat. Podle tohoto odhadu znalce banka určí, kolik peněz Vám půjčí. Špatný posudek může být velký problém. S financováním ES se však bát nemusíte. Naše dohody v bankách pro Vás zajistí ten nejlepší posudek.

Program Nulová hotovost

Více o důležitosti posudků se dočtete například v Blogu našeho ředitele.

Možnosti úvěrů, které nikdo jiný nemá

Pracujeme na financování 20 let. Neustále posouváme hranice a vytváříme řešení pro klienty, pro které doposud žádné řešení neexistovalo. Proto dnes máme v bankách otevřené možnosti, které nikdo jiný nemá. Je běžnou náplní našeho dne, že dokážeme připravit úvěr pro klienta, který sám neměl v bance šanci na úspěch.

Řešení pro cizince, řešení pro řidiče dálkových kamionů, řešení pro klienty s nulovým daňovým přiznáním. Řešení pro klienty po insolvenci. Řešení pro maminky samoživitelky. A mnoho dalších cest unikátních jen v Ekonomických stavbách.
Zajímavé případy, které jsme řešili, najdete v Blogu našich skvělých úvěrových analytiků. Jistě stojí za Vaši pozornost.

Program Pohodová stavba

Možnost vrácení domu

Život nelze předem předvídat. Myslíme i na „zadní vrátka“. Abyste mohli klidně spát, vytvořili jsme program Vrácení domu, který pomůže tam, kde se změní podmínky a hypotéku již není možné splácet. Jde o zcela unikátní program, který má velké ocenění u banky. Také proto Vám na tento program banky dají lepší podmínky Vašeho úvěru.

Více viz program Vrácení domu.

Možnost výměny domu

Mladším bratrem možnosti vrátit dům je program Výměny domu. Mnoho našich klientů se na nás obrací po dvaceti letech, že se jejich potřeby změnily. Že potřebují jiný dům či dům na jiném místě. Jednoduše potřebují vyměnit starý dům od nás za nový dům od ES. A to snadno. Dobře. Tedy vytvořili jsme naprosto unikátní program, kde jako náš klient svůj dům snadno vyměníte.

Více viz program Výměna domu.

Program Chytrý nájem

Osobní manažerka financí

Připravit hypotéku může být celkem náročná cesta. Vy se jí však bát nemusíte. V ES o Vás bude pečovat Vaše osobní manažerka financí. Ta Vás provede celou cestou k získání hypotečního úvěru. Bude za Vás jednat v bankách. Ohlídá, že dostanete vždy ty nejlepší podmínky, které banky mají jinak jen jako „podpultové“. Manažerka financí umete Vaši cestu k Vašemu financování tak, aby pro Vás byla co nejsnazší.

Odpověď na otázku "Je lepší spořit nebo stavět a splácet?" vám přináší naše video

Další informace Vám přinášíme v našem pořadu "Do hloubky - Výměna domu"