Rádi byste bydleli ve vlastním domě
Můj profil Klientské prostředí
garant

Miroslav Lebl

úvěrový analytik

Pokud máte dotazKavárna

Program Mladá rodina

Jde o náš stěžejní program. V tomto programu najdete naprosto nejnižší měsíční splátku hypotéky a nejnižší provozní náklady Vašeho domu. Nízké celkové náklady tak senzačně otevírají možnost vlastního domu i mladým rodinám.
Program vyžaduje od klientů jen velmi nízkou počáteční hotovost 170.000 Kč a přináší možnost snížení splátek v době mateřské dovolené. Dům je dokončený ve vysokém standardu včetně kuchyňské linky a tepelného čerpadla.

Pokud hledáte nejlepší splátku za svůj dům, nízké provozní náklady a disponujete vlastními prostředky 170.000 Kč není v Česku lepší program pro stavbu rodinného domu. Program nemá žádné věkové omezení.

Více viz program Mladá rodina.

Program Mladá rodina

Program Nulová hotovost

Naprosto unikátní možnost, ve které přinášíme dům i klientům, kteří nemají žádné vlastní úspory ani pozemek. Osvobodíme Vás z placení nájmu. Splácet svůj dům je vždy výhodnější než platit někomu nájemné.
Koupíte si pozemek. Na pozemku postavíme dům a Vy po přestěhování místo nájmu splácíte vlastní hypotéku.

Více viz program Nulová hotovost.

Program Nulová hotovost

Program Pohodová stavba

Program, který vznikl na přání klientů. Program, ve kterém svůj dům zaplatíte až po úplném dokončení a předání stavby.
Myšlenku tohoto programu nejčastěji využívají klienti, kteří po dokončení stavby domu prodávají své stávající bydlení a prodejem potřebují zaplatit část stavby domu. Pokud potřebuje postavit dům nový, přestěhovat se a pak pohodlně prodat svůj byt našli jste ideální program.

Pokud hledáte nejlepší splátku za svůj dům, nízké provozní náklady a disponujete vlastními prostředky 170.000 Kč není v Česku lepší program pro stavbu rodinného domu. Program nemá žádné věkové omezení.

Více viz program Pohodová stavba.

Program Pohodová stavba

Program Chytrý nájem

Program Chytrý nájem jsme připravili pro klienty, které z různých důvodů nemůžeme řešit běžnou hypotékou. V tomto programu se zcela vyhneme jakémukoliv posuzování klienta.
Situace, která je v jiných formách financování překážkou v Chytrém nájmu cestu k vlastnímu domu nemaří. Máte li možnost pravidelné měsíční splátka, pak s tímto programem neexistuje překážka, která by bránila Vaší cestě k vlastnímu domu.

Více viz program Chytrý nájem.

Program Chytrý nájem
AA stability - jsme stabilním partnerem
V roce 2011 získaly Ekonomické stavby v rámci ČEKAI Stability Award druhý nejvyšší z možných ratingů AA – vynikající.
V roce 2012, 2013, 2014 a 2015 jsme tento certifikát úspěšně obhájili. Tato certifikace vyjadřuje nezávislý pohled na celkovou bonitu a stabilitu společnosti. Ekonomické stavby byly zařazeny mezi nejstabilnější české společnosti.
Kvalitní firma - nezávislé certifikáty spokojenosti
V roce 2010 jsme obdrželi značku Kvalitní firma. Tomuto ocenění předcházel audit spokojenosti náhodně vybraných 60 klientů toho daného roku. Hodnocení klientů je pro nás vždy nejvyšším parametrem.
V roce 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 I 2016 jsme certifikaci obhájili opět s vynikajícím výsledkem a hodnocením našich klientů.
ISO 14001:2004 - chráníme životní prostředí
V roce 2007 jsme přistoupili k normě ochrany životního prostředí ISO 14001. Považujeme nalezení rovnováhy mezi spotřebou zdrojů, zatížením životního prostředí a úspěchem v podnikání za základní odpovědnost každé společnosti. Jen úspěch, který nezatěžuje následné generace, považujeme za správný.
Firma roku 2008 a 2009 na polském trhu
Skutečně jedinečného úspěchu se nám pak dostalo na polském trhu, kde byly Ekonomické stavby dvakrát po sobě vyhlášeny Firmou roku. Byli jsme první zahraniční společností, která se stala Firmou roku, a jsme doposud jedinou společností, která toto ocenění obhájila dvakrát po sobě.
Nejvyšší kvalita Quality International 2012
Stali jsme se laureátem ocenění "Nejvyšší kvalita Quality International 2012" v kategorii QI - nejvyšší kvalita řízení. Certifikát nám byl udělen za maximální snahu o provádění a propagaci kvality ve všech oblastech podnikání. Jedná se o soutěž, kterou vypisuje Ministerstvo pro místní rozvoj Polské republiky, v součinnosti s Polskou agenturou pro rozvoj podnikání a klubem Polské fórum ISO 9000 pod názvem Najwyższa Jakość Quality International 2012.
Dom roka 2009 - 2015 na Slovensku
Z našich realizovaných domů vybrali slovenští čtenáři časopisu Moj dom opakovaně naše domy jako nejlepší postavené domy na Slovensku.
Ochrana životního prostředí
Ekonomické stavby dbají na ochranu životního prostředí. Mají zavedený a certifikovaný systém ŘÍZENÍ OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle norem ISO 14001. Jako dar dostávají klienti strom Ekonomických staveb, kterým je Prunus Subhirtella "Pendula". Využitím programu Génius podporujete přírodu a snižujete ekologické zatížení naší planety.
Dům roku 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 - nabízíme skvělé domy
Naše domy jsou pravidelně oceňovány v Česku i v zahraničí. Ekonomické stavby získaly v roce 2015 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné (dům Katka 33) a kategorii Katalogové domy (dům Lukáš 14).
V roce 2016 získal dům Blanka 33 ocenění Dům roku od čtenářů časopisu Můj dům v kategorii Katalogové domy zděné.
Ekonomické stavby - pomáhají
Pomáháme tam, kde vnímáme důležitost a velký význam projektů. Velkou radost nám v roce 2014 činil projekt Centra Hájek.
Tento projekt nás učí pokoře a hlubšího chápání světa kolem nás.

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Chotíkov 479, 330 17 Chotíkov, telefon: 377 825 782, fax: 377 825 026, mobil: 602 43 54 52, info@ekonomicke-stavby.cz

Doplňující informace | Pravidla používání webu | Zásady použití cookies | Zásady ochrany osobních údajů

Aplikaci naleznete na Google Play    Aplikaci naleznete na app Store